Multi Platform Saints Row IV

vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بخش اول)

Developer: Volition Inc
Publisher: Deep Silver
Genre: Action/Shooter/Open World
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: August 23, 2013​

بخش 2)

بخش 3)

یکی ازبهترین های Open World عنوان Saints Row است. این بازی توانست با آمیختن شوخ طبعی و جدی بودن به یکی ازبهترین تجربیات Open World این نسل تبدیل شود.
خوشبختانه استودیوی Volition Inc خالق اصلی این سری بازی را خواهد ساخت و امیدواریم Saints Row IV همانند نسخه های قبلی خود در زمان THQ بدرخشد.
Saints Row IV در ابتدا قرار بود در اصل یک پک DLC باشد، که در هنگام حراج THQ، به وسیله ی Deep Silverخریداری شد و در نهایت ساخت این قسمت امروز (15 مارس 2013( تایید شد.
Deep Silver ناشر این بازی اعلام کرده است که در تاریخ 23 آگوست 2013 این عنوان منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
بخش سینگلش اصلا نصف بخش Co-op ـش خنده دار نیست! اگه فقط میخواید بترکید از خنده بخش Co-op ـش بازی کنید! فوق العادس! تمام مراحل رو میشه دونفره بازی کرد و مراحل مخصوص Co-op هم داره!

اینم عکسای من و دوستم که قبلم توی همین تاپیک قرار دادم! واقعا کیف میداد! نمیدونم چرا دیگه بازی نمیکنم :|
http://forum.bazicenter.com/thread75536/page7/#post2806575

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
آقا تو این قسمت دیگه خبری از زامبی نیست ؟؟؟ تو نسخه های قبلی یه بخشی از شهر پر زامبی میشد میرفتیم اونجا حال میکردیم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
انتظار داشتم یه پایان فان و مسخره ببینم
پایانش خداست :> این صحنه در صورتی که تمامی Homie ها به Super Power دسترسی پیدا بکنند زیبا ترین حالت ممکن رو به خودش میگیره (از نظر ظاهری چون همه با لباس ابر قهرمانی مخصوص خودشون ظاهر می شند) در غیر این صورت کمی معمولی میشه!

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
توی تابستون تنها بازی ای بود که تونست منو از دوتا جدا کنه :D (البته Tomb raider هم بود)
گیم پلیش خداییش عالی بود ... از طرفی آهنگ هایی که توی بازی میذاشت رو من عاشقشون شدم :D
اول بازی ... What is love رو که گذاشت ترکیدم از خنده :D کلی خاطره دارم با آهنگش... توی سفینه فضایی رادیو :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
پایانش خداست :> این صحنه در صورتی که تمامی Homie ها به Super Power دسترسی پیدا بکنند زیبا ترین حالت ممکن رو به خودش میگیره (از نظر ظاهری چون همه با لباس ابر قهرمانی مخصوص خودشون ظاهر می شند) در غیر این صورت کمی معمولی میشه!

پایان بازی خوب بود ولی مثل قسمت قبل که فهمیدیم همه چی یه فیلم بوده نزد به حالمون خویلی با اون حال کردم:bighug:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Saints Row 4: Re-Election Edition | XBOX ONE

17830398974929819720.jpg

نسخه نسل بعدی Saints Row 4 با پسوند Re-Election Edition معرفی شد. این بازی با قیمت $29.99 در تاریخ 27ـم ژانویه 2015 به همراه تمامی DLC ــهای عرضه شده برای بازی، خواهد آمد.

===

سبک: Open-World
سازنده: Volition
ناشر: Deep Silver
پلتفرم‌ها: XBOX ONE - PS4
تاریخ انتشار: January 27th

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر