Batman: Arkham Origins Blackgate | PS Vita

نمره شما به این بازی چنده ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
انشالله منم این بازیو بگیرم :D
خیلی دوسش میدارم :D
بنظرتون تو تهران راحت گیر میاد ؟ یا فقط دیجیتالیش راحت گیر میاد؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بله راحت گیر میاد . جفتش اوکی هست :d
دیجیتالی رو که باید خودتون دانلود کنین:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متن نقد و بخونی درباره اش حرف زدم که مشکل مبارزات چیه:d
نه دلیلت زیاد قابل قبول نبود =))
اخه بازی وقتی بر پایه یه بازی 2D و Metro طراحی شده چه انتظاری داری که مثلا سبک نبردهای 3d ترجمه بشه ! D: این منظورم بود !
اما امتیازش حقشه ×_×
hihihihiih

بگیر D:
نگرفتی هم نگیر .
ضرری نمیکنی ! لول

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
نه دلیلت زیاد قابل قبول نبود =))
اخه بازی وقتی بر پایه یه بازی 2D و Metro طراحی شده چه انتظاری داری که مثلا سبک نبردهای 3d ترجمه بشه ! D: این منظورم بود !
اما امتیازش حقشه ×_×
hihihihiih
امتیاز که اره:d
خب وقتی برپایه 2d هست چینش و تعداد دشمن ها هم باید بر همون اساس باشه. وقتی تعداد دشمن ها زیاد میشه دیگه استفاده از مثلث خیلی روند منطقی رو دنبال نمیکنه و همش گیمر میاد تا جاخالی بده و بعد حمله کنه ولی بازی با شکست روبروش میکنه درحالی که این روند دفاع و ضدحمله خیلی فرمول دلچسبی بود. ولی الان فقط به پریدن از رو دشمن ها خلاصه میشه! تازه خشک بودن مبارزات دیگه جزو ایرادات طراحی هست مثلا چند بار اتفاق میافته که تو گیر و دار یه درگیری میایی دایره بزنی تا گیج کنی دشمن رو ولی بتمن یهو سر جاش میخکوب میشه و شنلش به اون دشمن نمیرسه؟:d دیگه اینا مربوط به سازگار نکردنه سبک مبارزات با سبک بازیه وگرنه بازی های خوبی تو سبک 2d داریم که مبارزتشون واقعا جذابند! بنظرم سازنده ها خواستن مبارزات رو به همون دقیقی و حرفه ای بودن تو این نسخه هم بیارن غافل از اینکه این سبک عملا پذیرای همچین چیزی نیست :d و مشکل هم دقیقا همینیه که خودتم تو خط آخر پستت گفتی وقتی سبک یه بازی که بیس و پایه بازی هست یک چیزی رو نمیپذیره چرا باید به اصرار بخواهیم اونو تو بازی بگنجونیم و به تجربه اش لطمه بزنیم؟:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آرمان بازی مبارزاتش کاملا واضحه مشکل داره ! از تریلر های قبل بازی معلوم بود . فیزیک ضربه زدن و خوردن در حد کنسول PS2 هم نبود تو پیش نمایش های قبل از عرضه بازی .
منم می خواستم بازی رو بخرم ولی فعلا پشیمون شدم . البته بازی که آرمان بگه بده من خوشم میاد بازی که بگه خوبه من بدم میاد :d آرمان نظرت + یا - نسبت به بازی ؟ :d

من IP هایی که دوست دارم خیلی یکیش Batman هستش که باز هم نابود شد و در کنار عناوین محبوب من یعنی Resistance و COD که به سرنوشت همین بازی دچار شدن باید قرار بگیره این بازی .

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بلاخره امروز این بهمراه tearaway و dragons crown رسید دستم

حدود 1 ساعتی بازی کردمش و شدیدا لذت بردم ازش ، از لحاظ گرافیک که طراحی مدلها و محیط (بخصوص طراحی خود بتمن) خیلی عالی بود و بسیار زیبا کار شده
مشکلات باگها در حین مبارزات هم پس از آپدیت به کلی از بین رفت و باگ خاصی ندیدم تو این 1 ساعت بازی کردن ، در کل از مبارزات گرفته تا پلتفرمینگ و پیدا کردن آیتمهای مخفی و... همگی حس یه بازی از سری آرکهام بتمن رو بهم القا کرد و دل کندن ازش خیلی برام سخت بود تا اینکه شارژ ویتام تموم شد ولش کردم :d

ولی بر خلاف نظر دوستان عزیز من تو همین وقت کم خیلی خیلی ازش لذت بردم ، فقط تنها ایرادی که توی ذوقم زد این بود که بازی درجه سختی نداره که امیدوارم بعد از یه بار تموم کردن درجه ی سختی بالاتر هم بهش اضافه بشه ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نظرات عده ای از دوستان + نقد و بررسی به پست اول افزوده شد ... :D

آرمان بازی مبارزاتش کاملا واضحه مشکل داره ! از تریلر های قبل بازی معلوم بود . فیزیک ضربه زدن و خوردن در حد کنسول PS2 هم نبود تو پیش نمایش های قبل از عرضه بازی .
منم می خواستم بازی رو بخرم ولی فعلا پشیمون شدم . البته بازی که آرمان بگه بده من خوشم میاد بازی که بگه خوبه من بدم میاد :d آرمان نظرت + یا - نسبت به بازی ؟ :d

من IP هایی که دوست دارم خیلی یکیش Batman هستش که باز هم نابود شد و در کنار عناوین محبوب من یعنی Resistance و COD که به سرنوشت همین بازی دچار شدن باید قرار بگیره این بازی .
من نظرم - هست به نسبت بازی ! کلا تو 1 ساعت اولش فقط خوبه بعد که همینطوری جلو میری افت نمیکنه فقط تازگی نداره و خسته کننده میشه. من به نسبت به نظرم مبارزاتش بدک نیست ( به نسبت بقیه قسمتهای بازی ) اما بعضی جاهاش دیگه خیلی بده مثل این سیستم map .
D:
U هم که سلیقت چپه D: والا ! :))

بلاخره امروز این بهمراه tearaway و dragons crown رسید دستم

حدود 1 ساعتی بازی کردمش و شدیدا لذت بردم ازش ، از لحاظ گرافیک که طراحی مدلها و محیط (بخصوص طراحی خود بتمن) خیلی عالی بود و بسیار زیبا کار شده
مشکلات باگها در حین مبارزات هم پس از آپدیت به کلی از بین رفت و باگ خاصی ندیدم تو این 1 ساعت بازی کردن ، در کل از مبارزات گرفته تا پلتفرمینگ و پیدا کردن آیتمهای مخفی و... همگی حس یه بازی از سری آرکهام بتمن رو بهم القا کرد و دل کندن ازش خیلی برام سخت بود تا اینکه شارژ ویتام تموم شد ولش کردم :d

ولی بر خلاف نظر دوستان عزیز من تو همین وقت کم خیلی خیلی ازش لذت بردم ، فقط تنها ایرادی که توی ذوقم زد این بود که بازی درجه سختی نداره که امیدوارم بعد از یه بار تموم کردن درجه ی سختی بالاتر هم بهش اضافه بشه ...
حالا 2 ساعت بیشتر برو بد بیا نظر رو بگو D:
البته گفتم که برای فنهای Batman خوبه اما منم فنه بتمنم اما این بازی اصلا به دلم نشست !

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
حالا 2 ساعت بیشتر برو بد بیا نظر رو بگو D:
البته گفتم که برای فنهای Batman خوبه اما منم فنه بتمنم اما این بازی اصلا به دلم نشست !

حدودا 3 ساعت دیگه هم بردمش جلو

تکراری نشد برام آرمان من خیلی باهاش حال کردم اصلا نمیتونم درک کنم چجوری میگید تکراری میشه ؟ :d

البته سلیقه ها هم متفاوته و برای یه سری ممکنه همین روند بازی بعد یه مدت تکراری بشه اما من چون شدیدا فن سری آرکهام بتمن هستم اصلا خسته نمیشم ازش

لازم به ذکره هنوزم arkham asylum و arkham city و arkham origins هم روی پی سیم نصبه و هر 3 نسخه رو هنوز که هنوزه دارم بازی میکنم و هر بار برام تازگیش رو حفظ کرده :x

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین

تکراری نشد برام آرمان من خیلی باهاش حال کردم اصلا نمیتونم درک کنم چجوری میگید تکراری میشه ؟ :d

البته سلیقه ها هم متفاوته و برای یه سری ممکنه همین روند بازی بعد یه مدت تکراری بشه اما من چون شدیدا فن سری آرکهام بتمن هستم اصلا خسته نمیشم ازش

لازم به ذکره هنوزم arkham asylum و arkham city و arkham origins هم روی پی سیم نصبه و هر 3 نسخه رو هنوز که هنوزه دارم بازی میکنم و هر بار برام تازگیش رو حفظ کرده :x

اگه آرمان خوشش نیومده پس واجب شد بخرم :d احتمالا منم عاشق این بازی بشم ! خیلی سری بتمن رو دوست دارم سبک 2 بعدی رو هم اگه بازی خوب باشه می پسندم
امید خواستی با کیلزون عوض کنی یه ندا بده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
روزی روزگاری خواستم بازیش کنم باید مزاحم رامتین بشم :D از دست این آقای فروشنده و آرمان :D اون که بازیمونو آخرم نیوورد این یکی هم که هی زد تو سر بازی :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روزی روزگاری خواستم بازیش کنم باید مزاحم رامتین بشم :D از دست این آقای فروشنده و آرمان :D اون که بازیمونو آخرم نیوورد این یکی هم که هی زد تو سر بازی :D
D:
اصلا من دیگه توی این تاپیک نمیام لول ×_×

اگه آرمان خوشش نیومده پس واجب شد بخرم :d احتمالا منم عاشق این بازی بشم ! خیلی سری بتمن رو دوست دارم سبک 2 بعدی رو هم اگه بازی خوب باشه می پسندم
امید خواستی با کیلزون عوض کنی یه ندا بده
بخر review کن بده 10 b-)
اصلا من 2 بعدی که خیلی دوست دارم فقط با رونده بازی مشکل دارم ×_×

D:
خب U کلا فنه Batman هستی D:
اما جدی یکم انتقاد پذیر باش ! سیستم مپش خیلی گنگ هست. داستان جذابیت نداره ..... محیطهای بازی تغریبا همه شبیه به هم هستن و تنوعی دیده نمیشه الا قسمت جوکر مقداره کمی متفاوت هست. اخر هم جست و جو توی بازی rewarding نیست ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر