Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اشتباه شد فکر کردم دونه ای 75 پلانتینوم باشه :d4 تا اسلات خالی دارم اما از هیرو ها یا یکی systamsگیرم نمیاد یا یکی لباسای معمولیش گیررم نمیاد وگرنه تا الان همهشون روباز میکردم(Ashرو با کلی زحمت درستش کردم بعد فهمیدم اصلا بدرد نمیخوره یه اواتاره 75 پلانتنیوم هم براش گرفتم زورم در اومد سرش) این هیرو هم اول باید ببینیم تو کدوم سیاره م لوازمش رو گزاشتن
گروپ هم که میریم همه تشنه ایتم ماهم با این لاگ تا بخوایم بریم رو ایتم تا برش داریم ملت صد بار از روش رد شدن چیزیش به ما نمیرسه دیگه مجبوریم تکی بریم که اونم باس یه ضربه کریت میزنه تمام hp مون رو میگیره
همه Fucion هیروم فوله Orokin هم روش هست دیگه ببین چقدر خرجش شده هفتیرمم اونم فوله مسلسلم هم هنوز لول 30 نشده یهOrokin روش گذاشتم به زور لول اپ میشه
ammoپکیجاش که بدرد نمیخورن یه بار خریدم دیگه نرفتم سراغش گوله مسلس تموم کنم تبرم هست با یه ضربه کارشون تمومه

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
همیشه توضیحات مربوط به Warframe بخون ببین چه ویژگی های دارن Ash به درد کسی میخوره که از سبک Stealth خوشش میاد! این Warframe جدید Highly Tactical هست تله میذاره ایتم های هم که مخواد فقط تو Alert Mission ها میشه گیر آورد!
در مورد Mod ها که تمومی ندارن هر چی lvl بالاتری بری بهترش گیرت میاد بعد میتونی Fusion کنی! اصلا Warframe ها و اسلحه ها هم آپگرید کن خودش کلی
Orokin Catalyst و Orokin Reactor
میبره ساخت هر یه Orokin هم یه روز طول میشکه تازه اگه Blueprint و ایتم هاشو داشته باشی! اسلحه هم زیاده میشه همشو آپگرید کرد Mod هم روش گذاشت که به کل فرق کنه همین خودش خیلی طول میشکه نیاز به خرج کردن
Credits هم داره.
در ضمن تو Coop هر ایتم مهم و با ارزش که Drop میشه همه میتونن بردارن این طوری نیست که هر کی زود تر برداره به بقیه نمیرسه گروهی حرکت کن همه چی گیرت میاد:d
در مورد لگ اوضاع پینگ که این چند روزه به وجود اومده بهترین کار اینه که Host بشی تا بقیه بهت Join بشن!
بعد شما سخت در اشتباه هستی Boss های lvl های بالا که بهترین ایتم ها رو Drop میکنن اصلا نمیشه تنهایی از پا در آورد 4 نفره هم بعضی وقت ها نمیشه! Axe اینا هم اصلا جواب نمیده در واقع دیوانگی هست مثلا با Axe یا Sword یه ضرب راش بدی به طرف Boss که lvl 50 هست و شیلد بالای داره ! فوتت کنه کف زمین پخش میشی اونجا Ammo و Health به کارت میاد!

آخرین ویرایش:

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
منظورم ایتم باس ها هست که فقط یه ایتم دراپ میکنه بری باس venosایتم های rhino واست دارپ میکنه اونم هرکی سریعتر بپره روش گیرش میاد من کلی باس زدم ندیدم چند تا دراپ کنه تا یکی بره روش غیب میشه ایتم
مود های بازی هم من همشون رو دارم اتفاقا تمومی داره این چند وقته اصلامود جدیدی ندیدم بهم بده همش تکراری میده
زیاد هم سخت نیست زدنشون البته کوچیکاش باس venos رو تکی زدم بلد باشی اسپیلای باس چیه راحت میشه زدشون مخصوصا اگه لاگ باشی عمرا حریفت بشه :dبستگی به دیفالتی مپ هم داره
frost primeایتماش از کجا گیر میان اصلا چی هست با frost فرق داره یا همونه

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
منظورم ایتم باس ها هست که فقط یه ایتم دراپ میکنه بری باس venosایتم های rhino واست دارپ میکنه اونم هرکی سریعتر بپره روش گیرش میاد من کلی باس زدم ندیدم چند تا دراپ کنه تا یکی بره روش غیب میشه ایتم
مود های بازی هم من همشون رو دارم اتفاقا تمومی داره این چند وقته اصلامود جدیدی ندیدم بهم بده همش تکراری میده
زیاد هم سخت نیست زدنشون البته کوچیکاش باس venos رو تکی زدم بلد باشی اسپیلای باس چیه راحت میشه زدشون مخصوصا اگه لاگ باشی عمرا حریفت بشه
:d
بستگی به دیفالتی مپ هم داره
frost primeایتماش از کجا گیر میان اصلا چی هست با frost فرق داره یا همونه
اکثرا Boss ها رو که میزنی 2 3 تا ایتم مختلف میده یه Mod و یه ایتم برای Crafting یا ایتم مخصوص یه Warframe برا Blueprints کاملا هم رندوم هست این طوری نیست که بگی به من نرسید الان من برای Frost شاید بالای 20 بار Lieutenant Lech Kril زدم همش یا Orokin Cell میداد یا یه ایتم دیگه مثل Alloy Plate یا Frost Chassis یا Frost Helmet اما دریغ از یک Frost Systems ولی آخر گیرش آوردم پس کاملا رندوم هست اگه قرار باشه هر دفعه یه باس بزنی اون چیزی که دلت میخواد بهت بده که بازی 50 ساعته خسته کننده میشد.
loot هم برای همه یکی هست فقط Mod ها تا یه زمان رو زمین میمونن اگه دیر برسی میپری!
در مورد Mod هم هم قرار نیست همیشه قابلیت جدید تو یه سیاره بده اینم اگه این طوری بود باز بازی خسته کننده میشد تو یه زمان خیلی کوتاه! ولی مثلا در طی زمان 5 6 تا Firerate 12% بهت میده شما هم Fusion میکنی این تمومی نداره همیشه Mod هاتو میتونی ارتقا بدی و در صدشو بالا ببری یا چند تا ازش درست کنی برای Gun های مختلف خوبیش اینه! مثلا همین Firerate من الان نزدیک 120 ساعته بازی رفتم کلا 2 تا گیرم اومده اونم هم تو دو تا مپ های lvl بالا یا تا حالا اصلا Fire Damage برای Melee گیر نیاوردم! این ها هم رندوم هستن تو مپ های lvl بالا مخصوصا Defence ها اگه Wave بالا برید Mod ها یا ایتم های خوبی میده که خاص هستن.
Jackal لول 14 هست معلومه میشه تکی زدش حتی Boss تا lvl 20 هم میشه تکی زد رو 1 2 Difficulty تقریبا ولی مثلا شما تکی برو سراغ Lieutenant Lech Kril با Difficulty 4 5 اونوقت ببین اصلا به خود باس میرسی!:d

Frost Prime در واقع نسخه پیشرفته همون Frost هست از نظر ظاهری فرق داره ولی Skill هاش همونه یعنی تمرکزش رو سرما و فریز کردنه الان هم تو دسترس نیس.

آخرین ویرایش:

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
دوستان عزیزی که بازی میکنن خوشحال میشم بنده رو add کنید : amirezio2011

برای هماهنگی بیشتر هم میتونید به سرور TS ما بیاید : 79.175.169.169:6000

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
ریست کردن اکانت چه مزایای داره پلانتنیوم میده:d

مثلا یکی پلاتینیوم خودش رو خیلی بد خرج کرده و میخواد از اول چیزهایی که واقعا میخواد رو بخره اکانت رو ریست میکنه و پلاتینیوم خرج شده رو بر میگردونه

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
ایتم های که کرافت کردیم چی میپره من پلانتیومم رو درست خرج نکردم ریست کنم همه چی میپره جاش پلانتنیوم بر میگرده؟

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
ایتم های که کرافت کردیم چی میپره من پلانتیومم رو درست خرج نکردم ریست کنم همه چی میپره جاش پلانتنیوم بر میگرده؟

اون مقدار پلاتینیوم خرج شده برمیگرده ولی ایتم ها میپره همینطور مد ها

The following fields will not be affected:
Clan
Email
Password
Founder
Friends
Friend Requests

The only items you will keep (but will have XP reset):
Prime gear: Excalibur Prime, LatoPrime, SkanaPrime, Frost Prime, Frost Prime Blueprint
Vandal gear: Lato Vandal, Braton Vandal
Exclusive colors: Easter Colors, Valentine's Colors, Saturated Colors

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
این آپدیها و Content های جدید رو هم حجمشون چقدره ؟
الان 2 ساعته نوشته downloading new content .
خیلی مسخرست که آدم از پروسه دانلود بی خبر باشه

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اره اینجوریه دیگه من ضرر کردم اکانتم رو رست کردم دوستان اکانتتون رو ریست نکنید چون فقط 50 تا پلانتنیوم رو بر میگردونه قبلا 150 تا داشتم

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام دوستان من این بازی رو از استیم دارم دانلود میکنم میشه بازی کرد این قضییه بتا کی چیه تو استیم زده free to play باید بتا کیم بگیرم یا لازم نیست:-/

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام دوستان من این بازی رو از استیم دارم دانلود میکنم میشه بازی کرد این قضییه بتا کی چیه تو استیم زده free to play باید بتا کیم بگیرم یا لازم نیست
نیازی به کی نیست بازی Open Beta هست فقط بازی دانلود کنید و یه اکانت بسازید.

این آپدیها و Content های جدید رو هم حجمشون چقدره ؟
الان 2 ساعته نوشته downloading new content .
خیلی مسخرست که آدم از پروسه دانلود بی خبر باشه
لعنتی 3 ساعت مارو معطل کرد
قطعش کردم دانلودو
فک کنم یه 400 مگی باشه یکی دو ساعته دانلود میشه احتمالا مشکل از نت هست سرعتش پایینه.

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
یکی از هیرو ها یه اسپیل میزنه همه دشمن ها به جون هم میفتن خیلی بدرد بخوره کسی میدونه مال کدوم هیروه
با لول 9 دارم تو venosلول اپ میکنم ایتم های Bansheرو داره واسم دارپ میکنه فقط helmtبا خود بانشی مینده برام دراپ کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر