Batman: Arkham Origins | PS3

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه چیز واسه خودتون می‌گم:
زیاد ذوق نشه نشید که بخوره تو ذوقتون!
سیستم فایتینگ کاملا مثل نسخه قبل ـه (حتی انیمیشن جدید هم نداره). بعضی از سیستم های جدید که به گیم پلی اضافه شدن هم جالب هستن؛ گرافیک بازی هم پیشرفت داشته هم حتی پسرفت!!!
صداگذاری متاسفانه من به خاطر عوض شدن صدای بتمن خوشم نیومد زیاد ولی موزیک ها خوب هستن!
تنها نکته مثبت داستان بازی هست که تا اینجا نسبتا پیچیده و قشنگ بوده؛ اوایل بازی چیز خاصی نداره ولی جلوتر چرا!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به شخصه از تمامي دوستان عذر خواهي مي كنم :|

اگر ميدونستم انتقاد كنم مثل دشمن خوني تون باهام رفتار مي كنيد اصلا" غلط مي كردم به بتمن بگم روي صورت ات ماسك :|:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
امروز یکم بازی کردم یک اپدیت 50مگی هم باید دانلود کنید همین اول کار! اپنینگش خیلی نسبت به AC جالب نبود.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوب من بازی رو تموم کردم
انصافا هرچی به اخر نزدیک تر میشدی جذاب تر و زیباتر میشد
در کل خیلی خوب تنها ضعفش به نظرم باگ های زیادی بود که تو بازی دیدم حالا نمیدونم شاید چون کپی بود اینطوری بود شاید هم خود بازی واقعا مشکل داشت
در هر صورت من که لذت بردم :d

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
خیلی خورد تو ذوقم.هیچ تغییری نکرده نسبت به قبلی.دریغ از یه نواوری.فقط محیط بزرگ شده.البته داستان به کنار.توی فایتینگ یه حرکتی انیمیشنی چیزی اضافه میکردن بد نبود.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
چرا اون دی ال سی
Deathstroke رو ندادن برا دانلود هنوز ؟

این dlc روی نسخه SE بود.

- - -ویرایش - - -

خیلی خورد تو ذوقم.هیچ تغییری نکرده نسبت به قبلی.دریغ از یه نواوری.فقط محیط بزرگ شده.البته داستان به کنار.توی فایتینگ یه حرکتی انیمیشنی چیزی اضافه میکردن بد نبود.

به نظرم یه کم روون تر شد ولی.

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
batman arkham origins special edition

برا کسایی که بازیو از استور هم پیش خرید کرده بودند هم باید باشه

اگه تا هفته پیش رو صفحه بتمن تو استور رفته باشه نوشته شده بود که همچین دی ال سی هم به کسانی که پیش خرید کردند داده میشود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان محتوا انحصاری پلی استیشن رو فراموش نکنید ! Knightfall Pack از همین اول در دسترس هست و رایگان هست. حدود 230 مگ حجمش هست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان محتوا انحصاری پلی استیشن رو فراموش نکنید ! Knightfall Pack از همین اول در دسترس هست و رایگان هست. حدود 230 مگ حجمش هست.

من DLCـش رو دارم ولی لباسش رو نمیتونم توی Batcave پیدا کنم. چیکار باید کنم دقیقا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر