Assassin's Creed Fan Club

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
حداقل ميذاشتي بازي ميومد بعد طرفدارش ميشدين!! از اينجور تاپيكا واسه بازي هاي قديمه كه 3 تا 4 نسخه دارند مثلا Devil May Cry نه براي بازي هايي كه هنوز نيومدن اونم تازه اولين نسخش هست !!

a.salireza

کاربر سایت
Nov 30, 2007
2
آقا من یکی از طرفدار های این بازی هستم. وقتی تریلر ها و اسکرین شات هاش رو میبینم حسرت ميخورم كه چرا xbox 360 ندارم. البته این بازی قراره برای pc هم بياى ولي تا اون موقعه ....:(:((

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
من بازیه Assasins creed رو گرفتم. به 1 مشکل برخوردم. وقتی Update میکنه دستگاه ریستارت میکنه بعد روی وقتی آرم 360 هک میشه هنگ میکنه. من بعد 30 ثانیه خودم ریستارت کردم. بعد حالا که بازی رو میزارم فقط صحفه سیاه میشه..... چه کار کنم؟

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
ای بابا من نمی دونم چرا یوبی با پی اس پی لجه بازیا قشنگشو نمیذاره بیاد تو پی اس پی نمیدونم چرا هی دارم دق می خورم

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ای بابا من نمی دونم چرا یوبی با پی اس پی لجه بازیا قشنگشو نمیذاره بیاد تو پی اس پی نمیدونم چرا هی دارم دق می خورم
منم نميدونم چرا واسه DS قراره بياد ولي خبري از نسخه PSP نيست:confused: مثله gta chinatown wars كه فقط برايه DS مياد:mad: داره حقه PSP پاي مال ميشه:(

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
همینه که جوونا معتاد میشن به هر حال یوبی از همون اول با نینتندو بود هر چیم تو Petition Online التماس میکنیم جواب نمیگیریم ولی در کل یه معجزه بود توی بازیا

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فنای Assassin's Creed بیاید در مورد داستان و آینده بازی بحث کنیم

من از وقتی این بازی رو تموم کردم هنوز تو کف داستانش موندم
متاسفانه چون بازی زیر نویس نداشت نتونستم چیزه زیادی بفهمم
ولی میتونم حدس بزنم که شاید در آینده با خود اون شخصیت پروژه بازی کنیم!
به نظر من هف کمپانی اینه که با خواناندن حافظه اجدادش قدرت های اونا رو به دست بیاره
خود کمپانی که میگفت چون اجدادت قاتل بودن حتما خودت هم قاتلی واسه همین آوردیمت!
به هر حال علاو بر داستان تاریخی بازی داستان اون فرد اصلی که حافظش داره خونده میشه به نظر من خیلی مهمه
یعنی ممکنه از شمشیر به طرف یک بازی تفنگی مثل اسپیلینتر سل پیش بره؟
از طرف دیگه ابهامات در مورد فضایی هاست!
اون شی گرد که المعلم آخر بازی با اون جادو میکرد چی بود؟
وقتی اون شی زمین افتاد دیدیم نقاطی روی کره زمینی که باز شد وجود داشت
شاید این نقاط همون نقاطی هستن که بازی قراره تو اونا اتفاق بیافته یعنی خاورمیانه و ایتالیا و... !!
یا اون نوشته های قرمزی که بعد از تموم کردن بازی میتونستیم ببینیم
اگه یه خورده فکر کنید موقی که با شخصیت داستان میرفتیم بخوابیم یه لحظه یه نوشته های قرمزی نشون میداد که بعدا اونا رو دیدیم!
یعنی شخصیت اصلی اونا رو مینوشت یا کار کیا بود یا اصلا از قبل بودن؟!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر