Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
سلام من خیلی وقت هست که بازی میکنم وارفریم نمیدونستم اینقدر ایرانی زیاد هست نسبتا تو بازی اگه دوس داشتین منو ادد کنین :
Nickname: SickSatan

Jugbix

کاربر سایت
May 2, 2017
40
سلام دوستان، من تازه با این بازی آشنا شدم و امروز بالاخره همّت کردمو 20 گیگشو به جان خریدم :)
توی بازی اکثر سلاح‌ها و آیتم‌های شخصی سازی واحد پولیشون پلاتینیوم هس؛ توی چند مرحله‌ای هم که از بازی رفتم مقدار 0 (!) پلاتینیوم لوت کردم :|
راه سریع بدست آوردن اینا چیه؟ اصلا میشه تو حالت عادی و مراحل لوت کرد؟ من فقط دارم بلوپرینت لوت میکنم که اوناهم انگار تقریبا ارزششون مساوی با پشمک حاج‌عبدالله‌س تو بازی! و فقط یه تعداد آیتم و سلاح درپیت میشه خرید باهاشون!
اگه کسی توی بازی اکتیو و فعال هست یه سری هم به من بزنه ثواب داره... Pouria82@ (کو-آپ حالشم بیشتره...)
:D

Amir.arsalan2

کاربر سایت
Nov 3, 2018
7
سلام دوستان من تازه بازی رو دانلود کردم لطفا منم اد کنید یا ایدی تون رو بدید من اد کنم با هم بازی کنیم.تنها نمیشه بازی کرد.
اینم ایدی من تو بازی : Amir.redgurdian
اینم ایدی تل : @Redfallian
اینم ایدی استیم : The_Redfall213
منتظرم پیام بدید :-bd

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MASOUD-CRASH

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان عزیز من تازه دیروز این بازی رو روی پلی 4 دانلود کردم حجمش 43 گیگ! بود چند تا سوال داشتم از دوستانی که رو این بازی ماهر هستند اول اینکه من چون فن دستینی هستم خیلی از فضاهاش خوشم اومد مطلب کلی اینه که تمام سیاره هایی که تو لیست اون سیاره ها هست و میشه رفت ؟ بعد دوستان جاهایی گفته بودن که یکسری آیتم رو بفروشیم ، کجا میشه این کار رو کرد و آخر اینکه جایی هست بشه یک مقدار اطلاعات آموزشی از صفحه اصلی گیم بدست آورد ؟ مثلا هر عدد و علامتی نشانه چی هست؟ باتشکر

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام دوستان، من تازه با این بازی آشنا شدم و امروز بالاخره همّت کردمو 20 گیگشو به جان خریدم :)
توی بازی اکثر سلاح‌ها و آیتم‌های شخصی سازی واحد پولیشون پلاتینیوم هس؛ توی چند مرحله‌ای هم که از بازی رفتم مقدار 0 (!) پلاتینیوم لوت کردم :|
راه سریع بدست آوردن اینا چیه؟ اصلا میشه تو حالت عادی و مراحل لوت کرد؟ من فقط دارم بلوپرینت لوت میکنم که اوناهم انگار تقریبا ارزششون مساوی با پشمک حاج‌عبدالله‌س تو بازی! و فقط یه تعداد آیتم و سلاح درپیت میشه خرید باهاشون!
اگه کسی توی بازی اکتیو و فعال هست یه سری هم به من بزنه ثواب داره... Pouria82@ (کو-آپ حالشم بیشتره...)
:D
اگه مراحل و برین یه مقدار بهتون میده پلاتینیوم ولی کمه اگه مود های بدرد نخور یا لول پایین و تو سفینه یه جایی سمت چپ طبقه پایین هست بتونید بدین بجاش بلوپرینت یا یه واحد پولی دیگه هست میده بهتون البته اگه لوازم مورد نیاز آیتم ها رو پیدا کنید خرید اصلیتون با همین پوله که باید بدین به اون دستگاه روبروی فروش مود هاست براتون بسازه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
2. با لول اپ syndicat
mods بگیرید و بفروشید 10 تا 200 پلاتینیوم

all_syndicates.jpg

perrin_mods.jpg

perrin_mods_weapon_for_cell.jpg
-----------------------------------------------------------------------
3. misson Sorte انجام بدید
sorte.jpg
چجوری باید بفروشیم؟ به بازیکنهای دیگه؟ یا توسفینه اونجایی که مودها رو میشه با پول عوض کرد؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اینا هرکدوم کارایی خودشون رو داره
مثلا loki فقط به درد مخفی کاری میخوره .
ember هم خوبه دمیج اتیش میزنه
volt هم ساپورتر هست هم دمیج الکتریسیته میزنه
nekro هم کلا کارش ساپورت مثلا دشمنها رو خودی میکنه توی زمان کوتاه میتونی زمانش ببری بالا همه کارکتر ها با کارت زمانشون بالا میره
در کل همه کلاس ها توی مراحل خواص لازم میشن . فقط یه کارکتر نیست به درد همه مراحل بخوره باید همه کلاس ها رو بگیری . ولی یه کلاس فول دمیج هست هم hp از دشمنش میگیره که باید مراحل داستانیش رو از فروشنده تو rely هر هفته 1 بار میاد بگیریش یه blu print ازش میخری و کرفت میکنی بعد داستان رو فعال میکنی تا ادامه بدی اسم کارکتر یادم نیست ولی پوست نارنجی داره
یه کلاس دیگه هست ساپورت عالی داره اسمشو یادم نیست ولی اسکیل یخ میزنه تا شعا 30 متری منجمد میکنه اگه قوی کنی تا لول 45 میتونی بکشی هم فریز نگه داری 30 ثانیه هم یه اسکیل داره پاور حباب میزنه که سپر حساب میشه شعاع 5 متری هست میشه یه جایی رو همه 4 پلیر داخل باشن بدون اسیب دیدن کلا کلاس ساپورت و دمیج خوبی هست
پوست کارکتر هم به رنگ سفید هست میتونی از تو شاپ بازی ببینیش
مثل دستینی میشه از اول با یه کاراکتر دیگه بازی کنی؟ چون من گشتم مثل اینکه نمیشه new game کرد بازی رو اون دوتا کاراکتر اول بازی رو چجوری میشه بدست آورد؟ مرسی

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
سلام
دوستان یک نفر یه راهنمای جامع برای اجرای این بازی بذتره من اخرین اپدیت بازی را گرفتم و تازه هم عضو استیم شدم. اما هر کاری میکنم بازی را نمیتونم به استیم بشناسونم. سایت دیگه هم که راهنمای بازی گذاشتند هیچ کدوم بدرد نمیخوره ممنون

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
سلام
دوستان یک نفر یه راهنمای جامع برای اجرای این بازی بذتره من اخرین اپدیت بازی را گرفتم و تازه هم عضو استیم شدم. اما هر کاری میکنم بازی را نمیتونم به استیم بشناسونم. سایت دیگه هم که راهنمای بازی گذاشتند هیچ کدوم بدرد نمیخوره ممنون

1.باید با خود استیم بازی نصب کنید . اگر نسخه استیم دارید .

2. نسخه استیم نداری باید بریزی تو پوشه استیم به اسم Steam\steamapps\common
اگر هنوز کامل نصب نشده و هنوز هم یکبار اجرا نکردی و در حال اپدیت کردن باشی تو پوشه
Steam\steamapps\downloading بریز
------------------------------------------------------
توی این صفحه راهنما گذاشتم
Warframe عنوانی Free-to-play از سازندگان Darkness 2 [پست اول خوانده شود]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ali s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر