Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
در مورد گرافيك بازي كه عالي بود و براي لانچ نسل بعد عاليه ......تا الان براي من اين بازي و killzone sf بهترين بازي هاي لانچ نسل بعد هستن ...افكت هاي اتش و انفجار عالي بودن و چهره پردازي در اين بازي رو من تا الان در هيچ بازيه fps ديگه اي نديدم.
فقط يه سوال داشتم كه اين بازي قراره روي ps4 روي 1080p و 60فريم اجراشه يا 720p و60فريم يا 1080p و 30فريم......
هنوز که سایتش (battlefield.com) ننوشته که برای کدوم کنسول ها قرار هست بیاد . تنها چیزی که مشخص هست اینه که برای wii U نمیاد.
اما واقعا عالی بود.
در ضمن Activision هم چهره پردازی نسل بعد خود را نشون داد :‌http://download.gamespotcdn.com/d8/..._real_time_character_ot_multi_032713_2800.mp4
بد نیست یه نگاهی بندازید.

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
جایی اعلام کردن که بازی رو کنسول 60 فـریمه هست؟ اگه 60 فـــریم باشه که خیلی خیلی خوبه.

فقط يه سوال داشتم كه اين بازي قراره روي ps4 روي 1080p و 60فريم اجراشه يا 720p و60فريم يا 1080p و 30فريم......

Nowgamer و چند تا منبع دیگه اینطوری میگفتن :

EA DICE's upcoming next-gen Battlefield FPS will run on PS4 and Xbox 720 and will utilise a new Frostbite 2.5 engine running at native 720p at 60fps

DICE هم دیروز در این مورد گفته :

DICE hasn't ruled out the idea of a Battlefield title running at 60 frames per second on console, telling VideoGamer.com that it is still exploring options offered by its new Frostbite 3 engine.

Asked whether DICE could adopt 60fps for future console versions of Battlefield, creative director Lars Gustavsson said: "It's hard to say. The demo today, for example, on PC ran in 60fps.

هنوز که سایتش (battlefield.com) ننوشته که برای کدوم کنسول ها قرار هست بیاد . تنها چیزی که مشخص هست اینه که برای wii U نمیاد.

EA دیگه رسما امروز تایید کرد بازی برای PC, PS3, Xbox 360 و همینطور PS4 عرضه
میشه

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کسایی که میگند این بازی برای نسل بعد خوب هست پس بهتره یه نگاه به دمو جدید mgs v بی اندازند !!!!تازه این برای همین نسل معرفی شد برای نسل بعد هم نیست !!!

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
کسایی که میگند این بازی برای نسل بعد خوب هست پس بهتره یه نگاه به دمو جدید mgs v بی اندازند !!!!تازه این برای همین نسل معرفی شد برای نسل بعد هم نیست !!!
بنده اون تريلر رو نگاه كردم خوب بود ولي قطعا گرافيك تريلر bf4 از mgs v بهتر بود ...براي مثال هم شما ميتونيد افكت اتش رو بين دو تا تريلر مقايسه كنيد و به راحتي ميبينيد كه چه قدر ماله bf4 بهتره ...
از لحاظ فيزيك هم اگر تريلر كيفيت بالاي bf4,رو ديده باشيد متوجه ميشيد علاوه بر افكت هاي انفجار بسيار عالي تر bf4 اثر تخريبيش چه قدر بهتر از اون تريلر mgs v هست ....در ضمينه نور پردازي هم كه هر دو دريه سطح بودن...
در مجموع براي bf4 خيلي بهتر از mgs v بود.....

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بنده اون تريلر رو نگاه كردم خوب بود ولي قطعا گرافيك تريلر bf4 از mgs v بهتر بود ...براي مثال هم شما ميتونيد افكت اتش رو بين دو تا تريلر مقايسه كنيد و به راحتي ميبينيد كه چه قدر ماله bf4 بهتره ...
از لحاظ فيزيك هم اگر تريلر كيفيت بالاي bf4,رو ديده باشيد متوجه ميشيد علاوه بر افكت هاي انفجار بسيار عالي تر bf4 اثر تخريبيش چه قدر بهتر از اون تريلر mgs v هست ....در ضمينه نور پردازي هم كه هر دو دريه سطح بودن...
در مجموع براي bf4 خيلي بهتر از mgs v بود.....
حرف شما درست .ولی mgs v برای نسل بعد نیست برای همین نسل هست و الان شما دارید با یه بازی که فقط میگه من برای نسل بعد هستم مقایسه میکنید .نسل بعد یعنی اینکه اصلا قابل مقایسه یاهم نباشند .مگه موقعی که mgs 4 معرفی شد کسی تونست با بازی های اون موقع مقایسه کنه یه چیزی فراتر بود معلوم بود برای نسل بعد ساخته شده .الان همین bf4 رو هرکس ببینه میگه چه بازی خوبی ساخته ولی تا بگید برای نسل بعد هست همه تعجب میکنند .مثلا این بازی می خواد با کال اف دیوتی نسل بعد رقابت کنه و مهم تر از همه کیلزون ..

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
حرف شما درست .ولی mgs v برای نسل بعد نیست برای همین نسل هست و الان شما دارید با یه بازی که فقط میگه من برای نسل بعد هستم مقایسه میکنید .نسل بعد یعنی اینکه اصلا قابل مقایسه یاهم نباشند .مگه موقعی که mgs 4 معرفی شد کسی تونست با بازی های اون موقع مقایسه کنه یه چیزی فراتر بود معلوم بود برای نسل بعد ساخته شده .الان همین bf4 رو هرکس ببینه میگه چه بازی خوبی ساخته ولی تا بگید برای نسل بعد هست همه تعجب میکنند .مثلا این بازی می خواد با کال اف دیوتی نسل بعد رقابت کنه و مهم تر از همه کیلزون ..
مگه تريلري كه از بازيه mgs v نشون دادن داشت روي x360 يا ps3 اجرا ميشد ؟؟؟ خود كوجيما گفت روي pc اجرا ميشد.
به احتمال خيلي زياد چيزي كه شما در تريلر mgs v ديديد رو نميتونيد با ps3 و x360 تجربه كنيد و كيفيت بازي روي كنسول ها ي اين نسل كمتر از نمايشي هست كه ديديد....و اون كيفيت نمايش بازي براي كنسول هاي نسل بعد....
ضمنا در مورد bf4 هم من خيليا رو ديدم كه كاملا متوجه شدن كه اين بازي نسل بعدي هست واون نورپردازي و انيميشن ها و افكت هاي گوناگون كه خيلي طبيعي هستن به هيچ عنوان نميشه كه با كنسول هاي اين نسل با همون كيفيت نمايش داده شده اجرا بشن.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
مگه تريلري كه از بازيه mgs v نشون دادن داشت روي x360 يا ps3 اجرا ميشد ؟؟؟ خود كوجيما گفت روي pc اجرا ميشد.
به احتمال خيلي زياد چيزي كه شما در تريلر mgs v ديديد رو نميتونيد با ps3 و x360 تجربه كنيد و كيفيت بازي روي كنسول ها ي اين نسل كمتر از نمايشي هست كه ديديد....و اون كيفيت نمايش بازي براي كنسول هاي نسل بعد....
ضمنا در مورد bf4 هم من خيليا رو ديدم كه كاملا متوجه شدن كه اين بازي نسل بعدي هست واون نورپردازي و انيميشن ها و افكت هاي گوناگون كه خيلي طبيعي هستن به هيچ عنوان نميشه كه با كنسول هاي اين نسل با همون كيفيت نمايش داده شده اجرا بشن.

ببینید این گیم پلی 17 دقیقه ای که مشاهده کردید معلوم بود با یه PC قدرتمند نمایش داده شده بود.شما الان بخوای یه PC قدرتمند بخری باید 3 میلیون بزاری کنار تا یه چیز مشت بخری
شما میگی چیزهایی که در ترلیر MGS V دیدی رو نمیشد توی PS3 یا X360 و همینطور کنسول های نسل بعد دید.دلیلش هم این هست که هر هفته داره یه کارت گرافیک جدید میاد .وقتی 2 تا کارت گرافیک 2 گیگ رو باهم دیگه مچ میکنند و سخت افزار های به روز دیگه میازرند خب معلوم توان رقابتی از بین میره.این ترلیر ها هم همه روی PC های خیلی قدرتمند هستش که بتونند قدرت و پیشرفت بازی رو نشون بدند وگرنه همین ها رو به خصوص اون تیکه ای که روی صورت سرباز سیاه پوست قطره های عرق و اب معلوم بود و همینطور منفجر شدن چی بود؟موشک بود چی بود که یک دفعه یه ابر اتیش توی هوا بلند شد رو شما توی PS3 و X360 و به نظرم حتی توی PS4 هم نخواهی دید
به نظرم این بازی برای نسل بعد نیست برای این نسل هست.نسل بعدی که حرفش رو میزنید یه چیز به نظرم دور از انتظاری هست
وقتی هنوز نتونستند از همه قدرت PS3 و X360 استفاده کنند نسل بعدی میخواند با PS4 چی کار کنند؟
اون انیمشن و افکت ها رو هم میشه با این نسل اجرا کرد
در ضمن 3 پلتفرم اصلی:PC و PS3 و X360 هستند
اصلی ها یعنی پلتفرم هایی که در بازار موجوده و در دسترس هست

پ.ن:اقا این تریلر یک دقیقه ای که صدای ریانا هم توش هست ریتم اهنگش خیلی خیلی خوف و هیجانی هستش .اگر کسی لینک دانلود فقط اهنگش رو داره بده ببینیم فاز میبریم یا نه:D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ببینید این گیم پلی 17 دقیقه ای که مشاهده کردید معلوم بود با یه PC قدرتمند نمایش داده شده بود.شما الان بخوای یه PC قدرتمند بخری باید 3 میلیون بزاری کنار تا یه چیز مشت بخری
شما میگی چیزهایی که در ترلیر MGS V دیدی رو نمیشد توی PS3 یا X360 و همینطور کنسول های نسل بعد دید.دلیلش هم این هست که هر هفته داره یه کارت گرافیک جدید میاد .وقتی 2 تا کارت گرافیک 2 گیگ رو باهم دیگه مچ میکنند و سخت افزار های به روز دیگه میازرند خب معلوم توان رقابتی از بین میره.این ترلیر ها هم همه روی PC های خیلی قدرتمند هستش که بتونند قدرت و پیشرفت بازی رو نشون بدند وگرنه همین ها رو به خصوص اون تیکه ای که روی صورت سرباز سیاه پوست قطره های عرق و اب معلوم بود و همینطور منفجر شدن چی بود؟موشک بود چی بود که یک دفعه یه ابر اتیش توی هوا بلند شد رو شما توی PS3 و X360 و به نظرم حتی توی PS4 هم نخواهی دید
به نظرم این بازی برای نسل بعد نیست برای این نسل هست.نسل بعدی که حرفش رو میزنید یه چیز به نظرم دور از انتظاری هست
وقتی هنوز نتونستند از همه قدرت PS3 و X360 استفاده کنند نسل بعدی میخواند با PS4 چی کار کنند؟

پ.ن:اقا این تریلر یک دقیقه ای که صدای ریانا هم توش هست ریتم اهنگش خیلی خیلی خوف و هیجانی هستش .اگر کسی لینک دانلود فقط اهنگش رو داره بده ببینیم فاز میبریم یا نه
:D
rihanna نيست !!! Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه ها همش میگند pc والا ما هرچی بازی خوف بود روی ps3 انجام دادیم حتی مشابه اون ها رو هم رو pc ندیدم !!مثل انچارتد . متال گیر 4 . gow3 .این بازی ها نشون میده که قدرت کنسول هاچقدر بالا هست ..من که هنوز اون برف رو تو انچارتد 2 یادم نرفته بی نظیر بود !نسل بعد باید فراتر از این bf4 باشه .راستی بازی که اصلا قرار نیست برای pc بیاد چه لزومی داره قدرت بازی رو به روخ بکشند ؟؟؟؟مگه bf3 هست که گرافیگ بازی رو کنسول ها پایین تر بود گفتند اصلا این بازی برای pc هست .حالا کوجیما بازی رو بده بیرون بعد گرافیگ پایین تر از این باشه که نشون داده بگه بازی رو ما روی pc نمایش دادیم بگیم ما چه قدرتی تو بازی سازی داریم !!!!!!!!!!

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال

پ.ن:اقا این تریلر یک دقیقه ای که صدای ریانا هم توش هست ریتم اهنگش خیلی خیلی خوف و هیجانی هستش .اگر کسی لینک دانلود فقط اهنگش رو داره بده ببینیم فاز میبریم یا نه:D
دوست عزيز من كجا تو نوشتم گفتم mgs v و bf4 رو نميشه با همون كيفيت نمايش داده شده روي نسل بعد كنسول ها ديد ؟؟!!
اشتباه بر داشت كرديد....
قطعا mgs v و bf4 رو دقيقا با همون كيفيتي كه ملاحضه كرديد (با توجه به سخت افزار كنسول هاي نسل بعد )در نسل بعد كنسول هاي مايكروسافت و سوني مشاهده خواهيد كرد ....وتازه اين عنواين به عنوان لانچ تايتل نسل بعد هستن و در موج دوم و سوم بازي هاي نسل بعد شما شاهد گرافيك هايي به مراتب بهتر از نمايش اين بازي ها خواهيد بود.
فقط صحبت من اين بود كه نمايش bf4 گرافيك چشم نواز تري رو ارائه ميداد تا mgs v

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
من یه حالت کاملاً عجیبی نسبت به ویدئوی بازی دارم ! :D
از یه طرف گرافیکش فوق العاده هست و بعضی جاها خیلی طبیعیه ، از یه طرف هم فرق آنچنانی با BF3 نداره. BF3 رو برای اولین بار چند هفته پیش توی PC بازی کردم و PCـم هم چیز خاصی نیست و حتی روی تنظیمات خیلی بالا هم بازیش نکردم ، ولی واقعاً فرق خیلی خاص و عظیمی با این نداشت ! :D مخصوصاً نیمه اول ویدئو. نیمه دوم خیلی بهتر شد ولی نیمه اول رو اگه به عنوان یه DLC برای BF3 بهم نشون میدادن ، تعجب نمیکردم.
البته از فیزیک خارق العاده بازی نباید بگذریم که واقعاً چیز عجیبیه ! افکت آتیش و انفجارها هم محشر بودن ، طراحی صورت ها هم فوق العاده عالی بود. ولی در مجموع وقتی گیم پلی بازی رو کنار BF3 بذارم ، انقدر گرافیک BF3 عالی بوده که اون جهش یه نسل رو توی BF4 نمی بینم ! :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
صادق اون دوستمون آهنگ روی تریلر 1 دقیقه ای که از بازی پخش شده رو میگه :D روی اون rihanna می خونه (دیگه صدا از این تابلو تر هم داریم ؟ :D)
من فكر كردم اون يكي تريلر رو ميگه:d
-------------------------------
گرافيك بازي كه براي من قابل قبول بود:d
فقط يه چيزي بگم به نظرم به قسمت سينگل اميدوار نباشيد به احتمال زياد جالب در نمياد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر