FIFA 14 l PS3

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
سلام بر آقا رضا
جناب اگه به سایت فیفا برین نوشته که منتشر شده..الان 5-6 روزه.اینم خبرش
نقل و انتقالات تابستان برای عنوان FIFA 14 منتشر شد | Suarez هنوز هم در Liverpool ! | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

اگر آپدیت رسمی منتشر بشه ، در هنگام شروع بازی پیغام داده می شه واسه آپدیت ، اگر هم آپدیت برای اسکواد ها بیاد که در داخل بازی خودش آپدیت می کنه و با اسکواد قبلی جایگزین می کنه و تا قبل از آپدیت کردن اجازه بازی کردن مثلا در سیزن ها رو نمی ده
من همین امروز بعد از ظهر هم آنلاین شدم هنوز آپدیتی ارایه نشده بود .

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
اگر آپدیت رسمی منتشر بشه ، در هنگام شروع بازی پیغام داده می شه واسه آپدیت ، اگر هم آپدیت برای اسکواد ها بیاد که در داخل بازی خودش آپدیت می کنه و با اسکواد قبلی جایگزین می کنه و تا قبل از آپدیت کردن اجازه بازی کردن مثلا در سیزن ها رو نمی ده
من همین امروز بعد از ظهر هم آنلاین شدم هنوز آپدیتی ارایه نشده بود .

پس یعنی منتشر نشده؟اوکی منتظر میمونیم
فقط آقا رضا یه خواهشی دارم جسارت هستش.شما برین به قسمت edit team بعد squad update از اونجا ببینین آپدیت میشه یا نه؟که اگه اومد و امکانش باشه پس از آپدیت نقل و انتقالات توی قسمت squad توی بخش edit team بازی یه سیو از squad save ترکیب تیمهاتون توی سایت بزارین تا همه بتونن استفاده کنن.البته برا ما که افلاین هستیم:)

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام بر آقا رضا
جناب اگه به سایت فیفا برین نوشته که منتشر شده..الان 5-6 روزه.اینم خبرش
نقل و انتقالات تابستان برای عنوان FIFA 14 منتشر شد | Suarez هنوز هم در Liverpool ! | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

داخل بخش کاستمایز که بروید ، زیر مجموعه Edit Squad رو انتخاب کنید و به قسمت Update Squad بروید تا آپدیت جدید رو ذخیره کند.

من بقیه تیم ها رو چک نکردم ولی آلمان که همیشه برمی دارم دیگه فیلیپ لام که جزو ترکیب اصلی بود توی لیست اصلی و ذخیره هم وجود نداره ، مارکو رئوس هم که قبل جام جهانی مصدوم شد و اصلاً نبود به ترکیب اصلی اضافه شده.

======================

شرمنده دوستان ، من وقتی دارم لیگ جهانی بازی میکنم خیلی باید تمرکز کنم و اگر پیامی چیزی همین حین برام ارسال شود ناجور میشه. مثل چند روز پیش که وسط حفظ توپ یک عزیزی پیام داد و گل بدی خوردم.
اگر برخورد بدی قبل و بعد از این مورد مشابه داشتم از همگی دوستان معذرت میخوام.

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
داخل بخش کاستمایز که بروید ، زیر مجموعه Edit Squad رو انتخاب کنید و به قسمت Update Squad بروید تا آپدیت جدید رو ذخیره کند.

من بقیه تیم ها رو چک نکردم ولی آلمان که همیشه برمی دارم دیگه فیلیپ لام که جزو ترکیب اصلی بود توی لیست اصلی و ذخیره هم وجود نداره ، مارکو رئوس هم که قبل جام جهانی مصدوم شد و اصلاً نبود به ترکیب اصلی اضافه شده.

======================

شرمنده دوستان ، من وقتی دارم لیگ جهانی بازی میکنم خیلی باید تمرکز کنم و اگر پیامی چیزی همین حین برام ارسال شود ناجور میشه. مثل چند روز پیش که وسط حفظ توپ یک عزیزی پیام داد و گل بدی خوردم.
اگر برخورد بدی قبل و بعد از این مورد مشابه داشتم از همگی دوستان معذرت میخوام.

سلام اقا حامد
من نمیتونم با کنسول به اینترنت وصل شم تا بتونم آپدیت کنم ترکیب هارو.اگه شما آپدیت کردین توی همون کاستمایز یه سیو از squad خو بگیرین و بریزین توی فلش و توی سایت قرار بدین یا اگه شد به ایمیل بنده ارسال کنید..ممنون میشم
walkman.saeed@yahoo.com

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
smirdex عزیز من اسکواد ها رو دیروز آپدیت کردم ، اما به جز ترکیب تیمی ، چیزی تغییر نکرده و کماکان خبری از بازیکنان جدید نیست .

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
smirdex عزیز من اسکواد ها رو دیروز آپدیت کردم ، اما به جز ترکیب تیمی ، چیزی تغییر نکرده و کماکان خبری از بازیکنان جدید نیست .

پس این خبر فیکه؟
ممنون

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
درود :d
بچه ها من بالاخره بعد از دوری 4 ماهه از میادین (مثه سوارز که گاز گرفته:|:d) بازگشتم به میادین !!

PSN ID : Maestro_Brothers

با بعضی از دوستان هم آشنایی داریم !! :x
فقط آقا من خیلی ضعیف شدما !! :|
خلاصه گفتم که در جریان باشید !! :|:d

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان این بازیکن های جدید چرا با اپدیت نمیان من هی اپدیت میکنم هیچی نمیشه .یبار اپدیت کردم مولر از بایرن رفت هر کاری میکنم نمیاد مگه این این نقل و انتقالات انجام نشده که خبرش اومده؟!!""

Love the game. Live the
game

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
سلام نقل و انتقالات تابستانی 2014/15 برای فیفا 14:
اینم لینکش
Fifa 14 squads update with 14/15 season transfer!!!
mirror 2 رو دانلود کنین

اینم لینک دیگه:
Télécharger Fifa 14 squads update with 14/15 season transfer PS3 | Mega-PS3 sur Rapidshare, fileserve, filesonic

برای آموزش استفاده هم به این لینک برین:
http://www.community.gamestart.ir/f...14-در-playstation-3-2014-09-05-a-267/#post426
کلیه بازیکنان تا تاریخ 2014/09/04 آپدیت شدن..همشون توی آخرای لیست ترکیب تیمها قرار دارن...یعنی توی ترکیب اصلی نه...دخیره نه...ترکیب نفرات سوم...البته اکثرا!!!

من خودم ترکیب تیمهای اصلی رو درست کردم ولی نمیدونم چطوری توی سایت بزارم...یعنی آپلود کنم..اگه ایمیل بدین براتون میفرستم تا مدیران سایت توی سایت قرار بدن

آخرین ویرایش:

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
ممنون دوست عزیز
ولی اگر به صورت رسمی ارایه نشده باشه موقع آنلاین بازی کردن دوباره خود بازی ترکیب اصلی رو جایگزین می کنه ، برای آفلاین خوبه ولی واسه آنلاین مثلا توی سیزن فایده نداره

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
من جدیدا به عظمت فیفا پی بردم . تا 1 هفته پیش pes 2013 میزدم ، فیفا هم داشتم رو کنسول ولی نمی رفتم سمت چون یه ذهنیت بد از نسخه های اولیه بازی تو ذهنم بود . دقیق 5 روز پیش به پیشنهاد یکی از رفقا رفتیم فیفا بازی کنیم ، ولی مثل همون موقع ها خوشم نیومد ولی موقع ای که دوربین رو عوض کردیم و مثل دوربین پی اس شد و دکمه هاشو هم مثل پی اس کردیم دیگه شیفته اش شدم . خیلی عالیه . حرف نداره به خدا . حیف که نمیتونم انلاین بازی کنم چون فریمورم 4.55ــه ، چند بار سعی کردم ولی نشد :(

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
آقا این فیفا چرا مارو اذیت میکنه.
اول که دسته ی PS4 رو با سیم وصل کردیم گفت فقط Wireless باید استفاده کنیم :|
بعد با هزار بدبختی اومدیم به 4.60 آپدیت کردیم (حبیب) که دسته ی PS4 داخل وایرلس بشه.
حالا که رفتیم داخل فیفا بازم میگه فقط وایرلس :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر