The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
جونم تیزر :x عشق است

همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.
The Best Survivor-Horror Game In 2014 :x

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلر خدا بود:d نابود کرد مغزمو:d یه تیکه نشونه میده دختره از کمر تا شده و بر میگرده نگاه میکنه:d گرخیدم
yahoo_4.gif

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
همین 1 ثانیه پیش تریلر رو دیدم کامل ...

برای یک تیزر تریلر فوق العاده بود :x میتونم بگم واقعا The Best :d
لعنتی اولش چه آهنگی میزنه بعد یهو ..... :d ( به بیماران قلبی توصیه نمیشود :d )

Survivor Horror Is Back

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
کاور و عکس ها رو دیدم مو های بدنم سیخ شد ! یعنی میشه یه ترسناب ی مثل دد اسپیس 2 رو تجربه کرد ؟
پ.ن: کاور اصن از طول و پهنا و همه جهات تو حلقم :| :D
Fu*cking Survival Horror :D

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
من دو تا عکس دیدم جرئت نمی کنم تریلر رو ببینم!:d خدایا این سبک دوباره زنده شد!

تریلرش واقعا محشر بود, اهنگ اولش واقعا مثل یه ارامش قبل از ظوفان بود :x جوشم که واقعا دیوانه کننده بود
عکساشم به حالت دپ و هنری خاص دارن ...

بعد از مدتها بالاخره یه بازی ترسناک واقعی!!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یا امام جعفر صادق. مو به تنمون سیخ شد. :D
صحنه اول که دسته از تو اون سولاخه میزنه بیرون و اون صحنه ای که زنه از تو خون میاد بیرون آدمو میخکوب میکنه. >:d<

بعد از گندی که Dead Space 3 زد و ریپ زدن Resident Evil 6،
The Evil Within با پدر سبک ترسناک یعنی شینجی میکامی صد البته موفق میشه.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
من که پوشک پوشیده بودم وقتی میخواستم تیزرش رو نگاه کنم. بعد از مدت ها یه صحنه واقعا ترسناک دیدم. فکر کنم این دسته جاودانه بشه بس بی نظیر بود.
حالا موتورش هم که id Tech 5 هست! اصلا این بازی داره داد میزنه: "Horror Games are Back B*tches!" بعد کپکام میخواد طرفدارای CoD رو جذب کنه! امیدوارم GotY بشه تا دوباره سبک SH جون بگیره.
بعد من فکر کنم بازی یه SH خالص نیست و المان های Psychological Horror هم خیلی توش باشن. ولی بعد از Shodow of the Deman فکر نمیکردم میکامی بتونه دوباره یه بازی ترسناک درست کنه که فهمیدم بهتره کلا فکر نکنم:d

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
تیزر فیلم اره نبود احیانا ؟؟ اصلا به بازی نمیخورد باید یه تریلر از خوده بازی نشون بدن تا ادم خیالش راحت شه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فکر اونم اون لیدی (:D) که یه جفت دست اضافه داره همون نقش Alt+F4 رو بازی می‌کنه واسه من :D.

کلا من ضعف شدیدی به شخصیت‌های مونث دارم تو بازی‌های ترسناک و این بدترینشون بود تا به الان :D
تیزر فیلم اره نبود احیانا ؟؟ اصلا به بازی نمیخورد باید یه تریلر از خوده بازی نشون بدن تا ادم خیالش راحت شه​
از گیمپلی هم یه چیز‌هایی‌ نشون دادن.

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر