Multi Platform Saints Row IV

vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بخش اول)

Developer: Volition Inc
Publisher: Deep Silver
Genre: Action/Shooter/Open World
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: August 23, 2013​

بخش 2)

بخش 3)

یکی ازبهترین های Open World عنوان Saints Row است. این بازی توانست با آمیختن شوخ طبعی و جدی بودن به یکی ازبهترین تجربیات Open World این نسل تبدیل شود.
خوشبختانه استودیوی Volition Inc خالق اصلی این سری بازی را خواهد ساخت و امیدواریم Saints Row IV همانند نسخه های قبلی خود در زمان THQ بدرخشد.
Saints Row IV در ابتدا قرار بود در اصل یک پک DLC باشد، که در هنگام حراج THQ، به وسیله ی Deep Silverخریداری شد و در نهایت ساخت این قسمت امروز (15 مارس 2013( تایید شد.
Deep Silver ناشر این بازی اعلام کرده است که در تاریخ 23 آگوست 2013 این عنوان منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مثل اینکه پورت بازی ها بر روی کنسول های نسل جدید تمامی نداره و حالا پورت نسخه چهارم Saints Row هم تایید شده.

همچنین یک standalone dlc هم برای بازی در نظر گرفته شده به نامSaints Row: Gat out of hell که علاوه بر اینکه بصورت جداگونه هم میتونید تهیه اش کنید بصورت باندل با نسخه نسل جدید همراه شده و قابل تهیه است.

تاریخ انتشار: January 27, 2015

به مرور آپدیت می‌شود...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نسخه 4 یک باحالی خاص خودشو داشت... من خوشم اومد... فان بود
ولی فک نکنم دیگه این نسخشو بگیرم... همون یک بارش خوب بود... مخصوصا که 4 مرحله اخرش خیلی سخت و الکی سخت شدن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که استقبال نمیکنم . کلا از نسخه 3 به بعد به نظرم نابود شدم .
یادش بخیر نسخه 1 رو 360 انحصاری اومده بود عالی بود ...

این اخری get out of hell هم یه جوریه کلا ×_×

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من از همون میشن اول رو با یکی از بچه های bc به نام عرفان شروع کردم و تا آخر هم با همون رفتم و تموم کردم
فوق العاده فان بود بازی :D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر