The Binding Of Isaac Rebirth | PC

Developer: McMillen
Publisher: Steam
Platforms: PC - PS3 - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی:

sys.jpg

ســـیدهای معرفی شده توسط دوستان (در منوی انتخاب شخصیت, با زدن Tab وارد کنید):
----------------------------------------------------------------------------------------------------
W7PK G7RA
1337 HAXR
LREJ 4Q2C
ABEC 17YN
MT86 1844
ZPTS 841S
NQQ3 J9RP

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
حالا که دوستان seed هاشونو میگن, من هم اونها رو جمع میکنم و سعی میکنم هر چند روز یه بار, تو پست اول قرارشون بدم. فعلا سه تای اولو تو پست اول نوشتم.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خب به نظرتون اين سيد ها بازي رو راحت نمي كنه ؟؟
ولي خدايي عجب چيزي ساخته ها!!
اصلا تكراري و خسته كننده نمي شه...
كاشكي از اين شاهكارا زياد داشتيم...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,527
نام
کورش
خب به نظرتون اين سيد ها بازي رو راحت نمي كنه ؟؟
نه اتفاقا بعضی سید ها بازی رو سخت تر میکنن. ضمنا هدف از گذاشتن سید چیت و کد تقلب زدن نیست. سید برای اینه که دقیقا تجربه ای که در گیم داشتیم رو بقیه بتونن تکرار کنن و اتمها و کمبوهای کمیاب رو بتونن ببینن چون اولا احتمال ظاهر شدن ایتمها یکسان نیست و بعضی ها کمتر ظاهر میشن و ثانیا بقدری تنوع زیاده که نمیشه یک نفر تمام اتفاقات جالب در بازی رو ببینه.

این دو سید رو دیروز نوشتم. البته زیادن ولی این دو تا جالب بودن برام:
ABEC 17YN به درد بازیکن تنبل میخوره که یه گوشه قایم شه و موجود همراهش بره اطاق رو تمیز کنه. یجورایی شبیه زمانی که پرنده برای eve ظاهر میشه.
1844 MT86 یکی از قویترین سیدهایی بود که خودم بدست اوردم . باعث میشه برد حمله ازازیل طولانی و عرضش هم زیاد بشه و ضمنا دمیجش هم بیشتر بشه. بسادگی بازی رو با این تموم کردم. اون ایتم کله گربه که کل اتاق رو پوشش میده رو هم داره و فوق العاده قویه. بدرد کسانی میخوره که از مرحله mom به بعد مشکل دارن.

ضمنا دوستانی که seed هاشون رو به اشتراک میذارن لطفا نوشتن اینکه سید خفن و محشر و انهاست رو بیخیال بشین. یا عکس بذارین و یا اگه مثل من حال عکس رو ندارین توضیح بدین چه چیز جالبی تو سید بوده یا چه ایتمهای مهمی داشتین. اسمش رو ندونستیم هم مهم نیست ولی لطفا سید رو توصیف کنید که مشخص بشه به چه دردی میخوره.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
فقط این نکته رو بدونید که شما زمانی که سید رو استفاده میکنید.نمیتونید آیتم,اچیومنت و هرچیزی که قابلیت آزاد کردن داره رو آزاد کنید ...

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
این Seedم تازه بدست آوردم با همین بازی رو برای بار اوّل تموم کردم ! :D از آیتم هایی که داره میشه به The Necronomicon ، Holy Water اشاره کرد ! :D
Seed => ZPTS - 841S

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
فقط یه پایان مونده که ببینم، اون هم احتمالاً مربوط میشه به حالت نگاتیو Polaroid. :D
به جز بحث اچیومنت که من کاری باهاش ندارم، برای بدست آوردن همه آیتم ها باید با همه کاراکترها بازی رو تموم کنیم؟ اگه جواب مثبت هست، باید با همه کاراکترها روی Hard هم تموم کنیم؟! :D

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
فقط یه پایان مونده که ببینم، اون هم احتمالاً مربوط میشه به حالت نگاتیو Polaroid. :D
به جز بحث اچیومنت که من کاری باهاش ندارم، برای بدست آوردن همه آیتم ها باید با همه کاراکترها بازی رو تموم کنیم؟ اگه جواب مثبت هست، باید با همه کاراکترها روی Hard هم تموم کنیم؟! :D
این لیستی که دادم بالا برای گرفتن اچیوا باید حتما انجام بشه:
https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=339852040
اگه همه ی این کارها که تو این لیست ذکر شده رو انجام بدید میتونید همه آیتمها رو آزاد کنید و بازی رو 100% کنید ...

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444

بله
البته با همه فقط باید قلب مامانو روی هارد بزنید (چون با هر کدوم اینکارو میکنی یه آیتم میده و آیتمش هم یدونه ازین شخصیتاس که باهات همراهن... من فقط با ازازل رفتمو با بقیه تست نکردم اما واقعا سخته)
تنها با The Lost باید همه غولهای اصلیو روی هارد تموم کنید تا آیتم "سر خدا" :d آزاد شه

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
نسخه قبلیش که دیگه جسد شده.هر چندوقت یه بار داره 80-90% تخفیف میخوره.نسخه ی جدید هم 33% تخفیف خورده فک کنم 20-22 تومن دراد.اگه واقعا باش حال میکنید بگیریدش چون ارزشش رو داره.هم اینکه دردسر آپدیت شدنش رو ندارید و هم اینکه راحت میتونید از کامیونیتیش و امکاناتش استفاده کنید.اگه هم میخواید صبر کنید شاید تو کریسمس حدود 50% بخوره(البته احتمالش کمه) ...

Panther180

کاربر سایت
Jan 18, 2010
11
نام
Nerd
منکه نتونستم با سیدها کنار بیام. یه حالت تصنعی داره.

بنظرم اصلا یکی از شاهکارهای این بازی همین رندوم بودن و نامشخص بودن دستاوردهاست. اون موقعست که مثلا وقتی تیرهای قوی خونی گیرت اومد واقعا بهت حال میده.

واقعا با کلمات نمیشه حس این بازی رو توصیف کرد. شما همین پشه هایی که دارن دور گه خودشون میگردند رو در نظر بگیرید. کاری باهاشون نداشته باشی کاری باهات ندارن! برخلاف پشه های hostile که با صرف حضورت تو room مشکل دارن! این یه نکته خیلی کوچیک تو بازی خودش کلی حرف روانشناختی برای گفتن داره من الباقی رو به دید تیزبینانه خودتون واگذار میکنم. :d

یا aidهایی که از ساتان میگیرید _ البته در برابر قیمت های گزاف _ یادآور اثر بزرگ گوته "تراژدی فاوست" میتونه باشه.

یا هر مرحله ای که پائین و پائین تر میرید میتونه استعاره از مکاشفه درون و هرچه ژرف تر شدن در مواجهه با حقایق سترگ تعبیر بشه.

یکی از دوستان خواسته بود این بازی رو در یک جمله توصیف کنم:
غلت خوردن یه نوزاد ظریف و شکننده که تنها وسیله دفاعیش اشک هاشه در گه و خون و شاش و کثاقت و کلی رتیل و عنکبوت و خرمگس و هیولا درون سیاهچال های تاریک و سرد که تازه بزرگ ترین دشمنش مامانشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر