Warframe عنوانی Free-to-play از سازندگان Darkness 2 [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط m.d.makan, ‏Feb 26, 2013.

1. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    سلام ایدی تو بده
    می تونی blu print یا part بفروشی یا توی reley ها blu prnt part بفروشی

victor hogo این نوشته را Like کرده است.
  2. victor hogo

کاربر سایت

نام:
    علی
    مرسي تو امضام هست اي ديم

3. victor hogo

کاربر سایت

نام:
    علی
    alininja1370

4. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    user name dos not exist
    نیست

5. victor hogo

کاربر سایت

نام:
    علی
    Ps4?

6. sbAL1REZA

کاربر سایت

دوستان این بازی مرده؟
    کسی هست نسخه pc رو بازی کنه ممنون میشم ادد کنه مارو

7. m.d.makan

کاربر سایت

نام:
    مــاکــان
    بازی که اصلا نمرده، بیشتر از پیش طرفدار . پلیر داره.
    40 تا 50.000 پلیر روزانه داره تو استیم،همواره در حال بزرگتر شدن هست،2017 هم که آپدیت بزرگ و فوق العاده ای دادن.

azaramir این نوشته را Like کرده است.
  8. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    کسی بازی میکنه warframe ؟

9. sbAL1REZA

کاربر سایت

من بازی میکنم خیلی هم سریع دارم میرم جلو
    خواستی ادد کنی با هم بریم
    Steam Community :: Kevin Gates

10. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    سلام .لول چند هستی الان کلن داری . دوست ایرانی داری یا تنها بازی میکنی. ( من کلن هم دارم)
    چون من قبلا بازی میکردم چند نفر ایرانی بودن. لول 11 هستم .کارتهای خوبی هم دارم هم خرید کردم.تو این بازی کارت قوی نداشته باشی زود میمیری یا دمیج ضعیف داری .کلا برا داشتن کارتهای قوی و گرون هم باید کلی بازی کنی یعنی پیشرفت کنی تا به سیاره یکی مونده به اخری اسمش یادم نیست .اونم باید 3 تا 4 نفری بری تا یه در باز کنی (کلید هم راندو هست) که راندوم 4تا کلید هست با یکی باز میشه و راندوم کارت بهت میده و باید چندین بار 10 تا 20 بار بری تا چند کارت خوب گیرت بیاد. و گرون هم هستن .
    بازی هم هر چند روز اپدیت میده.
    1 ماه هست که بازی حذف کردم .ولی میخوام دوباره ادامه بدم (ولی 4 نفر گیمر نباشه نمیشه بازی کرد یا 4 نفر هم دیگه رو ساپورت کنن تا بشه پلی کرد (البته الان با لول 11 و کارتهای خوب تنها میتونم همه سیاره ها رو تنها برم و برگردم همه سیاره ها رو هم باز کردم.فقط تنهایی نمیشه بازی ادامه داد (چند نفر ایرانی بودن هرکس برا خودش داستان جلو میرفت یا زمان متفاوت انلاین میشدن .بازی به جز داستان چند بخش جدا داره که خیلی جذاب هست و هر 30 مین یا 40 یا مین تموم میشه و عوض میشه با رفتن به اون ماموریت ها میتونی ایتم جمع کنی لباس یا سلاح یا میتونی کرفت کنی یا بفروشی
    من روزی 30 یا 40 پریم ایتم میفروختم .پریم هم از بازی نخریدم از شاپ بازی.
    یه کلن کامل هم دارم واسه ساخت ساز اسلحه تقریبا 2 ماه طول میکشه تا کامل بشه یه کلن
    میتونی پرو فایلم رو ببینی به اسم oolio.kin می تونی همه مشخصات کارکتر رو ببینی.
    داشتم سعی میکردم لول 13 برسم یه سلاح کامل لول 13 کرفت کردم که باید 4 تیکه از سلاح رو جمع کنی که برا من اتفاقی قطعه هاش تو مراحل مختلف دراپ شدن (تو بازی نمیتونی لول بلاتر از خودت بخری یا بفروشی به لول پایین تر.احتمالا لول 12 رو رد کرده باشم فقط تست لول 12 رو نتونسته بودم رد کنم چون پوینت زیادی قبلش جمع کردم شاید 13 هم برسه پوینت هام
    -------------------------------
    کسی خواست میتونه از اینجا دانلود کنه دانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلایندانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلاین
    ...................................
    دارم این نسخه 30.08.2017 دانلود می کنم .الان نسخه بازی چنده .چقدر از لانچر بازی باید دانلود کنم؟
    این سایت قوانین جنگ گرفتم
    این سایت هم داره دانلود نسخه نهایی بازی Warframe برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای

#700 as222, ‏Sep 5, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 5, 2017
    sbAL1REZA این نوشته را Like کرده است.
  11. sbAL1REZA

کاربر سایت

من الان mastery 4 هستم و تنها بازی میکنم فعلا
    اگر میتونی شما منو ادد کن من اسمتو تو بازی پیدا نکردم
    Steam Community :: Kevin Gates

12. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    مستری 11 هستم . هنوز دارم بازی دان میکنم .معلوم نیست 1.5 گیگ باید از لانچر دان کنم خودش 1 روز وقت میبره از لانچر بازی کند دان میکنه.
    میتونی اسم oolio-kin رو تو قسمت frends اد کنی (تایپ کن) بعد رو اسم کلیک کن بعد رو پرو فایل کلیک کن می بینی.
    بعدا اومدم add میکنمت میارمت تو کلن
    برا وارد شدن تو کلن باید یه کلید clan کرفت کنی 12 ساعت میشه که از شاپ بازی میگیری کلید کلن رو.
    بعد که برات ارسال کردم تو کلن join میشی.
    الان تو مستری 4 چند تا سیاره unlock کردی؟
    خودم تند تند تا مستری 6 تا سیاره eris یکی مونده به اخری سریع همه رو انلاک کردم اینطوری خیلی بهتره و تو سیاره eris خیلی سریع لول اپ میشی پوینت بیشتری میگیری فقط هم تو یه قسمتش میری که خیلی هم سرگرمت میکنه همه اونجا میرن و همیشه 4 به 4 پر میشه تنها هم بری زود 4 نفر پر میشه
    اگه خودم بیام میتونم تو سیاره های لول بالا ببرمت خیلی سریع لول اپ میشی بعد کارت هم زیاد دارم میتونم کارت های خوبی برات بدم کارکترت قویتر بشه همنین blu print میتونی بفروشی .هر هفته هم یه فروشنده تو rely ها میاد کارتهای قوی و کم یاب میفروشه که باید برا خریدش blu print جمع کنی بعد تو خود rely یه دستگاه برا فروش blu print هست که ازت میخره که پول فروشنده rely هست .با این پول دستگاه فقط میتونی از فروشنده relyخرید کنی.
    با platinum هم میتونی عمومی با مردم خرید فروش کنی.

#702 as222, ‏Sep 5, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 9, 2017
    sbAL1REZA این نوشته را Like کرده است.
  13. sbAL1REZA

کاربر سایت

من برا اولین بار از لانچر 400 مگ بیشتر دانلود نکرد

14. as222

کاربر سایت

نام:
    SMG
    حتما نسخه 18 گیگ دان کردی الان از تو سایت حذف شده تو etthad.ir برا من نسخه 16.5 گیگ هست دان میکنم
    هر چند روز هم اپدیت میده.
    ......................................
    بهترین کلاس قوی تو warframe کلاس rahino هست مثل واریور هست یه اسکیل skin iron armor داره که ضربه بهش اثر نداره تا زمانی که کامل زربه بخوره هیچیش نمیشه با کارت هم میشه کارکتر خیلی قوی کرد کلا برا خودش یه قول قوی میشه به یه زربه پا میتونی تا شعاع 30 متری لول های 5 تا 30 بکشی کلی هم استامینا داری کلا خیالت راحته با چندبارضربه زدن میتونی لول 40 تا 45 هم بکوشی کلا بازی برات اسون میشه . کلاس rahino رو هم میشه همون اول تو سیاره دوم یا سوم میشه ست کلاس جمع کرد بعد کرفت کنی تا 3 روز خودمون طول میکشه تا کلاس rahino رو بگیری

15. azaramir

کاربر سایت

نام:
    امیر
    من بعضی وقتا سر میزنم ایدی abyasلول 14
    rahinoیه هیرو تانکه بهترین هیرو تو بازی نیست باید ببینی چی بکارت میاد با اون بری برای شروع که خوبه اما تو لولا بالا بیشتر دمیج بدردت میخوره تا تانک یه هو میبینی کلی دشمن روتن اسپیلاتم فقط واسه دفاع کردن بازیو باختی