Tomb Raider فارسی

با کدوم موافقید؟

• حذف دیالوگهای گیم پلی و فقط میان پرده ها و سکانس ها

رای‌ها: 3 12.0%
  • حذف دیالوگهای گیم پلی و میان پرده ها و فقط سکانس ها

رای‌ها: 0 0.0%
  • زیرنویس رو به همین شکل ترجیچ میدید

رای‌ها: 22 88.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
حکایت همچنان باقیست :-/ :d

پیمان جان قرار به این بود که یه کتابچه pdf هم تهیه کنم اما چون تاحالا اینکار رو نکردم دقیقا نمیدونم چه چیزایی رو بزارم مفیدتره
حالا اگه دوستان در این زمینه هم پیشنهاد بدن که چه چیزایی رو توی کتابچه قرار بدم عالی میشه ،منم زودتر کار رو شروع میکنم

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
پیمان جان قرار به این بود که یه کتابچه pdf هم تهیه کنم اما چون تاحالا اینکار رو نکردم دقیقا نمیدونم چه چیزایی رو بزارم مفیدتره
حالا اگه دوستان در این زمینه هم پیشنهاد بدن که چه چیزایی رو توی کتابچه قرار بدم عالی میشه ،منم زودتر کار رو شروع میکنم
به نظر من همین زیرنویسارو با چند تا عکس از اول هر سکانس بزار.یه توضیح کوتاه یه خطی هم بین سکانس ها بزاری خوبه.:-b:x

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دستت درد نکنه pdf بهترین کاره، حجما خیلی سنگینن من که پرسرعت دارم بازم وضع دانلود خرابه
نگفتی بازی بعدی چیه؟

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دستت درد نکنه pdf بهترین کاره، حجما خیلی سنگینن من که پرسرعت دارم بازم وضع دانلود خرابه
نگفتی بازی بعدی چیه؟

فعلا که خودم چیزی مدنظرم نیست البته یکم به DMC 4 فکر میکنم اما قدیمیه و داستانش واسه همه جالب نیست:d اما اگه شما دوستان پیشنهاد بدین هم بیشتر خوشحال میشم هم خیلی بهتره

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
کارت درسته و PDF هم خوبه و ایده جالبی هستش واسه اونایی که وقت دانلود ویدیوها رو ندارن ولی ویدیوها یه چیزه دیگه ست امیدوارم واسه بقیه بازی ها هم به همین منوال پیش برید (ویدیو + pdf ) و واسه بازی بعدی که سخت پیش نهاد دادن ولی مکس پین 3 عالی بود واسه این کار، اما اونم زمانی ازش گذشته ولی بایوشک شاید خوب باشه هنوز بازیش نکردم نمیتونم بگم کاملا خوبه یا نه . به هر حال ممنون .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
آقا ایمان دوست خوبمون christmas عزیز در خصوص مراحل کارشون در پست 13 توضیحات رو دادند :

ضبط بازی
تبدیل فرمت به فرمت کم حجم تر
انتخاب و تدوین قسمت های مهم
نوشتن زیرنویس
زمان بندی زیرنویس و ترجمه
رنگ بندی ( بدلیل اینکه شخصیت ها همزمان صحبت میکنن و رنگ بندی دارن )
تدوین فیلم و زیرنویس
آپلود

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
ببخشید قسمت آخرو نتونستم دان کنم مثل این که از زمان آپلود دگ گذشته میشه یه بار دگ آپ کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر