راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS4

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
به amazon چيكار دارم:d سازنده هاش هنوز نگفتن كي مياد و لانچ نيست

منم نگفتم لانچه
فقط چندتا از باندل های PS4رو که دیر یا زود میان رو معرفی کردم که BF4 هم باندل داره حالا شاید لانچ نباشه اما یکی از باندل ها هست:)

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام به همگی:bighug:
بالاخره PS4 هم عرضه شد (فعلا فقط تو آمریکا و ریجن1)
این رو هم بگم که بعضی از کنسولا مشکل داشتن پس برای ما که در ایرانیم عقل سالم میگه یکم صبر کنیم برای خرید چون Sony اینجا نمایندگی نداره و اگر کنسولتون خراب شد باید بزارینش تو دکور برا قشنگی:d
به پست اول هم باندل Killzone Shadow Fall اضافه کردم که برای خرید میتونه بهترین انتخاب باشه.
پست اول آپدیت میشه.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
آقا من احتمالا هفته دیگه یه سر میرم اروپا,حدود یه ماه دیگم میرم دوبی.
حالا با توجه به آمار خرابی ها و شانس واقعا خوبم:| پیشنهاد میدید همین هفته بگیرم یا بذارم برا دوبی:d

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
حالا با توجه به آمار خرابی ها و شانس واقعا خوبم:| پیشنهاد میدید همین هفته بگیرم یا بذارم برا دوبی:d
چون میدونم شانس نداری همون ماه دیگه بگیری بهتره البته به نظرم تا الان ps4 چیز خاصی نداشته میتونی کمی صبر کن هم قیمت متعادل میشه هم خرابی ها برطرف میشه چون تا الان هر چی تو بازار هستش سری اوله که خرابی زیاد داشته

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
چون میدونم شانس نداری همون ماه دیگه بگیری بهتره البته به نظرم تا الان ps4 چیز خاصی نداشته میتونی کمی صبر کن هم قیمت متعادل میشه هم خرابی ها برطرف میشه چون تا الان هر چی تو بازار هستش سری اوله که خرابی زیاد داشته
سری اول آمریکا خرابی داشته,ولی سری اروپا خیلی کمتره!بازی هم من فقط یه BF4 میخوام 60 فریم برم فضا:dکلا اگه از خارج بگیرم(با توجه به ارز مسافرتی)یه چیزی حدود 1200 در میاد!
ولی با این حرفت موافقم که باید صبر کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

10روز دیگه برو دبی

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
سلام دوستان قراره بزودی ps4 برام بیارند فقط یک سوال مهم داشتم اینکه از کجا بفهمم ریجن 1 هست یا 2؟ ممنون میشم هر چه سریع تر جواب بدید .

K1ngMaster

کاربر سایت
Nov 26, 2013
71
سلام دوستان قراره بزودی ps4 برام بیارند فقط یک سوال مهم داشتم اینکه از کجا بفهمم ریجن 1 هست یا 2؟ ممنون میشم هر چه سریع تر جواب بدید .

پشت جعبه کنسول یه لوگو سیاه زده .. و روش یه عدد نوشته شده . که همون ریجن کنسول هستش .
مثل این:
Region+1+Logo+Wire+++NTSC-01.jpg

- - -ویرایش - - -

سری اول آمریکا خرابی داشته,ولی سری اروپا خیلی کمتره!بازی هم من فقط یه BF4 میخوام 60 فریم برم فضا:dکلا اگه از خارج بگیرم(با توجه به ارز مسافرتی)یه چیزی حدود 1200 در میاد!
ولی با این حرفت موافقم که باید صبر کرد

الان 4 تا تریلر دارم از بتلفیلد روی پلی استیشن 4 !4-5 گیگ میشن ! از یوتوب لایو استریم دانلود کردم:|
یک قابلیت خیلی خیلی جالب داره DS4!
یادتونه توی کیلزون 2 با چرخش دسته اون والو ها رو باز و یا می بستیم؟!
حالا با خم کردی دسته یه طرف راست یا چپ تو بتلفیلد از بغل دیوار ها میتونین سرتون رو خم کنین و نگاه کنین!
مثل کاری که تو کال او دیوتی WAWتبا دکمه های Qو Eانجام میدادیم و سرمون رو از بغل دیوار ها خم میکردیم! خیلی باهال شده!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
پشت جعبه کنسول یه لوگو سیاه زده .. و روش یه عدد نوشته شده . که همون ریجن کنسول هستش .
مثل این:

دوست عزیز عکست نیامده .پس برای ریجن 2 پشتش یک لوگوی سیاه نوشته 2؟

- - -ویرایش - - -
برای اروپا جعبه این شکلی است و پشت آن اوگوی کره زمین با شماره ۲

-----------------------------------------
برای امریکا

کره زمین با شماره ۱

آخرین ویرایش:

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
دوستان فردا ps4 تو امارات با قیمت 1.699 درهم عرضه میشه!
من میخوام بگم واسم بفرستن از دوبی اما پیش خرید نکردم. یعنی بازم میشه فردا از نمایندگی رسمیش تو امارات گرفت؟

Send from my N7100 using tapatalk

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
دوستان به دلیل اینکه کنسول های لانچ دوبی تموم شدن مجبورم پیش خرید کنم تا هر موقع دوباره وارد کردن بتونم با خیال راحت بگیرم .حالا حتما باید حضوری پیش خرید کنم یا از طریق سایت هم میتونم؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر