Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
به نظر من هم زیاد خوب نبود!
شما برو تو یوتیوپ ویدیوهای بازی arma3 رو ببین.خداییش گرافیکش هیچی از این بازی کم نداره.

شما باید در مورد BF از کسی بپرسی که واقعا بازیش کرده و میدونه چی به چیه نه اینکه با دیدن یه تریلر از یوتیوب نظر بده، نظر هرکسی هم واسه خودش محترم هست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مطمینی تریلر 17 دقیقه ای رو کامل دیدی؟؟؟

واقعا باعث تعجب ـه که همیچین حرفی میزنی!:-/

آره بابا 370 مگ هم بود :D اصلاً چیز خوفناکی نبود ، محیط هاش یه جوری بود :D یعنی آدم اون حس رئال بهش دست نمیداد :D
ویرایش :
الان توی بخش اخبار دیدم فردین (دیگه توی بازی کردن BF فکر کنم باید قبولش داشته باشید!) هم نظرش مثل من بود !
پ.ن : آریا ارتباطت با دنیای بیرون رو هم که قطع کردی :D جان من همیشه اینجوری یکی توی این بخش ها باشه ! از بخش اخبار فرار کردیم که از دست یه سری با اعصاب راحت فعالیت کنیم ولی گویا نمیشه !

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آره بابا 370 مگ هم بود :D اصلاً چیز خوفناکی نبود ، محیط هاش یه جوری بود :D یعنی آدم اون حس رئال بهش دست نمیداد :D
ویرایش :
الان توی بخش اخبار دیدم فردین (دیگه توی بازی کردن BF فکر کنم باید قبولش داشته باشید!) هم نظرش مثل من بود !
پ.ن : آریا ارتباطت با دنیای بیرون رو هم که قطع کردی :D جان من همیشه اینجوری یکی توی این بخش ها باشه ! از بخش اخبار فرار کردیم که از دست یه سری با اعصاب راحت فعالیت کنیم ولی گویا نمیشه !

شما انتظارت از یه بازی نسل یعد چیه؟؟ میخوای دقیقا عین یه آدم واقعی رو بزارن جلوت بازیش کنی؟؟ کدوم قسمت از گرافیکش خوفناک نبود؟... شما که میگی گرافیک خوب نیست بفرما کدوم قسمتش ضعیف بوده؟؟

کاری هم ندارم کسی در مورد بازی چی گفته؛ انتظاراتی که شما دارید در حد یک فیلم هست که پیشنهاد میشه به جای گیم، فیلم 1080 ببینید

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Trollers ! Trollers eeeeeeeverywhere !

در مورد چیزی که انگار دوستان فقط اون رو دیدن یعنی گرافیک ، چیزی نبود که نسل بعدی بخواد باشه ، طراحی چهره ها خارق العاده بود ، Leap Synchronization داخل گیم پلی امیدوار کننده بود ، ولی به صورت کلی کیفیت بصری در سطحی نبود که بشه با نگاه اول گفت که بازی برا نسل هفتم نیست ! چیزی که خیلی عجیب بود انفجاری بود که تو دقیقه 09:15 اتفاق افتاد که دیوانه و سوپرایز کننده بود ! جدا از گرافیک تریلر واقعا تحسین برانگیز بود و فینگری بود به سمت BF Hater های عزیز ، حس مبارزه حتی با دیدن تریلر هم القا میشد ، اگر بازی بخواد تو کل مدت زمان سینگل پلیر انقدر محتوا داشته باشه و تکراری هم نباشه باید گفت که یک سری نابغه تو DICE دارن کار Level Designing رو انجام میدن ! چیزی که خیلی خوشحال کننده بود موضوع اضافه شدن المان های Sand Box به گیم پلی بود که جاش خالی بود تو BF3 ! مهمترین نقطه ضعف BF3 تو سینگل پلیر Level Design بود که ظاهرا تو BF4 دیگه این خبرا نیست !

در کل تریلر انتظار برای عرضه رو خیلی سخت کرد ، امیدوارم کل بازی مثل این تریلر فوق العاده باشه !

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما انتظارت از یه بازی نسل یعد چیه؟؟ میخوای دقیقا عین یه آدم واقعی رو بزارن جلوت بازیش کنی؟؟ کدوم قسمت از گرافیکش خوفناک نبود؟... شما که میگی گرافیک خوب نیست بفرما کدوم قسمتش ضعیف بوده؟؟

کاری هم ندارم کسی در مورد بازی چی گفته؛ انتظاراتی که شما دارید در حد یک فیلم هست که پیشنهاد میشه به جای گیم، فیلم 1080 ببینید

منم پیشنهاد میکنم شما یه قمه وردار بیا دل و روده ی من رو بریز کف زمین ! مگه دعوا داریم که اینجوری صحبت میکنی ؟
من گفتم انتظار فیلم دارم ؟ شما که خیلی رمانتیک انتظارات من رو از نسل بعد تحلیل میکنی چه نیازیه من براتون توضیح بدم ؟!
بعضی قسمت ها خیلی واضح ، دور از انتظاره ! داخل ساختمان همه چی خوبه ولی بیرون از ساختمان به خاطر بزرگی محیط به اون خوبی نیست ! بله خودم می دونم محیط خیلی بزرگه ولی خب همین عامل روی کیفیتش تاثیر گذاشته ! توی پارت دوم که توی یه محیط باز هستن خیلی شیک و زیبا اکثر قسمت های روی زمین تکسچر های خوبی نداره یه کم دقت کنید خیلی واضحه ! بافت بیرونی وسایل نقلیه از ماشین تا هلیکوپتر اصلاً به خوبی سایر بافت ها نیست ! اینا توی چشم ترین قسمت ها بود ! و گرنه نکات ریزی مثل دیر لود شدن تکسچر (جایی که طرف اسلوموشن از ماشین آویزون میشه تا هلیکوپتر رو بزنه) روی سنگ های کنار جاده هم دیده میشه که از اینا چشم پوشی میکنم ! اینکه یه چیز طبیعی تر به نظر بیاد دقیقاً نمی دونم به نورپردازی برمیگرده یا چیز دیگه ولی نورپردازی بازی همون حس و حال نسخه ی قبل رو داشت یعنی محیط توی پارت دوم یه جورایی خیلی به سفید میزد .
اگر میخوای بحث رو منطقی ادامه بدی بسم ا... ، اگرم مثل اون یکی دوستت فکر میکنی بازی BF شخصاً برای شما ارسال میشه و بقیه از نعمت بازی کردنش بی بهره ـن که بحث همینجا تمومه !

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
منم پیشنهاد میکنم شما یه قمه وردار بیا دل و روده ی من رو بریز کف زمین ! مگه دعوا داریم که اینجوری صحبت میکنی ؟

نه عزیز من با کسی دعوا ندارم شاید لحن یه خورده خوب نبوده ولی منظورم دعوا نیست، بابت تندی حرف پوزش فقط میخوام بحث منظقی انجام بدیم

اگر میخوای بحث رو منطقی ادامه بدی بسم ا... ، اگرم مثل اون یکی دوستت فکر میکنی بازی BF شخصاً برای شما ارسال میشه و بقیه از نعمت بازی کردنش بی بهره ـن که بحث همینجا تمومه !

منظورت رو از دوست نفهمیدم ولی منطق این رو میگه که باید کسی در مورد چیزی نظر بده که بازی رو قشنگ بازی کرده و باهاش آشنایی کامل داره نه اینکه فقط از دیدن تریلر و صحبت های افراد دیگه!

بعضی قسمت ها خیلی واضح ، دور از انتظاره ! داخل ساختمان همه چی خوبه ولی بیرون از ساختمان به خاطر بزرگی محیط به اون خوبی نیست ! بله خودم می دونم محیط خیلی بزرگه ولی خب همین عامل روی کیفیتش تاثیر گذاشته ! توی پارت دوم که توی یه محیط باز هستن خیلی شیک و زیبا اکثر قسمت های روی زمین تکسچر های خوبی نداره یه کم دقت کنید خیلی واضحه ! بافت بیرونی وسایل نقلیه از ماشین تا هلیکوپتر اصلاً به خوبی سایر بافت ها نیست ! اینا توی چشم ترین قسمت ها بود ! و گرنه نکات ریزی مثل دیر لود شدن تکسچر (جایی که طرف اسلوموشن از ماشین آویزون میشه تا هلیکوپتر رو بزنه) روی سنگ های کنار جاده هم دیده میشه که از اینا چشم پوشی میکنم ! اینکه یه چیز طبیعی تر به نظر بیاد دقیقاً نمی دونم به نورپردازی برمیگرده یا چیز دیگه ولی نورپردازی بازی همون حس و حال نسخه ی قبل رو داشت یعنی محیط توی پارت دوم یه جورایی خیلی به سفید میزد .

در مورد این توضیحاتی که دادی به همش احترام میزارم و ازت میخوام دقیقا عکس بزاری با کیفیت بالا و بگی که کجاش ضعیف کار شده

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه عزیز من با کسی دعوا ندارم شاید لحن یه خورده خوب نبوده ولی منظورم دعوا نیست، بابت تندی حرف پوزش فقط میخوام بحث منظقی انجام بدیم

منظورت رو از دوست نفهمیدم ولی منطق این رو میگه که باید کسی در مورد چیزی نظر بده که بازی رو قشنگ بازی کرده و باهاش آشنایی کامل داره نه اینکه فقط از دیدن تریلر و صحبت های افراد دیگه!

در مورد این توضیحاتی که دادی به همش احترام میزارم و ازت میخوام دقیقا عکس بزاری با کیفیت بالا و بگی که کجاش ضعیف کار شده

یه بنده خدایی بود گذشت و رفت . بگذریم .
حالا اینکه فلان قدر بازی کردن و آشنایی داشتن گرافیک رو تغییر میده یا نه نمی دونم والا ! ولی ما هم مثل شما چه سینگل چه مولتی BF رو بازی کردیم حتی با خیلی از همین بچه های اینجا ! تا جایی هم که یادمه اکثراً ملت توی مپ مترو ولو بودن ! آنلاین هم اونقدری که لازم باشه بازی کردم از این تروفی های گل مَنگلی هم گرفتم :

49486568601967652378.jpg

اینا رو گفتم تا خیالت راحت باشه و بدونی ما هم بازی کردیم !
والا از روی تریلر با Snipping tool بخوام عکس بگیرم نمی دونم چه کیفیتی ازش دربیاد ولی باشه مشکلی نیست . همین پست ویرایش میشه
ویرایش :
این از زمین و ماشین هایی که میگفتم :

اگر شک دارید می تونید خودتون توی ویدئو این قسمت ها رو pause کنید و ببینید ! در مورد هلیکوپتر اشتباه کردم جزییاتش خیلی بهتر از ماشین بود ولی بدنه ی ماشین ها اصلاً به کیفیت سایر محیط نیست . اینا یه سری چیزهای واضحیه که بهش اشاره کردم اگر بخواهیم خیلی سخت گیرانه بگیم میشه گفت اینجا

هم تکسچر متوسط یا ضعیف داریم ولی خب گفتم این خیلی سخت گیرانه ـس و خودمم قبولش ندارم چون اونجا در حد چند ثانیه یه سری اتفاق داره می افته که انقدر سرعتش بالاس که مخاطب چیزی رو حس نمیکنه و اگر اونجاها بخواد تکسچر با کیفیت بالا بکار بره احمقانه ـس ! اینو گفتم که بدونی هیتر نیستم یا دنبال بهانه تراشی نمی گردم ! یه سری چیزا واقعاً در حد انتظار نبوده دارم میگم نیست ! همین ! در مورد اون دیر لود شدن تکسچر سنگ ها هم با عکس نمیشه نشون داد ، خودت ویدئو رو ببین متوجه میشی .
حالا اگر انتظار شما برای نسل بعد در حد پذیرفتن همچین کیفیتیه که خب هیچی !

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
میگم این تریلری که من دیدم اگه همونی باشه که شما دیدی پس فقط نسخه pc رو دیدیم , باید صبر کرد ببینیم روی بقیه کنسول ها چطوری هست واسه bf3 که کلی تفاوت بود :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
از اونجایی که بازی امسال میاد و توی بازه ی زمانی لانچ ps4 هست
بازی گرافیکش عالی هست برای نسل بعد مخصوصا که روی 60 فریم هست بخدا بازی اول نسل که روی 60 فریم باشه انتظار بیشتر از این نمی ره ازش توی بیلد نهایی هم مشکلاتش رفع می شه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

این عکس واقعا برای حرف شما تایید میشه همین ماشین در حد بافت های یه بازی نسل بعد نیست + اون عکس که از زمین گذاشتی خوب نبود ولی بقیه جاهای باز مثل اون قسمت جنگل بافت هاش قوی بودن

امیدوارم این ضعف های بافتی تا قبل از عرضه بازی رفع بشه

کسی اسم این آهنگ که اول تریلر گیم پلی بازی دارن گوشی میکنند چیه؟

فکر کنم مال Beyonce یا Rihhana هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من قبلاً هم گفته بودم، توقعتون رو از نسل بعد پایین‌تر بیارید. این بازی هم به نظر من نســل بعدی هست و برای یه بازی لانچ تایتل کاملاً قابل قبوله.

با این حال چون بازی برای کنسول‌های این نسل هم تایید شده، یه سری محدودیت‌ها خواهد داشت. باور کنید برای بازی‌های اول نسل خیلی خوبه. مطمئن باشید آخـــر نسل بازی‌ها به مراتب از این بهتر خواهند بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر