The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
فکر نمیکردم باوجود لگ و افت فریم بتونم بازی رو تحمل کنم ولی با یه کم دستکاری تنظیمات الان نزدیک به یک هفته س دارم از یه مخفی کاریه بشدت ترسناک و هیجان انگیز لذت میبرم...عملاً داستان و گیم پلی غنی بازی چشمای منو نسبت به مشکلات افت فریم و اینا بسته و من هرکاری میکنم نمیتونم به بازی کمتر از 8 از 10 بدم....واقعاً بعد از رزیدنت اویل 3 و 4 بهترین SH هستش که رو PC میشه تجربه ش کرد...دمت گرم استاد.. عجب جو مریضی ساختی ... چپتر 5 هستم ..با خونسردی تمام دارم بازیش میکنم..احتمالاً یه دو دور دیگه هم برم بازی رو....فقط میشه گفت فوق العاده س ...:x

• Like
Reactions: mikelwar and kamyy

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
فکر نمیکردم باوجود لگ و افت فریم بتونم بازی رو تحمل کنم ولی با یه کم دستکاری تنظیمات الان نزدیک به یک هفته س دارم از یه مخفی کاریه بشدت ترسناک و هیجان انگیز لذت میبرم...عملاً داستان و گیم پلی غنی بازی چشمای منو نسبت به مشکلات افت فریم و اینا بسته و من هرکاری میکنم نمیتونم به بازی کمتر از 8 از 10 بدم....واقعاً بعد از رزیدنت اویل 3 و 4 بهترین SH هستش که رو PC میشه تجربه ش کرد...دمت گرم استاد.. عجب جو مریضی ساختی ... چپتر 5 هستم ..با خونسردی تمام دارم بازیش میکنم..احتمالاً یه دو دور دیگه هم برم بازی رو....فقط میشه گفت فوق العاده س ...:x

انصافا بازی یک اثر هنری هست. حالا بگذار به چپتر 15 برسی! DLC هام محشره. من امروز به یکیش نمره 10 دادم

فقط متاسفم برای منتقدان!=(( من قبل از اینکه بازی را شروع کنم گفتم به احتمال زیاد حقش هست همچین نمراتی! اما بعد که بازی را تموم کردم و یک مدت گذشت پی به ارزش های این بازی و داستان کوبندش بردم.:bighug:

واقعا کار استاد جای تحسین داره. :x

• Like
Reactions: kamyy and mikelwar

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
آقایون DLC آخری ینی The Executioner رو بازی نکنم اتفاق خاصی میوفته؟؟ چون نه حجم دارم نه وقت دانلود (جمعه میرم دانشگاه و لپ تابو میرم) و تا جایی که فهمیدم بازی رو اول شخص کردن تو این DLC... اصلاً نمیتونم بازی ترسناک رو اول شخص برم..ینی میتونما ولی ارتباط نمیشه برقرار کرد باهاش :)) مخصوصاً این شاهکار..

تا چپتر 6 رفتم دوباره سیو رو پاک کردم دارم از اول میرم...خیلی مزه میده لامصبb-)

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
آقایون DLC آخری ینی The Executioner رو بازی نکنم اتفاق خاصی میوفته؟؟ چون نه حجم دارم نه وقت دانلود (جمعه میرم دانشگاه و لپ تابو میرم) و تا جایی که فهمیدم بازی رو اول شخص کردن تو این DLC... اصلاً نمیتونم بازی ترسناک رو اول شخص برم..ینی میتونما ولی ارتباط نمیشه برقرار کرد باهاش :)) مخصوصاً این شاهکار..

تا چپتر 6 رفتم دوباره سیو رو پاک کردم دارم از اول میرم...خیلی مزه میده لامصبb-)

نه باو
اصلا نرو اونو یه چکش میگیری دستت با اون هیکلت میری زامبی کشی !:d کلا اکشنه و جالب نیست زیاد

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تمومش کردی ؟ نظرت ؟

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
امروز شرع کردم این بازی رو خیلی خوبه به نظرم . این حالت و اتمسفر فیلمیش خیلی به دلم نشسته
خیلی کم تحویل گرفته شده انگار
کلاََ چندتا چپتر داره؟ الان چپتر 3 هستم .
چندتا آپدیت براش اومده ؟ همش باید نصب بشه ؟ روی فریم تاثیر میذارن ؟
15 تا

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازیش چجوریاست ؟ مثل رزیدنت اویل 7 شاهکار هست ؟ درگیر کننده ؟ زیبا ؟
بازی همون موقع ک اومد من تمومش کردم
بازی از نظر گرافیک نه خوبه نه بد
گیم پلی بنظرم یکم خشک بود
داستانش قشنگ بود
خود بازی بعضی جاهاش ترسناک بود ولی نه انچنان
بازی بنظرم از اویل 7 خیلی قشنگتره (من کلا زیاد با بازی هایی مثل اویل 7 یا outlast حال نمیکنم)
درکل حتما پیشنهاد میشه و نسخه دوم هم ک بزودی میاد

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی همون موقع ک اومد من تمومش کردم
بازی از نظر گرافیک نه خوبه نه بد
گیم پلی بنظرم یکم خشک بود
داستانش قشنگ بود
خود بازی بعضی جاهاش ترسناک بود ولی نه انچنان
بازی بنظرم از اویل 7 خیلی قشنگتره (من کلا زیاد با بازی هایی مثل اویل 7 یا outlast حال نمیکنم)
درکل حتما پیشنهاد میشه و نسخه دوم هم ک بزودی میاد
به رزیدنت 7 نمی رسه اصلا حتی نمراتش . رزیدنت 7 شاهکار بود ( من که اهل رزیدنت نبودم منتظر شماره بعدی هستم ببینم سرنوشت کارکتر اصلی چی می شه. بازیش پر از معما با داستان عالی و اکشن بود. به قول خیلی ها بازگشت به ریشه ها بود) outlast 2 هیجان آور ترین بازی ساخته شده با گرافیک عالی بود.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
به رزیدنت 7 نمی رسه اصلا حتی نمراتش . رزیدنت 7 شاهکار بود ( من که اهل رزیدنت نبودم منتظر شماره بعدی هستم ببینم سرنوشت کارکتر اصلی چی می شه. بازیش پر از معما با داستان عالی و اکشن بود. به قول خیلی ها بازگشت به ریشه ها بود) outlast 2 هیجان آور ترین بازی ساخته شده با گرافیک عالی بود.
بازی نکرده از کجا میدونی نمیرسه؟
کاری با نمرات ندارم ولی برای من evil withing خیلی سرتر از اویل 7 بود
حالا باز همه چی برمگیرده ب سلیقه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر