دنباله ای که دلتون میخواست بسازن اما نساختن

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سه انحصاری سگا با گرافیک و گیم پلی در حد و اندازه عناوین روز
(باز خوبه شورش در شهر 4 بصورت دو بعدی در حال ساخته)

jghty.jpg

maxreshhdefault_1_.jpg

maxytresdefault.jpg

vectorman_ssb4_request_by_elemental_aura_d7szt62.jpg

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
یه بازی بود به اسم Saboteur. گیم پلی نابی داشت. یه جهان باز بسیار سرگرم کننده و فان بود. بخش هایی از شهر که تحت سلطه دشمن بودن بازی نوآر و خاکستری میشد بقیه مکان ها رنگ های گرم و شاد داشتن. بازی تو سرزمین عشاق یعنی فرانسه بود و این یعنی برج ایفل داشت زمانی که برج ایفل تو بازیا مد نبود:D
شخصیت اصلی سیگار میکشید, تو بارون های فوق العاده زیبا زیر نور مهتاب قدم میزد. کلی اپشن برای ارتقا داشت. هر طور فکر میکنم یکی از بهترین هایی بود که به عمرم بازی کردم. امیدوارم نسخه دومش رو بسازن.\m/

• Like
Reactions: che-jaleb and R@OUF

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
یه بازی بود به اسم Saboteur. گیم پلی نابی داشت. یه جهان باز بسیار سرگرم کننده و فان بود. بخش هایی از شهر که تحت سلطه دشمن بودن بازی نوآر و خاکستری میشد بقیه مکان ها رنگ های گرم و شاد داشتن. بازی تو سرزمین عشاق یعنی فرانسه بود و این یعنی برج ایفل داشت زمانی که برج ایفل تو بازیا مد نبود:D
شخصیت اصلی سیگار میکشید, تو بارون های فوق العاده زیبا زیر نور مهتاب قدم میزد. کلی اپشن برای ارتقا داشت. هر طور فکر میکنم یکی از بهترین هایی بود که به عمرم بازی کردم. امیدوارم نسخه دومش رو بسازن.\m/
آره بازیش مال ps3 و xbox 360 و ios و فکر میکنم pc بود سال 2009 اومده بود بازی قشنگی بود . و اینم بگم که ساینتس رو 4 شبیه این بازیه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نسخه دومش داشت ساخته میشد که EA یهو به دلیل ناموفق بودن بازیای شرکتش بازی رو کنسل و در استودیو تخته کرد بازیاشون خیلی خوب بود

• Like
Reactions: H.K.Z05 and WTF?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر