Batman: Arkham Origins | PS3

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
دوستان بازی ارزش خرید داره؟ سرورهاش هنوز به راه؟
و سوال دیگه اینکه اپن ورلد هست؟

اگه از طرفداری بازی بتمنی که شک نکن واسه خریدش، بله سروراش هم بازه، بله open world هست با محیطی بزرگتر از ارخام سیتی، مبارزه ها نسبت به ارخام سیتی سریعتر و چند کمبو جدید بهش اضاف شده
خلاصه بگم ارزششو داره:d

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من نسخه Special Edition رو نصب کردم رو کنسول، به %4 که می رسه ارور Read Disc Error می ده. دیتا رو پاک کردم دوباره نصب کردم بازم درست نشد. به نظرتون چیکارش کنم؟

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
مجتبی جان فک نمیکردم این تاپیک اصلا کسی بیاد :D که شما اومدی و الان فهمیدم .
ببین نسخه اسپشیال فقط با دیسک اجرا میشه و تو نمیتونی با خود سیستم اجرا کنی مگر این که فریمور کبرا بریزی و اجراش کنی :D باید با یه دیسک بازی دیگه این بازی رو اجرا کنی یعنی این نسخه ای که تو داری :)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
مجتبی جان فک نمیکردم این تاپیک اصلا کسی بیاد :D که شما اومدی و الان فهمیدم .
ببین نسخه اسپشیال فقط با دیسک اجرا میشه و تو نمیتونی با خود سیستم اجرا کنی مگر این که فریمور کبرا بریزی و اجراش کنی :D باید با یه دیسک بازی دیگه این بازی رو اجرا کنی یعنی این نسخه ای که تو داری :)
یعنی فریمور کبری اوکیش میکنه و دیگه دیسک اورجینال نمیخواد؟

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
یعنی فریمور کبری اوکیش میکنه و دیگه دیسک اورجینال نمیخواد؟

اره شما کافیه تو بخش ps3 همین انجمن بری تاپیک فریمور کبرا این نسخه اخرش که حبیب کبرا 4.65 هست فک کنم رو دانلود کنی با مولتی من 4.60 یا 4.55 دقیق نمیدونم ولی راحت همه بازیهات بالا میاد و تازه میتونی راحت راحت هم انلاین بازی کنی بدون نگرانی :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان همین اول اول بازی یه در هست که با بترنگ باید بازش کنید. این اصلا کامل باز نمیشه و نمیشه هیچجوره ازش رد شد...چه کنم؟

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
دوستان همین اول اول بازی یه در هست که با بترنگ باید بازش کنید. این اصلا کامل باز نمیشه و نمیشه هیچجوره ازش رد شد...چه کنم؟
اون دکمه ای که باهاش بترنگ پرت می کنه رو تند تند بزن همزمان چندتا بترنگ میزنه در باز میشه (یعنی نشونه نگیر)
البته اگه درست حدس زده باشم کجایی...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اون دکمه ای که باهاش بترنگ پرت می کنه رو تند تند بزن همزمان چندتا بترنگ میزنه در باز میشه (یعنی نشونه نگیر)
البته اگه درست حدس زده باشم کجایی...
ایول مرسی درست بود! :D خوب یادت مونده
یه سوال دیگه
داخل پک بازی یه کد هست برای Deastroke chalenge
بعد رو جعبه بازی زده به همراه کد knightfall pack
همچین کدی نداره راستش! فقط هم برای ps3 هست . یعنی انحصاریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر