1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Battlefield 4

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Mar 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد [​IMG]

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
    وی ادامه داد:
    بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
    وی در پایان سخنانش افزود:
    ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
    این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    5 days ago

5 days ago
    300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
    2 days ago
    850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
    1 day ago
    625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

B20EAST این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

همین 4 گیگ و 33 مگ رو دانلود میتونید بکنید (کلش همین قدره :) )

3. کاربر سایت

33 مگه دگ جریانش چیه؟من با همچین چیزی برخورد نکردم

4. کاربر سایت

اگر با دقت آموزش PSX رو بخونید قسمتی هست مربوط به آپدیت / بازی چند پارتی . اگه لینک خروجی آپدیت بتل رو توی برنامه نگاه کنید متوجه میشید دو پارته . یک پارت 4 گیگی و یک پارت 33 مگی + فایل DP .

mahyarxbox این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

این بازی نیاز به اینترنت داره؟مثل Division مصرف زیادی از اینترنت داره؟

6. کاربر سایت

بخش سینگل آفلاین داره ولی ارزشی نداره حقیقتا.کلش مولتیشه.مصرفش هم تا دلت بخواد زیاده!:D

w.rooney این نوشته را Like کرده است.
  7. hrm hrm

کاربر سایت

چرا عزیز یه 33 مگ دیگه هم داره، وقتی به 0 قبل از .pkg یک واحد اضافه کنی یه فایل 33 مگی دیگه هم پیدا میکنه
    من این 4 گیگ و 33 مگ و نصب کردم اوکی شد
    اولین بار هم بود بتل بازی میکردم جات خالی به هر روشی که میشد کشتن من و، فقط در گوشی نخوردم تو بازی :D

mahyarxbox این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

سلام
    اونفدرا هم مصرف نداره که دوستان میگن
    ساعتی 100مگ شایدم 150 تا
    اپدیت کردم تست میکنم میگم خدمتتون

w.rooney این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    رامین
    این آپدیت جدیده که برای من 4.8 گیگ بود خیلی مولتی بازی رو داغون کرده علاوه بر اینکه خیلی از سرورها رو دیگه نشون نمیده کلی بازیم دچار لگ شده. اول که سرورها رو چهار خط دیدم با اون ظاهر جدیدشون کلی ذوق مرگ شدم و دلم رو برای بازی با پینگ پایین تر صابون زدم ولی وقتی میرم تو بازی خیلی لگ دارم خیلی؛ این چه وضعشه آپدیت میدند که تجربه بازی رو بهتر کنند نه اینکه تا مرز شکستن دسته پیش ببرند آدم رو
    مسخره کردند خودشون رو آقا مسخره x-(

آخرین ویرایش: ‏Aug 27, 2016
  10. کاربر سایت

نام:
    farhad
    منم دقیقا مشکل سرور پیدا کردم کلا چنتا سرور بیشتر پیدا نمیکنه لگم داره.خدایش داشتیم راحت بازی میکردیما هم دوباره پیداشون شد گند زدت توش:|

11. کاربر سایت

نام:
    رامین
    این عصری چند دست بازی کردم خوب شده مثل اینکه دیگه لگ نداشتم ولی هنوز مشکل محدودیت سرور دارم

12. کاربر سایت

home sweet home !

13. Gold User

نام:
    مهدی
    سلام داداش.
    چه خبر از اپدیت اخری بتل4؟ توی این مدتی که اپدیت اومده اوایلش ناراضی بودید حالا چطوره؟وضعیت پینگ و لگ و پیدا کردن سرور در چه حده؟

14. کاربر سایت

نام:
    رامین
    سلام حاجی :D
    الان رفتم تو خط Rainbow 6 و کمتر بتل میزنم ولی مشکل پیدا کرذن سرور هنوز پابرجاست و خود بازی سرورهای محدودی از خود دایس رو معمولا برای بازی پیشنهاد میده و مثل قبل دیگه نمی تونی با یک سرچ ساده سرور مورد نظرت رو پیدا کنی و اینکه دیگه مثل اوایل بعد آپدیت لگ ندارم و پینگم هم که نمی تونم بگم بهتر شده فرقی نکرده و بسته به تایمی که بازی میکنم پینگم متغیره و اینکه سرور با سرور فرق میکنه با وجودیکه تو هر دو تا سه خط آنتن دارم.

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  15. Gold User

نام:
    مهدی
    حقیقتش من اصلا راضی نیستم.افتضاح شده.کلا دیگه بازیش نمیکنم اونم فقط به خاطر سرورهای افتضاحش.یعنی با خشاب کامل هم دشمن نمیمیره.اما الان که دارم بتا بتل 1 میزنم خیلی عالیه.تاخیر نداره.امیدوارم برا نسخه اصلی هم بهتر بشه.
    .........
    من از آذر 94 که رینبو لانچ شد تا همین الان توی خطشم و هیچوقتم سیر نمیشم موفق باشی:D

16. کاربر سایت

نام:
    رامین
    اگه بتل 1 تاخیر نداشته باشه که دیگه دیوونه کنندست میتونم باهاش زندگی کنم. آره رینبو خیلی بازی معرکه ای هست تو این مدت محدودی که دارم بازیش میکنم واقعا لذت بخش بوده برام و امیدوارم همین طور هم باقی بمونه. اگه از موقع لانچ داری بازیش میکنی دیگه باید برای خودت خدای بازی باشی. راستی لولت چنده؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید