Batman: Arkham Origins Blackgate | PS Vita

نمره شما به این بازی چنده ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان انشالله بدون مشکل نهایتا تا فردا بازی دستم میرسه و یه نقد ویدیویی کوتاهم ازش انجام میدم !
همه به پست اول اضافه میشه ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دوستان انشالله بدون مشکل نهایتا تا فردا بازی دستم میرسه و یه نقد ویدیویی کوتاهم ازش انجام میدم !
همه به پست اول اضافه میشه ...

چی شد هنوز نگرفتی پست اول چرا اپ نشده؟:d
خب من مرحله مد هتر تو نسخه کنسولی رو رفتم و خیلی از سبکش (که مثل این نسخه بود) خوشم اومد بخاطر همین بازی رو الان از استور گرفتم و دارم دانلود میکنم! یک ساعت دیگه احتمالا دانلودم تمومه و بازی میکنم نظرمو میگم! در ضمن نقد نسخه کنسولی هم الان رو صفحه اصلی در دسترسه!:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فروشنده محترم میپیچونه منو :| ! قرار بود اونروز برسه هنوز نرسیده :|
تو بگیر اگه فیلمم تونستی بگیر ولی هر توضیحی که بدی میذارم تو پست اول :D ( + توضیحات آرمان :D )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب منم دیشب یک ساعتی بازی کردم به خودم اومدم دیدم ساعت شده 2 شب:|. کاملا حس یک بازی بتمن رو میده. توضیحات دیگه هم تو نقد بازی میگم بذار تو پست اول:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
TearAway بگیرید جاش D:
من که دارم این روزا همش میرم که تمومش کنم
نظرم اینکه بازی بدی نیست اما خیلی خوبم نیست ×_× بیشتر به درده فنهای batman و اونایی که سری Batman رو دوست دارن میخوره
به نظرم دفعه بعد باید بهتر بسازن ! (اگه بسازن ) جا داره که بهتر بشه و امتیازش بره روی 8-8.5
خیلی کارا روش میشه کرد
مدت زمان بازیش هم خوبه ... حدودا 10 ساعت رو میبره کامل بشه
احله تروفی گرفتنم هستید زیاد سخت نیست میشه تروفیها رو همه رو گرفت اگر دقت باشه D:
مشکلات عمدش انیمیشنها ... سخت بودن فهمیدن map و اینا هست.
Gameplay بازی هم خوبه !!!!
بازی کنید که دیگه ساله بعدش همیش مهمونه بازیهای JAPANESE هستید !
لووووووووووووووووول

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
نظرم اینکه بازی بدی نیست اما خیلی خوبم نیست ×_× بیشتر به درده فنهای batman و اونایی که سری Batman رو دوست دارن میخوره
تایید میشه کاملا
بازی کنید که دیگه ساله بعدش همیش مهمونه بازیهای JAPANESE هستید !
لووووووووووووووووول
من اصولا از اینجور مهمونی ها بدم میاد. منو خط بزنید:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
راستی یادم رفت بگم برای اونایی که نسخه پلی3 رو هم بازی کردن یک لباس جدید باز میکنه که در برابر گلوله مقاوم تره

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
منم میخوام بازی رو تهیه کنم اما فقط یه موضوع دو به شککم کرده و اونم اینه که بازی حالت گشت و گذار آزاد و انجام ماموریت فرعی هم داره ؟(چیزی مثل آرکام سیتی) یا همش محدود میشه به ماموریتهای خطی و داستانی ؟

ارزش تکرارش چجوریه ؟ اینو هم بگم که من طرفدار سرسخت سری بتمن هستم (چه بازی چه فیلم و چه کمیک)

آرمان تو که بازی کردی اگه جواب بدی ممنون میشم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم میخوام بازی رو تهیه کنم اما فقط یه موضوع دو به شککم کرده و اونم اینه که بازی حالت گشت و گذار آزاد و انجام ماموریت فرعی هم داره ؟(چیزی مثل آرکام سیتی) یا همش محدود میشه به ماموریتهای خطی و داستانی ؟

ارزش تکرارش چجوریه ؟ اینو هم بگم که من طرفدار سرسخت سری بتمن هستم (چه بازی چه فیلم و چه کمیک)

آرمان تو که بازی کردی اگه جواب بدی ممنون میشم :d
فکر کن Arkham Asylum رو جمع و جورش کنن و 2d کنن
ماموریت فرعی تغریبا نداره. فقط محیطا رو میگردی case ها و upgrade ها رو پیدا کنی D:
همین
بقیش هم محیطه بازی باز هست و خطی نیست. باید نقاط مختلف بری تا بقیه راه ها رو باز کنه اما در کل یه حسه خطی بودنش هم داره.

ارزش تکرارش پایین به نظرم . دفعه اول ...نهایتا دوم دیگه برای پلات کردنش ....
اگر طرفدارش هستی بازی کنی مشکلی نداره
اگر نیستی توضیه نمیشه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر