Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این DLC ـه داستانی هست؟
راستی اون DLC که داستان قبل از بتمن شدن بروس وین رو شرح میداد چرا نیومد؟ فقط چلنجش فقط اومد! اصلش کی میاد؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این DLC ـه داستانی هست؟
راستی اون DLC که داستان قبل از بتمن شدن بروس وین رو شرح میداد چرا نیومد؟ فقط چلنجش فقط اومد! اصلش کی میاد؟
اون DLC فقط همین حالت challenge map بود, داستانش تو همون چلنج ها روایت می شد

amir zex

کاربر سایت
Mar 26, 2014
2
آقا جان هرکسی که دوست دارین ی کمکی کنید من همین مشکلو دارم از آبدیت 1 تا 3 رو گرفتم کرک کردم حتا از کرک آبدیت اینجارم ریختم بازم درس نشد از بیرونم اونو حک میکنم تاور آزاد نمیشه دارم دیونه میشم ی راهنمایی کنید من تازه واردم تو سایت

- - -ویرایش - - -

آقا جان هرکسی که دوست دارین ی کمکی کنید من همین مشکلو دارم از آبدیت 1 تا 3 رو گرفتم کرک کردم حتا از کرک آبدیت اینجارم ریختم بازم درس نشد از بیرونم اونو حک میکنم تاور آزاد نمیشه دارم دیونه میشم ی راهنمایی کنید من تازه واردم تو سایت:((

- - -ویرایش - - -

یعنی هیشکی نی این مشکل منو داشته باشه همین که میری تاورو آزاد کنی بد درا بسته میشه از اون کانال کولر هم بالا نمیره هرچی آبدیتو کرک ریختم نشد حتا آبدیتو کرک شماهارم گرفتم که مشکل منو داشتین ریختم بازم درس نشد ی راحنمایی کنید :(:(

آآآآ

کاربر سایت
Jul 1, 2013
46
نام
ایمان
آقا جان هرکسی که دوست دارین ی کمکی کنید من همین مشکلو دارم از آبدیت 1 تا 3 رو گرفتم کرک کردم حتا از کرک آبدیت اینجارم ریختم بازم درس نشد از بیرونم اونو حک میکنم تاور آزاد نمیشه دارم دیونه میشم ی راهنمایی کنید من تازه واردم تو سایت

- - -ویرایش - - -

آقا جان هرکسی که دوست دارین ی کمکی کنید من همین مشکلو دارم از آبدیت 1 تا 3 رو گرفتم کرک کردم حتا از کرک آبدیت اینجارم ریختم بازم درس نشد از بیرونم اونو حک میکنم تاور آزاد نمیشه دارم دیونه میشم ی راهنمایی کنید من تازه واردم تو سایت:((

- - -ویرایش - - -

یعنی هیشکی نی این مشکل منو داشته باشه همین که میری تاورو آزاد کنی بد درا بسته میشه از اون کانال کولر هم بالا نمیره هرچی آبدیتو کرک ریختم نشد حتا آبدیتو کرک شماهارم گرفتم که مشکل منو داشتین ریختم بازم درس نشد ی راحنمایی کنید :(:(
منم همین مشکلو دارم

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
این DLC به طور رسمی برای PS3 منتشر شد و من گشتم ولی لینکی برای PC ندیدم.
اگه برای PC اومده یکی لینک صفحشو بزاره
DLC جالبه با اینکه 2 هفته زودتر لیک شده برای PS3, عرضه رسمیش روی PS Store تاخیر خورده و افتاده 23 آپریل (فردا)
برای XBL هم که همین امروز رسما عرضه شد!
اما برای PC کلا خبری نیست! هنوز DLC توی استیم منتشر نشده!

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
واسه ps3 اومد که همون موقع دانلود کردم تا الن بازی رو 7 بار تموم کردم :D
ولی موندم قرار بود امروز بیاد واسه pc نمیدونم چرا نیومده. حتی fts هم نداده بیرون!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
لعنت! این همه منتظر این DLC بودیم, باز هم باگ داره که مانع ادامه بازی می شه! وقتی می رسید به My alibi می افتید تو Infinite Fall, سر خود بازی می گیم WB مجبورتون کرد, بازی رو تست نکرده دادید بیرون! این که با این همه فاصله از بازی اصلی اومد چرا اخه؟ :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
لعنت! این همه منتظر این DLC بودیم, باز هم باگ داره که مانع ادامه بازی می شه! وقتی می رسید به My alibi می افتید تو Infinite Fall, سر خود بازی می گیم WB مجبورتون کرد, بازی رو تست نکرده دادید بیرون! این که با این همه فاصله از بازی اصلی اومد چرا اخه؟ :|
ای بابا! :| اون باگ نسخه اصلی که خیلی اعصاب خوردکن بود. من آخرش هر کاری کردم درست نشد و رفتم یه ویدئو گیر آوردم و اون تیکه رو با استفاده از یه باگ خنده دار پشت سر گذاشتم! نزدیک همون جایی که بازی قاطی میکرد، یه جا بود که اگه توش هی عقب و جلو میرفتیم، یه دفعه Batman بیست متر میرفت توی آسمون و فرود می اومد بالای پشت بوم اون ساختمون و اون مشکل برطرف میشد! lol

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
ای بابا! :| اون باگ نسخه اصلی که خیلی اعصاب خوردکن بود. من آخرش هر کاری کردم درست نشد و رفتم یه ویدئو گیر آوردم و اون تیکه رو با استفاده از یه باگ خنده دار پشت سر گذاشتم! نزدیک همون جایی که بازی قاطی میکرد، یه جا بود که اگه توش هی عقب و جلو میرفتیم، یه دفعه Batman بیست متر میرفت توی آسمون و فرود می اومد بالای پشت بوم اون ساختمون و اون مشکل برطرف میشد! lol
بدبختی اینه که DLCـیش داشت شدیدا حال می داد! فکر می کردم در حد HQR بد باش ولی خیلی بهتره! تا اینکه این طوری شد: :|

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
DLC رو دوباره از اول شروع کردم این دفعه بدون مشکل تموم شد
راضی بودم ازش. از HQR خیلی بهتر بود! یه محیط redesign شده از south gotham در اختیارتون می ذاره که بعد اتمام بازی هم می تونید توش بگردید. علاوه بر خط داستانی اصلی 3 تا side quest هم داره. تغییراتی که توی Gameplay هم اعمال شده خوبه!
داستان DLC هم خیلی خوب بود, کاملا منطبق بر همون Heart of ice, ولی بشدت کوتاه بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر