Batman: Arkham Origins | Xbox 360

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
ای بابا من جدا نمیدونم چرا شما اینقدر با این بازی مشکل دارین :| اتفاقا خیلی سر راست میگه چه کار باید بکنی یا نکنی :d

خب دوست عزیز، شما اول مطمئن شو که ماموریتت همینه که وارد اداره پلیس شهر گاتهام یا همون Gotham City Police Department یا همون GCPD بشی یا نه. چون تو هر شرایطی شما میتونی بیای روبروی این در که روی بالاپشت بوم هستش. اگه ماموریتت همینه و میای اینجا و میبینی پلیسی نیستش، خب احتمالا بعد از اینکه این ماموریت را گرفتی، ناخواسته اومدی اینجا و پلیس ها را کشتی، ولی چون نمیدونستی کجا باید بری، دوباره شروع کردی به گشت و گذار توی شهر. شما باید وارد دری بشی که توی عکس اولیه، سمت راست، انتها، یه پلیسه ایستاده و داره نگهبانی میده..............
دیگه از این دقیق تر نمیتونم توضیح بدم باور کن :|
مطمعن هستم ماموریتم همینه گفتم که اگه تو لینکهایی که گذاشتم عکس ها رو ببینی بعد اون ها دقیقا میگه که باید برم اینجا ولی هیچ پلیسی روی اون پشت بوم نیست و اون در رو هم واسم باز نمیکنه این هم توضیه اون سایت خارجی در مورد انجام ماموریت خودم فکر میکنم دقیقا مثل این عمل میکنم اما همونطور که گفتم بازی رو به جلو پیش نمیره
Fast-travel again. The police precinct is located in the Burnley district, i.e. in the Southern part of the city. If you have not sabotaged the communications tower there, yet you can fast-travel to the Coventry district and go to the South-East. Regardless of your route, approach the precinct from the North and, after you listen to the conversation with Alfred set out towards the rooftop. It is here that you will bump into seven armored policemen and, since they are guarding the only possible entrance, you will have to eliminate them all. I recommend that you plan on all the steps that you take from now on, while remaining near the gargoyles.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
مشکلی که بچه ها تو ماموریت ها دارن برمیگرده به شلوغ بودم شهر اگه بگم بیشتر تو شهر گشت و گذار داشته باشین و در اصطلاح گیمر ها ولگردی کنید محیط به چشم آشنا تر میاد و بهتر میتونید راه ها رو پیدا کنید

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
مطمعن هستم ماموریتم همینه گفتم که اگه تو لینکهایی که گذاشتم عکس ها رو ببینی بعد اون ها دقیقا میگه که باید برم اینجا ولی هیچ پلیسی روی اون پشت بوم نیست و اون در رو هم واسم باز نمیکنه این هم توضیه اون سایت خارجی در مورد انجام ماموریت خودم فکر میکنم دقیقا مثل این عمل میکنم اما همونطور که گفتم بازی رو به جلو پیش نمیره
Fast-travel again. The police precinct is located in the Burnley district, i.e. in the Southern part of the city. If you have not sabotaged the communications tower there, yet you can fast-travel to the Coventry district and go to the South-East. Regardless of your route, approach the precinct from the North and, after you listen to the conversation with Alfred set out towards the rooftop. It is here that you will bump into seven armored policemen and, since they are guarding the only possible entrance, you will have to eliminate them all. I recommend that you plan on all the steps that you take from now on, while remaining near the gargoyles.
خب پس شاید واقعا بازیت مشکل داره! من یادم نمیاد برا پیدا کردنش مشکلی داشتم! میخوای یه بار برو bat cave و با آلفرد یه صحبتی کن و دوباره برگرد. شاید درست شد!

مشکلی که بچه ها تو ماموریت ها دارن برمیگرده به شلوغ بودم شهر اگه بگم بیشتر تو شهر گشت و گذار داشته باشین و در اصطلاح گیمر ها ولگردی کنید محیط به چشم آشنا تر میاد و بهتر میتونید راه ها رو پیدا کنید
آره دقیقا موافقم ;) من که اونقدر توی شهر گشته بودم تقریبا خیلی از کوچه پس کوچه هاش را هم میشناختم. اینجوری خیلی بازی راحت تر میشه!

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
خب پس شاید واقعا بازیت مشکل داره! من یادم نمیاد برا پیدا کردنش مشکلی داشتم! میخوای یه بار برو bat cave و با آلفرد یه صحبتی کن و دوباره برگرد. شاید درست شد!
تو متن انگلیسی که گذاشتم به آلفرد اشاره شده......حالا کی هست کجا چطوری میتونم باهاش صحبت کنم؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
تو متن انگلیسی که گذاشتم به آلفرد اشاره شده......حالا کی هست کجا چطوری میتونم باهاش صحبت کنم؟
:-o
wtf
مطمئنی داری بتمن را بازی میکنی؟ آلفرد همون پیرمردست که توی غار هستش دیگه. batcave منظورمه. یه سر برو پیشش به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه ;)

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,509
نام
alireza
سلام دوستان

من سیو بازیم خراب شد (corrupt save) ....راهی هست که بشه درستش کرد!!! (تو ساینش نوشته بود که باید از اول شروع کنی....منم حال ندارم چون خیلی رفته بودم)؟؟؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
829
نام
Arya Faraji
سلام دوستان

من سیو بازیم خراب شد (corrupt save) ....راهی هست که بشه درستش کرد!!! (تو ساینش نوشته بود که باید از اول شروع کنی....منم حال ندارم چون خیلی رفته بودم)؟؟؟
راهي نداره فقط ميتوني از اينترنت بگيري بريزي

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام دوستان

پست من در همین مورد :
من یه بار اینجوری شدم، خیلی هم رفته بودم :| اما چون تازه با دنیای b-man آشنا شدم، دوباره رفتم. اما این بار هر یکی دو ساعت یه بار یه بک آپ از سیو بازیم میگرفتم ;)
از اینترنت هم متاسفانه اگه بگیری معلوم نیست از کجای بازی شروع بشه. منظورم اینه که هر چی save توی نت هست بیشترشون سیو بازی در حالت کامل شده ست که اونجوری هیجان بازی از بین میره ;)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دوستان منم به مشکل خراب شدن فایل سیو برخوردم چطوری میشه ازش بکاپ گرفت ؟؟؟
یه فلش بزن به ایکس باکست (که خودش اول فرمتش میکنه تا با ایکس باکس بخونه) بعدش برو توی تب آخر داشبوردت توی Game & Applications و بعد بازیت را پیدا کن و واردش بشو. یه فایل سیو هست که حجمش چند کیلوبایت بیشتر نیست. کپیش کن روی فلشت. هر وقت سیوت خراب شد، برو کپی کن سر جاش.
منم وقتی سیوم خراب شد (با اینکه کلی رفته بودم اما مجبور شدم دوباره از اول برم ولی ایندفعه هر 2-3 ساعت یه بار یه بک آپ میگرفتم )
:d

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
برای حل مشکلات تایتل اپدیت بریزین.من قبل شروع تایتل 3 رو ریختم هیچ مشکلی مشاهده نشد.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از دوستان اگر کسی این بازی را آنلاین بازی می کنه لطفا یک msg به من بده. ممنون

P.s - البته با این سرور های خلوت و داغونی که داره بعید می دونم ایرانی ها را راحت بتوانند بازی کنند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر