Warframe عنوانی Free-to-play از سازندگان Darkness 2 [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط m.d.makan, ‏Feb 26, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    هادی
    من این بازی رو تهشو در اوردم تو ps4 نزدیک ۵ هزار هم پلات داشتم نصفشو بخشیدم رفت نصفشم اسکینو اینا خریدم
    پیشنهادمم به همتون اینه پلات نخرید حتی ۱ دونه از خوده بازی بینهایت میتونید در بیارید فقط کافی بازی کنید پرایم جم کنید به بقبه بفروشید من whyrm prim رو ۲۰۰ پلات فروختم این یکیش بوود ۱۰۰۰ تا از این کارا کردم و میشه کرد

papa22 و mk_cod این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

دوستان اگر کلن دارید و یا بازی میکنین من رو ادد کنید !
    آیدی من : jimrakoPersian

3. کاربر سایت

پرایم جم کنیم یعنی چی ؟ ... پرایم چیه ؟ چه شکلیه ؟ ... یاد نمیدی چطور باید پرایم به دست آورد ؟

4. کاربر سایت

دوستان عزیز این لینک گروه تلگرامی warframe بازان فارسی زبان هست ! عضو بشید .
    وارفریم

5. کاربر سایت

نام:
    هادی
    پریم ایتم های پرایم مثل سارین پرایم یا اورتوس پرایم همشونم توی سیاره ووید دراپ میشه رنگشونم زرد تغریبن طلایی
    WARFRAME Wiki
    این سایتم تونستید برید تمام ایتمارو جاهای دراپشو زده فقط شیلتر سایته
    تو چت رومش طب تریدینگو باز کنید میبینید چه خبره چه خریدو فروشایی میشه
    بهترین ایتمی هم که میتونید خریدو فروش کنید مود های کم یابه مثل buzkill اسلاش ست پانکر ست ایمپکت ست قیمتای خفنی هم پاش میدن من buzkill رو ۹۰۰ پلات دادم

6. کاربر سایت

این بازی هم میشه از طریق اسیتم دانلودش کرد و بازی کرد و هم از طریق خود سایت warframe.com
    سوال من اینه کدوم نسخه رو دانلود کنم و چرا از نظر حجم مشکلی نیست
    به نظر شما نسخه steam و non-steam با هم فرقی دارند یا نه ؟
    مخصوصا از نظر ping time که با این نت مزخرف 10 ثانیه هم خودش خیلی ارزش داره

7. کاربر سایت

نام:
    امیر
    فکر نکنم فرقی داشته باشن چون کسی که مپ میسازه هاست میشه زیاد فرقی نمیکنه یه نت معمولی داشته باشی تایم اوت نده میتونی راحت بری وگرنه اخر بازی میفهمی یه ساعت الکی باز ی کردی بخاطر قطع شدن از سرور هیچی بهت نمیماسه

8. کاربر سایت

نام:
    امیر
    نسخه بدون استیم سبک تر هستش و به همین دلیل رَوون تر میشه اجراش کرد من اول استیم داشتم بعد که اون یکیو دان کردم چون لپ تاپم ضعیف بود به نسبت راحت تر اجرا شد ولی از لحاظ اینترنت و ... زیاد فرقی نداره

presfn این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

سلام
    اتفاقا منم لپ تاپم ضعیفه مشخصاتش اینه
    cpu intel i5 480M
    gpu nvidia GT 540M
    4GB ram
    منم داخل بازی heroes and generals نسخه استیم که بازی می کنم با وجود این که گرافیکشم تا اخرین حد میارم پایین باوجود این باز هم بازی خیلی سنگینی هست و در بهترین حالت 20 فریم میگیرم الان که شما گفتن نسخه non-steam رون تر هست خیالم راحت شد خدا خیرت بده
    پس میزنم تو کار non-steam از این به بعد

10. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    سبکی سنگینی چه ربطی داره به استیم؟! نسخه که روی استیم هست همون نسخه اصلی هست با client خوده بازی تمامی آپدیت ها با client هست لاگین کردن با خود بازیه یعنی همه چی مشابه کسی هست که از non steam استفاده میکنه اصلا هیچ فرقی نداره! استیم فقط بازی ساپورت کرده یه سری امکانات خیلی خوب هم داره مثل ایتم های مخصوص استیم که بیشتر پلیر ها رو ترغیب میکنه بازی از استیم بگیرن!
    اما خود بازی به یک Cpu قوی و نت خوب نیاز داره و گرنه فریم ریت و لگ دیوانتون میکنه.

presfn این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان منم نصب کردم. اد کنید لطفا MK_COD

12. کاربر سایت

با سلام من هم هستم! اگه کسی توی هر مرحله ای به کمک نیاز داره ادد کنه!
    ELIT3_Apocalypse

13. کاربر سایت

دوست عزیز همونطور که جناب LOST هم گفتن بازی هیچ فرقی با نسخه لانچر نداره! حجم و همه چیز کیه! و اکثر پلیر ها از شبکه استیم استفاده می کنند!

14. کاربر سایت

نام:
    SMG
    سلام
    بچه ها این بازی انلاین خیلی خوبه من 17 روزه تنها با دوستای خارجی دارم بازی میکنم . چند نفر دوست خارجی هم دارم همیشه بهم کمک می کنند (دوستای ایرانی هیچ کدوم انلاین نمی شوند) همه رو ادد کردم فقط خودم فعال هستم رنک 5 هستم تا سیاره اورانوس باز کردم 2 تا کلاس باز کردم (کلاس frost( منجمد کن)باز کردم) 3 تا دیگه هم دارم می سازم 1 روز دیگه اماده هست سومی 2روزه (کلاس ember ) ( تو این بازی همه چیز خودش میده تقریبا لازم نیست خرید کنید)
    هر کلاس 72 ساعت وقت میگیره( 3 تا پارت کارکتر باید جمع کنید)
    از اینجا میتونید دانلود کنید اپدیت شده تا امروز تقریبا 500 تا اپدیت داده دانلود بک آپ استیم بازی Warframe | مرکز بازی های آنلاین
    بازی خیلی خوبیه پشیمون نمیشید
    سرعت دانلود اپدیت هم اندازه سرعت خودتون دانلود میکنه (کم کم سرعت دانلود بالا میره)
    (از استارت بازی هم هر کلاسی start کردین فرقی نمیکنه ترجیحا کلاسهایی که جادو میزنن خیلی خوبن تا کلاس تانک) کلاسهایی که جادوهای خوب یا power خوب دارن تو این بازی عملکرد خوبی دارن نسبت به کلاس تانک)
    لینک گروه warframe warframe
    لینک گروه قبلی وجود ندارد.
    oolio-kin ایدی من add کنید

آخرین ویرایش: ‏Feb 11, 2017
  15. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوستان به غير خريد از استور داخل بازي راهي داره planitum بدست بياريم?
    من روps4 ميرم كسي بود اي ديشو بده:x

این صفحه را به اشتراک بگذارید