God of War: Ascension | PSN

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا با این آنلاین بد قلق بازی اگر مثل کیلزون و گرن توریزمو بچه ها جمع بشن و یه زمان مشخص برای بازی کردن بذارن (توافقی :D) فکر کنم بتونیم با هاست کردن یکی درست حسابی بازی کنیم :D یه کمپین ردیف کنین ببینیم چی میشه :D
ID ـیم هم که زیر یوز تایتل ـم موجوده :D

saman3256

کاربر سایت
Dec 30, 2012
81
نام
saman
آقا چرا آنلاین پس بازی کار نمیکنه من اکانتم اروپا فنلاند هست ولی کار نمیده مشکل کجاست به نظرتون قضیه این ریجن دیگه چی رهست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان بازی رو میخوام بگیرم . ببینم بازی آنلاینش رو نمیشه بازی کرد ؟ اینم مثل بقیه بازی های این چند وقته سونی ماشالا سرورهاش از طلا هستن نه ؟ ( Twisted Metal - Ps All stars و ...)
میخوام ببینم اگه نمیشه بدون کد بگیرم ولی اگه میشه بازی کرد آکش رو بگیرم . مرسی .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان بازی رو میخوام بگیرم . ببینم بازی آنلاینش رو نمیشه بازی کرد ؟ اینم مثل بقیه بازی های این چند وقته سونی ماشالا سرورهاش از طلا هستن نه ؟ ( Twisted Metal - Ps All stars و ...)
میخوام ببینم اگه نمیشه بدون کد بگیرم ولی اگه میشه بازی کرد آکش رو بگیرم . مرسی .
موقع سرچ به مشکل می خوری و یه نیم ساعتی باید صبر کنی ! تنها راه کار هم بازی کردن با همون اددلیست هات هست که من دیشب امتحان کردم و مشکلی نداشت . اون مشکل هم شاید با اپدیت حل بشه !

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,337
نام
امیر
دوستان شما هم مشکل دارید برای بازی کردن. من امروز برای first time خواستم بازی کنم بعد از انتخب و ادیت کاراکتر که با پوسایدن پیمان بستم;;) رفتیم برای انلاین
توی favour of gods 2v2 بعد حدود 1/5-2 دقیقه پرتم کرد بیرون , بعد از اون هم اصلا نمیره جوین نمیشه. quick match هم میزنم هی یه match پیدا میکنه وقتی که میخواد اون شمارش معکوس شروع میشه میاد بیرون دوباره سرچ میکنه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان شما با این وضعیت نت به راحتی میتونید gowa رو انلین بزنید ؟

من نتم اینجوریه :D

53740584036071096051.jpg

با این آپدیت اخیر خیلی راحت می تونم بازی کنم :D حالا از توی همین سایته یه چک کن ببین اوضاع نت ـت چطوره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر