Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
چطوری آقا ؟

چی چطور؟ اگه منظورت مبارزه با کشتی های لجندریه که اول حسابی کشتی رو آپگرید کن بعد هر کدومشون هم واسه نابود کردنش یه قلق داره که راحت بزنیشون.
و در مورد نقشه های کنج اگه منظورته که وقتی بفرستیشون ماموریت وقتی برگشتن با خودشون میارنش نیاز نیست کاری بکنی فقط ممکنه یه مدت طول بکشه.

من الان داشتم همینطوری واسه خودم حمله میکردم به این ناوگان های اسپانیایی بعدش دیدم یه دوست اومد کمکم به نام Ally من چون داستانش رو نرفتم کامل نمیدونم شخصیت داستانیه یا چیز دیگه ؟
در کل چطوری اینا میان کمک ؟ :/

اینام دزدان دریایی هم پیمانت هستن که خوب وقتی درگیر بشی و اونام اونجا باشت اون لحظه بهت کمک میکنن

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان میخواستم بدونم dlc این بازی یعنی cry of freedom که داستانش مربوط به 15 سال بعد از وقایع این نسخه میشه هنوز نیومده برا xbox یا اصن قرار هست بیاد یا نه؟چون گیم پلی اش رو دیدم خیلی جذاب بوده لامصب اگه از حق نگذرم تازگیها سریال black sails رو هم دیدم بیشتر جوگیر شدم:d

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوستان یک سوال در مورد شروع داستان بازی داشتم بعد از اینکه ادوارد میره به شهر هاوانا بازم میتونه برگرده به اون جزیره اول بازی یا نه ؟چون من آیتم های اون جزیره رو اپدیت نکردم!!با تشکر

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان یک سوال در مورد شروع داستان بازی داشتم بعد از اینکه ادوارد میره به شهر هاوانا بازم میتونه برگرده به اون جزیره اول بازی یا نه ؟چون من آیتم های اون جزیره رو اپدیت نکردم!!با تشکر
بله به اون جزیره بر میگرده

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام
من توی بدست اوردن اخرین کلید اون لباسه گیر کردم اون زنه که اولش باهاش میری شکار 2تا ماموریتش رو انجام دادم اما کلید رو نداد هیچ علامت ماموریتی دیگه هم روی نقشه نیس باید چیکار کنم؟

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
سلام. ببخشید یه مشکلی برای من پیش اومده که وقتی دی وی دی رو میندازم و وارد بازی میشم روی مد limited mode میمونه و هیچ کاری نمیشه کرد و فقط میشه Custom match رو بازی کرد. میشه کمک کنین؟ بعدش هم میگه باید به سرور ubisoft وصل شید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
یکی به من کمک کنه چجوری پول در بیارم؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
بیشترین پولو اون مراحل فرعی Assassinate داره! اسمشو یادم رفته :|
همونایی که میگه برو فلانی رو بکش همیشه 1500-2500 تا پول داره هر کدومش که برای پول در آوردن پیشنهاد میشه!

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
بیشترین پولو اون مراحل فرعی Assassinate داره! اسمشو یادم رفته :|
همونایی که میگه برو فلانی رو بکش همیشه 1500-2500 تا پول داره هر کدومش که برای پول در آوردن پیشنهاد میشه!

همون assassin contract?
به جز این راه چی؟

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
همون assassin contract?
به جز این راه چی؟

با صاحب tavern هایی که باز کردی حرف بزن تا جای نقشه های گنج یا کشتی های حمل پول رو بت بگن بعد برو گنجا رو پیدا کن و اون کشتی ها رو بگیر تا پول خوبی بت بده. لجندری شیپ ها رو بزن و Man-o-War ها رو Board کن. با شکار کردن و فروش شکر و مشروب هم می تونی پول دربیاری

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یکی به من کمک کنه چجوری پول در بیارم؟؟؟

به نظرم بهترین راه و سریعترینش اینه کمی کشتی رو ارتقا بدی بعد هر چی کشتی دیدی از بین ببری و محموله هایی که میده رو بفروشی
ولی در کل میتونی مراحل جانبی رو هم بری
و اینکه یه چند تا کشتی بگیری و بزنی تو کار حمل و نقل که اون خودش کمی دردسر داره

آخرین ویرایش:

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
به نظرم بهترین راه و سریعترینش اینه کمی کشتی رو ارتقا بدی بعد هر چی کشتی دیدی از بین ببری و محموله هایی که میده رو بفروشی
ولی در کل میتونی مراحل جانبی رو هم بری
و اینکه یه چند تا کشتی بگیری و بزنی تو کار حمل و نقل که اون خودش کمی دردسر داره

اون کار حمل و نقل علاقه مند شدم :D
چجوری باید انجامش بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر