Revolution Controller

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
من واقعا نمیدونم چرا از دسته های روولوشن خوشتون نمیاد!؟
نینتندو تا حالا کم دنیای بازی رو متحول نکرده . شرکتهای دیگه مثل سونی هم نشستن ببینن نینتندو چی کار میکنه بیان از روش کپی بزنن!! نمونشم همین دسته های پلی استیشن که اگر دقت کنید می بینید طرح پیشرفته تر دسته کنسول قدیمی نینتندو Snes است
من احتمال میدم سونی واسه کنسول بعدیش بیاد دسته هاش رو مثل این دسته روولوشن بسازه!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Elvish Hero:
خوب خوشتون نیاد!اونم از شماها خوشش نمیاد!ولی من که گفتم یه دسته دیگه داره میاد پس باید خوشتون باید خوشتون بیاد چون اگه از اون دسته هه هم خوشتون نیاد یعنی که کنسول خوشتون نمیاد که اگه کنسول خوشتون نمیاد یعنی که 65%بازیها خوشتون که اگه 65%بازیها خوشتون نمیاد یعنی که 35%خوشتون میاد که اگه 35&خوشتون میاد یعنی فقط پیسی خوشتون می.پس دیگه هیچی!ولی آخرش همه کسایی که کنسول میخوان حتما روو میگیرن این خط اینم نشون!
اوه اوه چی اتیشش تنده :cheesygri

نوشته شده توسط CRASH:
خودتون بد سلیقه این چرا توهین میکنین کسی جرات نکرده به سلطان کراش ایران توهین کنه تا حالا
امین تو که هنوز نمیدونی سلیقه رو با کدوم س مینویسن.. جون گرفتی واسه ما.. :) :)
:lol: :lol: :lol: نه تو میدونی
راستی مگه صلیقه رو این طور نمینویسن :cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
امین میگم به همراه تجربی یه دوره هم انسانی برو!!!صلیقه!!آتیشمم تنده همینه که هست!!!میخوای بخوا میخوای نخوا!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین میگم به همراه تجربی یه دوره هم انسانی برو!!!صلیقه!!آتیشمم تنده همینه که هست!!!میخوای بخوا میخوای نخوا!
13.gif
13.gif
12.gif
12.gif

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
امین میگم به همراه تجربی یه دوره هم انسانی برو!!!صلیقه!!آتیشمم تنده همینه که هست!!!میخوای بخوا میخوای نخوا

خوب خوشتون نیاد!اونم از شماها خوشش نمیاد!ولی من که گفتم یه دسته دیگه داره میاد پس باید خوشتون باید خوشتون بیاد چون اگه از اون دسته هه هم خوشتون نیاد یعنی که کنسول خوشتون نمیاد که اگه کنسول خوشتون نمیاد یعنی که 65%بازیها خوشتون که اگه 65%بازیها خوشتون نمیاد یعنی که 35%خوشتون میاد که اگه 35&خوشتون میاد یعنی فقط پیسی خوشتون می.پس دیگه هیچی!ولی آخرش همه کسایی که کنسول میخوان حتما روو میگیرن این خط اینم نشون
اینجا همه آتیششون تنده مواضب باشید :exclaim:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط Dr.XJ:
به نظر من هيچ دسته اي مثل رزيدنت اويل خوش دست نيست :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
دقيقا منظورت از دسته ي رزيدنت ايول چيه ؟!!
wink.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ok i'll be the first one who forget.
ببینم مجله بازیرایانه رو قبول دارین؟(نه!!!)
هیدئو کوجیما رو قبول دارین؟(نه!)
خوب طبق گفته بازیرایانه کوجیما قراره برای روولوشن بازی بزنه.خوب حتما یه چیزی داره که اون همچی کاری داره میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر