نقش psn در کنسول جدید ژاپنی ها(ps4)

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
گفتگو درباره PSN

سلام به همه دوستای گلم تو بازی سنتر
میخواستم یه تبادل نظری راجب بازیها در psn توسط کنسول جدید ps4 داشته باشیم

آخرین ویرایش:

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
من شنیده بودم که باید به صورت انلاین خریداری بشن بازیهای نسل جدید حالا نمیدونم تا چه حد واقعیت داره و ما که تو ایران هستیم و همممون راحت میتونیم به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشیم فکر نکن کلا مشکلی داشته باشیم و باید به حال خارجیا افسوس بخوریم

---------- نوشته در 11:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

30 گیگ که کیلزون و gow بودن این نسل دیگه میره تو 80-90 گیگ:d
منظورم دانلود نبود، منظورم این بود که باید به صورت انلاین خریداری بشن و فقط میشه روی شبکه بازی کرد:x اگر دقت کرده باشین توی کشورهایی به غیر از ایران دیگه فیلم ها و موزیک ها بر روی دیسک نمیاد و فقط میتونین به صورت انلاین بهشون دسترسی داشته باشین و بازار دیسک تقریبا تعطیل شده

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
آقا چى چى بازار ديسك تعطيل شده. تازه SONY ديسكهاى بلورى 200 و 100 گيگ زده براى بازيهاى FULL HD و فيلمهاى ULTRA HD 4K .
همين الان هم شما TV 84 اينچ SONY 4K رو بريد از جمهورى بخريد 10 عدد ديسك فيلم 4K بلورى داخلش بهتون ميدن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه پستای تاپیک یه طرف اسم تاپیکم یه طرف :|
مطمئنا همه بازیا 100 گیگ نیستن :| همونطور که الانشم تعداد محدودی هستن که بالای 10 گیگن که اونم رو دیسک موجودن کابقیشونم زیر 6 گیگ ـن ! ( حساب رچت و اینفیمس جداس البته :| )

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
همه پستای تاپیک یه طرف اسم تاپیکم یه طرف :|
آره راست میگی
اصلا همخونی نداره به نظرم عنوانش عوض بشه بهتره یه نظر سنجی هم اولش باشه با این عنوان که
دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
از اواخر بهار SONY فيلمهاى ULTRA HD 4K رو براى دانلود البته فشرده شده تو PSN قرار ميده كه با PS4 ميتونيد دانلود كنيد.
البته فعلاً تا آمدن PS4 ميتونيد از 4K پلير FMP-X1 براى دانلود و ديدن بلورى هاى 4K به قيمت $699 استفاده كنيد كه از ماه آينده به بازار مياد.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
نمیگفتی ژاپنیه نمیفهمیدیم :d

Sent from my Sony Xperia SL using Tapatalk
واسه همین گفتم دیگه ، که متوجه بشین یه وقت با امریکاییا اشتباه نگیرین:p شوخی بود

---------- نوشته در 11:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

آقا چى چى بازار ديسك تعطيل شده. تازه SONY ديسكهاى بلورى 200 و 100 گيگ زده براى بازيهاى FULL HD و فيلمهاى ULTRA HD 4K .
همين الان هم شما TV 84 اينچ SONY 4K رو بريد از جمهورى بخريد 10 عدد ديسك فيلم 4K بلورى داخلش بهتون ميدن.
اگر به کلمه تقریبا توجه کنید متوجه میشید که نگفتم کاملا حذف شده;)

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
من خودم بازی 8 gig از psn د انلود کردم که mw3 بود اونهم هم به خاطر باک که روی دیسک mw3 بود که تا باحال یه همچین حرکتی توی psn انجام نداده بودم ولی از این به بعد میخوام سریع بازی ها رو به این روش بخرم هم زودتر به دستم میرسه هم قیمت ها جهانی هستش که خودم sony store به مشتریان میده

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من خودم بازی 8 gig از psn د انلود کردم که mw3 بود اونهم هم به خاطر باک که روی دیسک mw3 بود که تا باحال یه همچین حرکتی توی psn انجام نداده بودم ولی از این به بعد میخوام سریع بازی ها رو به این روش بخرم هم زودتر به دستم میرسه هم قیمت ها جهانی هستش که خودم sony store به مشتریان میده
نسل بعد به احتمال زياد حجمشون چند برابر الان خواهد شد كه عملا دانلودش به صرفه نيست.

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
نسل بعد به احتمال زياد حجمشون چند برابر الان خواهد شد كه عملا دانلودش به صرفه نيست.
اتفاقا از نظر دانلود مشکلی نیست الان با یک اینترنت 1mb نامحدود در 24ساعت میشه حدود 10گیگ دانلود کرد یک بازی 30 گیگی 3 یا 4 روزه دانلود شده ولی مشکل اینکه مثلا یک PSN CARD با این گرون فروشا با +500ت در هر دلار میگیری یعنی 60$ اگر بشه 170 باید حداقل 200-الی 220 پول کارت PSN بدی در حالی که یه بازی 60دلاری در حتی اوایل عرضه قیمتش بیش از 250 نیست و اینکه حجمی از هاردت گرفته نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر