راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS4

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
بله...من چند دفعه از اون جا بازی خریدم کیفیتش عالی بوده...فکر نکنم بخواد کنسول بد تحویل بده...
منظورم کنسول باکیفیت بد نبود منظورم اینه که خدایی نکرده(قصد توهین ندارم)کلاهبرداری نباشه مثلا یه نفر تو انگلیس ایکس باکس وان خریده بود بعد داخلش به جای ایکس باکس وان عکس ایکس باکس وان بود تو تلویزیون هم نشون داد حتما دیدی :>

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
منظورم کنسول باکیفیت بد نبود منظورم اینه که خدایی نکرده(قصد توهین ندارم)کلاهبرداری نباشه مثلا یه نفر تو انگلیس ایکس باکس وان خریده بود بعد داخلش به جای ایکس باکس وان عکس ایکس باکس وان بود تو تلویزیون هم نشون داد حتما دیدی :>
اونی که تو انگلیس عکس خریده بوده میدونسته عکس بوده ولی به خاطر قیمتش بازم پول داده (فکر کرده بوده که حالا براش Xone میارن :D)خوده یارو خر بوده :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اونی که تو انگلیس عکس خریده بوده میدونسته عکس بوده ولی به خاطر قیمتش بازم پول داده (فکر کرده بوده که حالا براش Xone میارن :D)خوده یارو خر بوده :D
عجب موجوداتی پیدا میشندا:D...ببین ما با کیا داریم اوزونو سوراخ میکنیم...
............
دوستان این سایتی ک هک PS4 رو گذاشته و اون همه ادمم تست کردند و اوکی دادن جریانش چیه؟؟؟واقعیه؟؟درسته؟؟

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
عجب موجوداتی پیدا میشندا:D...ببین ما با کیا داریم اوزونو سوراخ میکنیم...
............
دوستان این سایتی ک هک PS4 رو گذاشته و اون همه ادمم تست کردند و اوکی دادن جریانش چیه؟؟؟واقعیه؟؟درسته؟؟
خالی بندیه بعضیا استفاده کرده بودن دستگاه خراب شده بودb-)

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوستان لطفا خواهشا به سوال من جواب بدین
من رفتم قیمت ps4 بگیرم فروشنده ها سه تا رجین معرفی کردن با قیمت های متفاوت و هرکدومشون هم گفتن فلان رجین از همه بهتره یکی گفت تو انلاین بازی کردن فرق داره یکی گفت تو سیستم تصویری و پخش فیلم فرق داره حالا میخوام لطف کنید یکم تخصصصی بهم بگین برا منی که میخوام از ps4 برا بازی و فیلم دیدن استفاده کنم مخصوصا فیلم های غیر اورجینال خودمون کدوم رجین رو بگیرم و چرا تخصصی بگین لطفا
یه موضوع دیگه اگه کنسول هک شد اون موقع بازی های کپی به همه رجین ها میخورن؟و یکسان اجرا میشن؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان لطفا خواهشا به سوال من جواب بدین
من رفتم قیمت ps4 بگیرم فروشنده ها سه تا رجین معرفی کردن با قیمت های متفاوت و هرکدومشون هم گفتن فلان رجین از همه بهتره یکی گفت تو انلاین بازی کردن فرق داره یکی گفت تو سیستم تصویری و پخش فیلم فرق داره حالا میخوام لطف کنید یکم تخصصصی بهم بگین برا منی که میخوام از ps4 برا بازی و فیلم دیدن استفاده کنم مخصوصا فیلم های غیر اورجینال خودمون کدوم رجین رو بگیرم و چرا تخصصی بگین لطفا
یه موضوع دیگه اگه کنسول هک شد اون موقع بازی های کپی به همه رجین ها میخورن؟و یکسان اجرا میشن؟
عزيز من ريجن دستگاه به هيچ وجه براي بازي مهم نيست چه اورجينال فيزيكي چه ديجيتالي و چه psn
فقط به ريجن اكانتت بستگي داره كه اونم باز تو اجرا و آنلاين بازي كردن هيچ تفاوتي نداره فقط براي دانلود dlc بازي ها بايد ريجن اكانتت با ريجن بازيت يكي باشه

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
1)دوستان ایا ps4 کپی خور هست ؟ در اینده چطور ؟ الان کنسول بخریم اگر در اینده کپی خور شد مشکلی خواهیم داشت ؟!

2) ایا بازی های GTA V و LAST OF US برای PS4 هم ریلیز شدن ؟

3)ایا بازی های PS3 روی PS4 قابل اجرا هست ؟!

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
1)دوستان ایا ps4 کپی خور هست ؟ در اینده چطور ؟ الان کنسول بخریم اگر در اینده کپی خور شد مشکلی خواهیم داشت ؟!

2) ایا بازی های GTA V و LAST OF US برای PS4 هم ریلیز شدن ؟

3)ایا بازی های PS3 روی PS4 قابل اجرا هست ؟!

1) خیر کپی خور نیست. معلوم نیست.اگه تو خرید بازی هاش مشکلی نداری بخر.

2) اینا واسه ps4 نیومدن ماله ps3 بودن.

3) خیر قابل اجرا نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر