Tomb Raider فارسی

با کدوم موافقید؟

• حذف دیالوگهای گیم پلی و فقط میان پرده ها و سکانس ها

رای‌ها: 3 12.0%
  • حذف دیالوگهای گیم پلی و میان پرده ها و فقط سکانس ها

رای‌ها: 0 0.0%
  • زیرنویس رو به همین شکل ترجیچ میدید

رای‌ها: 22 88.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوستان گرامی اگه کسی سروری میشناسه که بشه فایلها رو دائمی قرار داد به من معرفی کنه برای کسانی که نتونستن فایلها رو دانلود کنن دوباره آپلود کنم
فقط چون من اینترنتم 512 اشتراکی هستش طبیعتا میدونین که سرعت آپلود پایین هستش برای همین نمی صرفه که فایلها رو توی آپلودسنتر های معمولی قرار بدم تا بعد مدتی دوباره پاک بشن
امیدوارم توی تابستون فرصت بشه کار جدیدی هم ارائه بدم
شرمنده از دوستانی که تقاضای آپلود میکنن ، بمحض پیدا کردن یه سرور دائمی حتما براتون اینکار رو انجام میدم
به ایمیل من هم میتونین پی ام بدین
royaradmehr1@yahoo.com

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
به نظر من مدیا فایر بهترین گزینه هست. الان من 2 ساله که فایل آپلود کردم و هیچ کدوم پاک نشدن.
فقط باید دقت داشته باشید که فایل هایی رو که آپلود میکنید اسمشون رو بصورت نا مفهموم بزارید چون اگه اسمی انتخاب کنید برای فایل هاتون که قبلا احیانا کسی این اسم رو انتخاب کرده باشه فایلتون خیلی سریع حذف میشه. پس بهتره که اسم فایلتون از حروف نا مفهموم تشکیل شده باشه

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
ای کاش میشد دوستانی که زحمت میکشن یه جوری قسمت زیر نویس بازی رو دست کاری میکردن و زیر نویس فارسی { اگر هم فارسی نمیشه فینگلیش } رو اضافه میکردن عالی میشد

صدام

کاربر سایت
Jun 6, 2012
33
بی زحمت دوباره فایل ها رو آپ کنید.

کلی صبر کردیم تا یه گرافیک درست و حسابی بخریم تا بازی رو بازی کنیم حالا هم که فایل ها پاک شدم فکر کنم باید بازم صبر کنیم.

حداقل pdf رو دوباره آپ کنید.

با تشکر

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوست عزیز کار شما واقعا ارزشمند و به درد بخور هست
اما به این شکل زحمت خیلی خیلی زیادی برای شما داره و حجم اینترنت زیادی هم از شما و مصرف کنندگان میگیره
پیشنهاد میکنم ترجمه ها رو به همون شکل تایپ شده و همراه عکس از کات سنس مربوطه بذارید (که نشون بده ترجمه مال کدوم کات سنس هست) و در صورت نیاز با توضیح داستان بازی اونو کامل کنید
اینجوری هم زحمت خودتون خیلی کمتر میشه هم استفاده ازش راحتتر هست و نیازی به دانلود و ... نیست
در نهایت شما هم وقت آزاد بیشتری خواهید داشت و میتونید بازی های بیشتری رو ترجمه کنید که واقعا کار ارزشمندیه
من فقط اساسین کرید 2 رو با در اختیار داشتن ترجمۀ کامل دیالوگ ها بازی کردم که واقعا باعث میشد لذت بازی چند برابر بشه
بازم تشکر از کار مفیدتون ... امیدوارم ترجمه رو برای بازی های دیگه هم انجام بدید :x

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
دوستان من مي خوام اين بازي رو براي كسي بگيرم.طرف حساس هست به برخي مسائل!
از شما كه تمومش كردين مي پرسم.

چند جا شنيدم در اين بازي صحنه تجا*وز هست درسته آيا؟

سپاسگزارم

colossus2

کاربر سایت
Dec 1, 2014
14
shadow of the colossus 2 black heart

بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

- - -ویرایش - - -

بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
دوست گرامی جناب colossus2، گرچه این خبر خوشحال کننده بنظر میرسه، ولی من نسبت به این اتفاق احساس خوبی ندارم! ایرانیها توی هر چیزی که دست میبرن خرابش میکنن! ضمناً کپی کردن و مصادره کردن آثار و ایده های دیگران به نام خود کار خوبی نیست، حتی اگه با اهداف بشر دوستانه انجام بشه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
g82sloxzv83uymdvcz8g.jpg

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
دوستان اون سالی که من بازی رو زیرنویس کردم
هنوز سایتای پولی که زیرنوبس بازی رو دارن راه نیفتاده بودن
منم فقط از رو علاقه اینکارو کردم
اما متاسفانه نشد هزینه کنم برای آپلودسنتر دائمی
و کلی زحمتم حیف شد و پاک شدن فایلها
هنوزم برام پی ام میاد برای این بازی
اما متاسفانه من نت خوبی نداررم
اگه کسی میتونه آپلود کنه و تهرانه بگه مک فایلو رو فلش بهش برسونم آپلود کنه

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سلام
دوستان اون سالی که من بازی رو زیرنویس کردم
هنوز سایتای پولی که زیرنوبس بازی رو دارن راه نیفتاده بودن
منم فقط از رو علاقه اینکارو کردم
اما متاسفانه نشد هزینه کنم برای آپلودسنتر دائمی
و کلی زحمتم حیف شد و پاک شدن فایلها
هنوزم برام پی ام میاد برای این بازی
اما متاسفانه من نت خوبی نداررم
اگه کسی میتونه آپلود کنه و تهرانه بگه مک فایلو رو فلش بهش برسونم آپلود کنه
داداش زیرنویس خالی نداری اپ کنی؟
شاید توسنتیم مثل مکس پین 3 یطوری وارد بازی کنیم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
داداش زیرنویس خالی نداری اپ کنی؟
شاید توسنتیم مثل مکس پین 3 یطوری وارد بازی کنیم
یعنی الان مکس پین 3 رو میشه با زیرنویس فارسی بازی کرد ؟؟ اگه آره چه جوری ؟؟ آخه من نسخه کاملش رو دانلود کردم چه جوری باید زیرنویس فارسی رو بهش اضافه کنم ؟؟( ضمنا چون در خصوص زیرنویس بود کلا اینجا پرسیدم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر