Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam دوستان
تو تاپیک مشکلات کسی ج نداد،مجبور شدم اینجا بپرسم:

من بازیو راحت اجرا کردم و تمومش کردم
الان که این dlc cold cold رو ریختم وقتی رانش میکنم تو دموی اول که زن مستر فیریزو نشون میده،بازی یهو میپره بیرونو این پیغامو میده:

b-man.png

چ کنم؟؟؟؟؟

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان به عنوان اخرین خبر از این بازی میخوام یه ویدیو اینجا بذارم که توسط troy baker خونده شده . البته اگه نسخه complete edition بازی 30 مرداد منتشر نشه :D

یه جورایی میشه گفت یه موزیک ویدیو هست .

خلاصه جتما ببینید :)

ویدیو هم توسط خودم اپلود شده :D
[video=aparat;z2EuH]http://www.aparat.com/v/z2EuH[/video]

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام این بازی بین این بازی و نسخه قبلی ارخام سیتی کدوم یکی قشنگتر هست؟ و کدوم یکی ارزش بیشتری داره برای بازی کردن؟

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
با سلام.
بچه ها من نسخع بلک باکس رو دارم بازی میکنم و دو تا مشگل دارم :
1. من وقتی فول اسکرین میکنم یکسری پارازیت مانند روی صفحه میاد که نمیدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟
2. توی بازی در مرحله های اول که در واقع 1 درصد از بازی است باید سریع دو تا پریز رو بزنم تا در باز بشه که میگه باید از یک پیکان بتمن 1 استفاده کنم و باز میگه 2 x .... نفمیدم چیکار باید بکنم ؟
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
با سلام.
بچه ها من نسخع بلک باکس رو دارم بازی میکنم و دو تا مشگل دارم :
1. من وقتی فول اسکرین میکنم یکسری پارازیت مانند روی صفحه میاد که نمیدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟
2. توی بازی در مرحله های اول که در واقع 1 درصد از بازی است باید سریع دو تا پریز رو بزنم تا در باز بشه که میگه باید از یک پیکان بتمن 1 استفاده کنم و باز میگه 2 x .... نفمیدم چیکار باید بکنم ؟
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید.
تند تند عدد 1 رو بزن. از Numpad نه ها! از اون بالا.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سلام این بازی بین این بازی و نسخه قبلی ارخام سیتی کدوم یکی قشنگتر هست؟ و کدوم یکی ارزش بیشتری داره برای بازی کردن؟

دو نسخه اول که راک ساخته عالی هستن خصوصا آرکام سیتی اما این هم قشنگه و 100 درصد ارزش بازی کردن داره، خودم تا الان 10 بار بخش داستانی تموم کردم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دو نسخه اول که راک ساخته عالی هستن خصوصا آرکام سیتی اما این هم قشنگه و 100 درصد ارزش بازی کردن داره، خودم تا الان 10 بار بخش داستانی تموم کردم
بیخیال بابا، 10 بار؟ همون بار اول به اندازه کافی زجر کشیدم من، همه شم کپی نسخه قبلی، باس فایت Dead Shot رو دیدم درجا ALT + F4 زدم:))

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
بیخیال بابا، 10 بار؟ همون بار اول به اندازه کافی زجر کشیدم من، همه شم کپی نسخه قبلی، باس فایت Dead Shot رو دیدم درجا ALT + F4 زدم:))
:|:|:|:| شما خوشت نیومده و خیلی های دیگه هم اوایل میخواستند بازی کنند تنها جمله ای که میگفتند این بود : ای کاش به عنوان یه dlc واسه ارکهام سیتی میومد :| اون تاپیکی که زده بودم داشتم میدیدم :D
در هر حال من که خیلی خوشم اومد مخصوصا بخش انلاینش :x

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
بچه ها من دارم با دسته بازی میکنم و تمامی بخش ها رو میتونم روی دسته تنظیم کنم به غیر از بخشی که با اون زاویه دوربین خودتو با موس تکون میدی و نمیدونم باید چیکار کنم .... اگر کسی با دسته بازی کرده و یا میدونه باید چیکار کنم ... خاهشا بگه چون بدجوری منتظر هستم .... ؟؟؟؟؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
تو خوشت نیومده دلیل نمیشه بد باشه که :D
فرق خاصی درسته با نسخه قبل نکرده و اکثرا باس فایتای افتضاحی داره ولی طراحی مراحل هنوزم قشنگه و مخفی کاری خوب میشه توش کرد! من که از این نسخه هم لذت بردم اما واقعا لذتی که از AC بردم یک چیزی فراتر از این حرفا بود :D اون کجا و این کجا!

ایشالله AK میاد همه رو میبره تو کف :D نمایشای بسی خوفناکی داشت :D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تو خوشت نیومده دلیل نمیشه بد باشه که :D
فرق خاصی درسته با نسخه قبل نکرده و اکثرا باس فایتای افتضاحی داره ولی طراحی مراحل هنوزم قشنگه و مخفی کاری خوب میشه توش کرد! من که از این نسخه هم لذت بردم اما واقعا لذتی که از AC بردم یک چیزی فراتر از این حرفا بود :D اون کجا و این کجا!

ایشالله AK میاد همه رو میبره تو کف :D نمایشای بسی خوفناکی داشت :D
مخفی کاری درسته میشه کرد، ولی این باگا مگه میزارن؟ میخوای Ground Takedown کنی نیم ساعت اینور اونور دور خودش میچرخه تا آخر طرف به هوش میاد، حالا Ground Takedown هم کردی نیم ساعت باید نشونه گیری کنی که حالیش بشه میخوای بری بالا:| طراحی مراحل هم که اون قسمتایی که همون Arkham City خودمون بودن خوب بود، بقیش همچین مالی هم نبود:D
یا مثلا باس فایت Killer Croc به شدت به سیستم Evade وابسته ـس، بعد این سیستم Evade به حدی بد قلق و مزخرف طراحی شده که گند میزنه به اعصابت.
خود باس فایت ها رو اگه به خوای به شیوه ای که سازنده ها مد نظرشون بوده بری باس فایت های بدی نیستن، ولی طراحی بد باعث شده داغون باشن خیلی.
مثلا DeathStroke اگه بخوای مثل بچه خوب بری دهنت سرویسه:D ولی کافیه هی با Batclaw بیاریش سمت خودت تا بدون Damage خوردن باس فایت رو تموم کنی>:d
FirFly که آخرشه، اصلا لازم نیست کاری کنی، فقط Glue Grenade بزن بهش فرصت آتیش بازی نداره دیگه:))
یا Bane، وقتی به زمین ضربه میزنه همه بیهوش میشن، تو هم از فرصت استفاده کن همون لحظه کارشو تموم کن، خوب اگه 2 بار خودشون تست کرده بودن میفهمیدن کاری می کردن که دشمنا Stun نشن یا حداقل وسط QTE بیان مشکل ایجاد کنن از کار خودت پشیمون شی:D
اون قسمت جوکر بهترین تیکش بود کلا:D
بازی حقش همون 7.5ـه جوری نیست که بخوای چهل بار تمومش کنی! یعنی معلومه از سریع ساخته شدن رنج می بره و اصلا خوش ساخت نیست، اصلا.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مخفی کاری درسته میشه کرد، ولی این باگا مگه میزارن؟ میخوای Ground Takedown کنی نیم ساعت اینور اونور دور خودش میچرخه تا آخر طرف به هوش میاد، حالا Ground Takedown هم کردی نیم ساعت باید نشونه گیری کنی که حالیش بشه میخوای بری بالا:| طراحی مراحل هم که اون قسمتایی که همون Arkham City خودمون بودن خوب بود، بقیش همچین مالی هم نبود:D
یا مثلا باس فایت Killer Croc به شدت به سیستم Evade وابسته ـس، بعد این سیستم Evade به حدی بد قلق و مزخرف طراحی شده که گند میزنه به اعصابت.
خود باس فایت ها رو اگه به خوای به شیوه ای که سازنده ها مد نظرشون بوده بری باس فایت های بدی نیستن، ولی طراحی بد باعث شده داغون باشن خیلی.
مثلا DeathStroke اگه بخوای مثل بچه خوب بری دهنت سرویسه:D ولی کافیه هی با Batclaw بیاریش سمت خودت تا بدون Damage خوردن باس فایت رو تموم کنی>:d
FirFly که آخرشه، اصلا لازم نیست کاری کنی، فقط Glue Grenade بزن بهش فرصت آتیش بازی نداره دیگه:))
یا Bane، وقتی به زمین ضربه میزنه همه بیهوش میشن، تو هم از فرصت استفاده کن همون لحظه کارشو تموم کن، خوب اگه 2 بار خودشون تست کرده بودن میفهمیدن کاری می کردن که دشمنا Stun نشن یا حداقل وسط QTE بیان مشکل ایجاد کنن از کار خودت پشیمون شی:D
اون قسمت جوکر بهترین تیکش بود کلا:D
بازی حقش همون 7.5ـه جوری نیست که بخوای چهل بار تمومش کنی! یعنی معلومه از سریع ساخته شدن رنج می بره و اصلا خوش ساخت نیست، اصلا.
منم گفتم کلا باس فایتای داغونی داره! بشدت داغون! :D
هیچ کدوم در حد سخت نبودن فقط باس فایت آخری که Bane بود یکم فقط یکم منو به چالش کشید فقط یکم :D وگرنه Mr freeze ـو توی AC وقتی یادم میاد معنی چالشو میفهمیدی! دهن آدم سرویس میشد تا بزنی بکشیش :D

من طراحی مراحلش خوشم اومد و بخاطر گیم پلی دوست داشتینش یک بار تمومش کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر