Tomb Raider فارسی

با کدوم موافقید؟

• حذف دیالوگهای گیم پلی و فقط میان پرده ها و سکانس ها

رای‌ها: 3 12.0%
  • حذف دیالوگهای گیم پلی و میان پرده ها و فقط سکانس ها

رای‌ها: 0 0.0%
  • زیرنویس رو به همین شکل ترجیچ میدید

رای‌ها: 22 88.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوستای عزیزم قسمت سوم تا چند روز آینده آماده میشه
امیدوارم و خواهش هم میکنم که قسمت سوم رو حتما دانلود کنین بنظر خودم فوق العاده ترین قسمت بازی هستش :d هیجان و اضطراب وحشت رو فوق العاده انتقال دادن سازنده ها
و اینم بگم که سعی میکنم بازی رو توی 4 یا نهایت 5قسمت تموم کنم

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کارتون که عالیه فقط به نظرم تیکه هایی که توی گیم پلی حرف های خاصی نمیزنن و فقط درباره جنگ و دور زدن دشمن و این چیزاست رو حذف کنید عالی میشه چون واقعا بعضی از این حرف ها بهشون برای این ویدئو ها نیازی نیست ولی اون هایی که نکاتی رو میگن بزارید خوبه مثلا توی پارت آخر که حرف اون زندانی ها رو گزاشتین خیلی عالی بود ایشالا پارت بعدی رو هم زودتر بزارید که دیگه این داستان هم بسته بشه.
برای پروژه بعدی هم به نظرم سراغ بازیهای جدید و داستان محور برید خیلی بهتره تا مثلا Red Dead Redemption ، درسته داستان خوبی داشت و من یکی خیلی هم باهاش حال کردم ولی انقدر هم داستانش پیچیده نبود که نیاز به ویدئو داشته باشه ، نصفش توی همون ویدئو میفهمیدید یکمی هم زبان بلد بودید باقیش معلوم میشد تازه فرضا بلد هم نبوده باشید الان سه سال از اومدنش گذشته دیگه همه تو حرف ها و نقدها و بحث های تاپیک ها داستان رو فهمیدند.
حالا باز میل با خودتونه میتونید خودتون چنتا بازی هم بزارید تو نظرسنجی تا بچه ها رای بدن هرکدوم بالاتر بود اون رو شروع به ترجمه کنید.
راستی فایل های PDF به همراه عکس هم عالیه اینجوری کسانی هم که اینترنت پر سرعت ندارند راحت میتونن داستان رو بفهمن.
باز هم از کارتون ممنونم ، شرمنده که پستم زیاد شد.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
چند تا نکته :

اول اینکه نظر سنجی اصلا واضح نیست ! ( حداقل 2 مورد اول )
دوم اینکه تو پست اول فقط اطلاعات معمولی ازفایل رونوشتی . نه رزولوشن مشخصه ، نه کدک تصویری ، نه میزان بیت ریت !!!
سوم اینکه پیشنهاد من اینه که میزان دقت تصویر روروی 480x720 تنظیم کنی و با توجه به حجمش ، فایل ها رو به راحتی فقط یه کلیک با نرم افزار SolveigMM Video Splitter به چند پارت 50 MB تقسیمش کنی و همه رو آپلود کنی . ( دقیقا مثل تورنت ) .
چهارم اینکه پیشنهاد میکنم از کدک X.264 + فرمت MP4 یا MKV برای تبدیل استفاده کنی . ( هر چند دیر گفتم . اما بازم خیلی دیر نشده ) و برای بیت ریت بهتره بیت ریت تصویر رو روی 1350 یا 1750 یا 2450 تنظیم کنی .

من چونکه چند نفر گفتن کیفیت خیلی پایینه هنوز دانلود نکردم . حداقل اگر کیفیت ها استاندارد باشن و در حد استانداردشون کیفیت خوبی دارن بگو منم دانلود کنم .

استانداردهای هم اینطوری هستن اگر اشتباه نکرده باشم :

استانداردهای مخصوص دیسک DVD با 25 فریم بر ثانیه و ( Container یا حامل VOB ) : ( خود این حامل میتونه شامل فرمت استاندارد MP4 هم باشه )

420P میشه : 352 × 480 کیفیت DVD
720P میشه : 720 × 480 و کیفیت های pixels 352 × 576 / 352 x 288 pixels / 704 × 576 pixels / 720 × 576 pixels / که استاندارد دیسک های DVD هستن .

=======================================

استاندارد های HD مخصوص دیسک Blu-ray با ( Container یا حامل BDAV MPEG-2 ) :

ResolutionFrame rateAspect ratio
1920×108030i (29.97i)16:9
1920×108025i16:9
1920×108024p16:9
1440×108030i (29.97i)4:3
1440×108025i4:3
1440×108024p4:3
1280×72060p (59.94p)16:9
1280×72050p16:9
1280×72024p16:9
720×48030i (29.97i)4:3 or 16:9
720×57625i4:3 or 16:9

فرق فریم های DVD و Blu-ray تو بیت ریت تصویر ، کدک تصویر و روش پردازش تصویره . ( به همین دلیله که میشه یه فیلم 1080X1920 رو تو یه DVD راست کرد ) در صورتی که ظرفیت پخش صویر قابل پشتبانی فرمت DVD در حد 420P هست بالا توضیح دادم . سعی کن بیت ریت ها روروی 3000 به بالا تنظیم نکنی . چون بیت ریت های3000 به بالا مخصوص فیلم های HD و دیسک های Blu-ray که بیخودی حجم فایل رو زیاد میکنه . اما میتونی یه فایل 400 مگی رو به 8 تا فایل 50MB تقسیم کنی تا راحت اپلود بشن .

=====================================

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم تا زحمات خوبت بی خودی هدر نرفته باشه . و البته سعی کن از استاندارد های بالا برای تبدیل و خروجی گرفتن استفاده کنده با فریم هایی که ذکر شده .

====================================

برای آپلود هم از مدیافایر استفاده کن که سرعت خیلی خوبی و عالی ای داره . آپلود باز پدر ادم ودر میاره . ارزش اکانت خریدن نداره . خیلی اشغاله سرورهاش .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
چند تا نکته :

اول اینکه نظر سنجی اصلا واضح نیست ! ( حداقل 2 مورد اول )
دوم اینکه تو پست اول فقط اطلاعات معمولی ازفایل رونوشتی . نه رزولوشن مشخصه ، نه کدک تصویری ، نه میزان بیت ریت !!!
سوم اینکه پیشنهاد من اینه که میزان دقت تصویر روروی 480x720 تنظیم کنی و با توجه به حجمش ، فایل ها رو به راحتی فقط یه کلیک با نرم افزار SolveigMM Video Splitter به چند پارت 50 MB تقسیمش کنی و همه رو آپلود کنی . ( دقیقا مثل تورنت ) .
چهارم اینکه پیشنهاد میکنم از کدک X.264 + فرمت MP4 یا MKV برای تبدیل استفاده کنی . ( هر چند دیر گفتم . اما بازم خیلی دیر نشده ) و برای بیت ریت بهتره بیت ریت تصویر رو روی 1350 یا 1750 یا 2450 تنظیم کنی .

من چونکه چند نفر گفتن کیفیت خیلی پایینه هنوز دانلود نکردم . حداقل اگر کیفیت ها استاندارد باشن و در حد استانداردشون کیفیت خوبی دارن بگو منم دانلود کنم .

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم تا زحمات خوبت بی خودی هدر نرفته باشه . و البته سعی کن از استاندارد های بالا برای تبدیل و خروجی گرفتن استفاده کنده با فریم هایی که ذکر شده .

====================================

برای آپلود هم از مدیافایر استفاده کن که سرعت خیلی خوبی و عالی ای داره . آپلود باز پدر ادم ودر میاره . ارزش اکانت خریدن نداره . خیلی اشغاله سرورهاش .

ممنون از اطلاعاتت حسین جان
پست اول اطلاعات کمه چون براش یه پیشنمایش کم حجم ویدئویی آپلود کرده بودم
کیفیت ها هم درحد 3gp نیست که اصلا نشه دید ،نمونه کیفیت ویدئویی و تصویری گذاشتم ،درسته کیفیت عالی نیست اما در حد معمولی هستش
راجع به اطلاعات خوبت هم ممنون چون اولین کار بود اطلاعاتی نداشتم اگه خدا بخواد توی کارای بعدی مشورت میگیرم از شما دوستان که خروجی های بهتری کار داشته باشه :x

---------- نوشته در 09:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:36 PM ارسال شده بود ----------

کارتون که عالیه فقط به نظرم تیکه هایی که توی گیم پلی حرف های خاصی نمیزنن و فقط درباره جنگ و دور زدن دشمن و این چیزاست رو حذف کنید عالی میشه چون واقعا بعضی از این حرف ها بهشون برای این ویدئو ها نیازی نیست ولی اون هایی که نکاتی رو میگن بزارید خوبه مثلا توی پارت آخر که حرف اون زندانی ها رو گزاشتین خیلی عالی بود ایشالا پارت بعدی رو هم زودتر بزارید که دیگه این داستان هم بسته بشه.
.

بهزاد جان از قسمت سوم صحبتهایی که فقط راجع به بگیر و ببند بود رو خیلی کم کردم
فایل pdf هم حتما بعد از تموم شدن 2قسمتی که مونده با عکس درست میکنم
البته اگه کسی بتونه توی این زمینه کمکی بهم بکنه ممنون میشم

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام ببخشید من متوجه نشدم الان این به خود بازی ربط داره منظورم اینه که این ویدیو ها رو باید داخل پوشه بازی ریخت بجای ویدیو های خود بازی یا نه؟؟؟

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام ببخشید من متوجه نشدم الان این به خود بازی ربط داره منظورم اینه که این ویدیو ها رو باید داخل پوشه بازی ریخت بجای ویدیو های خود بازی یا نه؟؟؟

نه دوست عزیز ،فایل ها مستقل هستن ،شما فرض کن دارین سریال میبینین :d

---------- نوشته در 07:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

پارت چهارم قرار گرفت

آخرین پارت این بازی هم تا چند روز آینده آماده میشه :x

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
ممنون بابت زحماتتون
کار جالبی هست
ی جورایی اینگار داری فیلم میبینی
امیدوارم در اینده پر قدرت تر به کارتون ادامه بدین

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
سلام
جای تعجب داره که با این همه طرفدار و علاقه مند تا الان کسی اعلام آمادگی واسه همکاری با این دوسته خوبمون نکرده ( فکرشو بکنید نیروهای بیشتر با علایق و سلیقه ها و دانش متفاوت در زمینه های مختلف میتونه چه تاثیر بسزایی در این گونه کارها داشته باشه ) متاسفانه بنده به دلیل شرایط و فداق وقت از همکاری معذورم ولی صمیمانه از این دوست خوبم واسه انجام همچین کار بزرگی که هم انرژی و هم وقت زیادی لازم داره سپاسگزارم . انشاا... در تمام مراحل زندگیت موفق و پیروز باشید و به امید مشاهده کارهای بیشتر و با ارزشتر شما . درود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر