Battlefield 4

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Mar 22, 2013.

1. se7en sin

کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد [​IMG]

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
    وی ادامه داد:
    بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
    وی در پایان سخنانش افزود:
    ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
    این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    5 days ago

5 days ago
    300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
    2 days ago
    850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
    1 day ago
    625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

B20EAST این نوشته را Like کرده است.
  2. B20EAST

کاربر سایت

من خیلی با این بازی خاطره دارم یادش بخیر فقط squad deathmatch بازی میکردم یک infantry ناب بود وقتایی میشد که فقط 4 یا سه نفر تو مپ میموندیم و اونجا تازه آتیشه رقابتمون بیشتر میشد. بهترین خاطرات گیمم متعلق به همون روزهاست
    نزدیک یک سال هست اصلا بازی نکردم ولی تا دو هفته دیگه دوباره کنسول میگیرم و احتمالا این بازی رو هم بخرم با توجه به قیمت 8 دلاریش و خاطراتمون رو زنده کنیم فقط امیدوارم با گذشت این همه سال سرورهای squad deathmatch سوت و کور نباشند

#4741 B20EAST, ‏Jun 25, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 25, 2017
  3. aidin0000

کاربر سایت

من امروز باری اولین بار بازی کردم سروراش خیلی شلوغ هست نگران پیدا کردن پلیر نباشید
    اصلا مثل بتل 1 مشکل پینگو اینا نداره راحت میشه بازی کرد
    فقط نمسحه پرمیوم نسبت به معمولی مپ بیشتر داره ؟ همین؟

4. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    Gold User

یه سری داگ تگ و بتل پک و اولویت داخل صف و نایف پرمیوم و این حرفا هم داره. پرمیومش ارزش نداره, مپای پرمیومش نسبت به معمولی پلیرشون خیلی کمتره.

B20EAST این نوشته را Like کرده است.
  5. aidin0000

کاربر سایت

من پرمیوم گرفتم مپ هاش دارم دانلود میکنم بچه ها میگن شلوغه تخقیق خورده بود قیمتش مناسب بود

6. Sherytto

کاربر سایت

نام:
    شروین
    کسی از دوستان هست به من برای یک تروفی آنلاین کمک کنه!؟

7. NERO 7

NERO 7 سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
    کاربر سایت

كدوم تروفي ؟

Sherytto این نوشته را Like کرده است.
  8. Sherytto

کاربر سایت

نام:
    شروین
    ممنون پلات کردم