Battlefield 4 | PS3

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام چه طوری میشه China Rising رو نصب کرد؟(فریمور 4.55)

اگه اوریجی باید اول به 4.60 آپ بزنی بعد از استور خریداری کنی...
اگه کپی خوری باید با اسپوف به 4.60 آپ بزنی بعد dlcش رو از تاپیک dlc دانلودو از اینستال پکیج نصب کنی...

ImanHellBoy

کاربر سایت
Dec 29, 2013
11
نام
ایمان
اگه اوریجی باید اول به 4.60 آپ بزنی بعد از استور خریداری کنی...
اگه کپی خوری باید با اسپوف به 4.60 آپ بزنی بعد dlcش رو از تاپیک dlc دانلودو از اینستال پکیج نصب کنی...
نصب کردم ولی وقتی مپو میزنم دستگاه فریز میشه!:(

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام به همه
عاقا واقعا هنوز راه حلي واسه ي پاك شدن سيو پيدا نشده؟!
يعني واقعا دايس يه بارم بازيشو تست نكرده ؟ :| به محض اينكه بازي كامل شد پورت بعد فروش ؟ :|

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
سلام احسان . تو سیوات میپره ؟؟؟ فک کردم با این آپدیت آخری حل شده چون من بازی رو پلات کردم D:
فقط یه تروفی گلیچ داره که راحت حل میشه.......

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام احسان . تو سیوات میپره ؟؟؟ فک کردم با این آپدیت آخری حل شده چون من بازی رو پلات کردم D:
فقط یه تروفی گلیچ داره که راحت حل میشه.......

هنوز نخريدم :d
اي بابا چطور پلات كردي ؟!! يه سره سينگلو با حداكثر امتياز و كالكتبليتيز رفتي ؟ ايولا باو

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
هنوز نخريدم :d
اي بابا چطور پلات كردي ؟!! يه سره سينگلو با حداكثر امتياز و كالكتبليتيز رفتي ؟ ايولا باو

۲ سر رفتم D: یه مرحله از بازی رو رفتم بعد ولش کردم، بعدا اومدم توی ۵ ساعت همشو رفتم . سیو اون یه مرحله هم نرفته بود . Hard این از BF3 خیلی آسون تره.خوب بری سریع تموم میشه .

AnimGamer

کاربر سایت
Jul 9, 2014
9
نام
رضا
من فقط واسه این میرم سراغ نسخه ی PS3 بتل 4 چون امیدوارم باگ های نسخه ی PC رو نداشته باشه
اگه باگ های PC رو این هم باشه میرم بالای برج میلاد کنسول رو می گیرم دستم باهاش میپرم پایین

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
۲ سر رفتم D: یه مرحله از بازی رو رفتم بعد ولش کردم، بعدا اومدم توی ۵ ساعت همشو رفتم . سیو اون یه مرحله هم نرفته بود . Hard این از BF3 خیلی آسون تره.خوب بری سریع تموم میشه .

اره بابا خيييلي اسونه 60% تروفي گرفتم تو يه روز اپ شه ديگه پلاته :d
بعد من از ترس اينكه سيو بپره نشستم يه سره تو نصف روز تمومش كردم :| هركاريم ميكنم سيو نميپره :| الكي ترسيدم :| چيكار كنم كه بپره ؟ احساس ميكنم مال من باگ داره كه سيو نميپره :d
بعد اين اپ لعنتيشم مث BF3 زياد ارور ميده چيكارش كنم ؟ رو 90% ارور داد : (((((((

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
اره بابا خيييلي اسونه 60% تروفي گرفتم تو يه روز اپ شه ديگه پلاته :d
بعد من از ترس اينكه سيو بپره نشستم يه سره تو نصف روز تمومش كردم :| هركاريم ميكنم سيو نميپره :| الكي ترسيدم :| چيكار كنم كه بپره ؟ احساس ميكنم مال من باگ داره كه سيو نميپره :d
بعد اين اپ لعنتيشم مث BF3 زياد ارور ميده چيكارش كنم ؟ رو 90% ارور داد : (((((((

من از PC آپدیت گرفتم ریختم رو ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر