Warframe | PC [پست اول خوانده شود]

خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

20130221202541a0delytunf8iim70.jpg

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta
نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013
در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

20130221202606a0delyu9n2i94neq.jpg

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

20130221202646a0delyuxfu0bej1v.jpg

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازی
============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 3.5 گیگ هست فعلا

وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
HTML:
https://warframe.com/

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:
Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow
M0ST4FA
DanteMayCryM
Hamidrezatopshahriyar
shahriyar
Mitherdata
Shahab

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: victor hogo

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
دوستان من اینو دانلود کردم فقط درست اپدیت نمیشه بک اپ بازی هم گرفتم تقریبا 10 گیگ ولی از اول اپدیت مبکنه
من جای نصب بازی عوض کردم ولی بازم میره تو c اپدیت میشه و بک اپ هم نمیتونم تو c بریزم جا ندارم

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
باید از این استفاده کنی یه نت پد باز کن با پسوند .regذخیرش کن

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Digital Extremes]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Digital Extremes\Warframe]
@="Launcher"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Digital Extremes\Warframe\Launcher]
"ConfirmedLanguage"=dword:00000000
"DownloadDir"="I:\\\\Downloaded"
"ReadCba"="3EF834477D15687172966340F7D69C9C"
"ReadEula"="ECFEC2AEE8054A9E7665DBD03D1DE6A1"
"APR2007_xinput_x64.cab"="743B333C2DB3D4CF190FB39C29F3C346"
"APR2007_xinput_x86.cab"="C234DF417C9B12E2D31C7FD1E17E4786"
"DSETUP.dll"="9E0711BED229B60A853BCC5D10DEAAFC"
"DXSETUP.exe"="DDCE338BB173B32024679D61FB4F2BA6"
"Jun2010_XAudio_x64.cab"="EDEB828A8E54A9F3851007D80BC8DD6E"
"Jun2010_XAudio_x86.cab"="9D2DA3B1055120AF7C2995896F5D51ED"
"dsetup32.dll"="0F58CCD58A29827B5D406874360E4C08"
"dxupdate.cab"="8ADF5A3C4BD187052BFA92B34220F4E7"
"Email"="******"
"RequireLogin"=dword:00000000
"Enable64Bit"=dword:00000001
"EnableFullScreen"=dword:00000001
"EnableDirectX11"=dword:00000001
"EnableBulkDownload"=dword:00000001
"ServerCluster"=dword:00000000
"Language"=dword:00000000
"LauncherExe"="C:\\Users\\***\\AppData\\Local\\Warframe\\Downloaded\\Public\\Tools\\Launcher.exe"

از خوده سایت دانلود میکردی بهتر بود الان پوشه بازی من نزدیک 15 گیگ شده بازی رو هم میشه با لانچر دانلود کرد هم فایلای بازی رو به صورت ستاپ گذاشته واسه دانلود اگه به مشکل خوردی با چیز شکن وصل شو

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
Some content updates could not be downloaded from our servers.
Please restart Warframe to try again.
The update will be restarted shortly
سلام دوستان.بازیو کامل دانلود کردم. بعد از اجرای لانچر کمی دانلود می کنه بعدش می رسه به یه آپدیت 500 مگی بعدش این صفحه می آد !!

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
Some content updates could not be downloaded from our servers.
Please restart Warframe to try again.
The update will be restarted shortly
سلام دوستان.بازیو کامل دانلود کردم. بعد از اجرای لانچر کمی دانلود می کنه بعدش می رسه به یه آپدیت 500 مگی بعدش این صفحه می آد !!

با کوه شکن امتحان کن بعضی از فایلهای بازی فیلترند !

pancha73

کاربر سایت
May 17, 2015
24
نام
علی
همیشه سعی کنین از تو سایت خود بازی با لانچر آپدیت کنین، استیم ممکن به دردسر بندازتتون.
اون پیغام اگه اومد به قول دوستمون از کوه شکن استفاده کن، از H@t$p0t $H|Eld استفاده کن تضمینی بدون هیچ مشکلی دانلود میشه.

pancha73

کاربر سایت
May 17, 2015
24
نام
علی
من تقریبا همه پرایمارو گرفتم مونده 3 تاش کسی میدونه این ember p چه جوری میگیرنش
ember prime جز پرایم هایی هست که توی vault هست یعنی فقط تو زمان مخصوصی ( وقتی که vault ش باز بشه ) میتونی فارمش کنی.

• Like
Reactions: azaramir

rm555

کاربر سایت
Jan 30, 2014
6
با سلام خدا رو شکر این پست فعال تر از پست ps4 warframe یه کلن ایرانی یا چند تا از بچه هایی که اطلاعات کامل از بازی دارن بیان یه فایر تیم درست حسابی بسازیم مرحله ها رو با هم بریم بازیشم که سروراش هماهنگه با ps4 .

pancha73

کاربر سایت
May 17, 2015
24
نام
علی
با سلام خدا رو شکر این پست فعال تر از پست ps4 warframe یه کلن ایرانی یا چند تا از بچه هایی که اطلاعات کامل از بازی دارن بیان یه فایر تیم درست حسابی بسازیم مرحله ها رو با هم بریم بازیشم که سروراش هماهنگه با ps4 .
سرور های pc و ps4 با هم یکی نیستن و جدا از هم هستند دوست عزیز، و معمولا هم pc چنتا پچ از ps4 و xbox جلو تر هست و مثلا من که با pc بازی می کنم با شما که با ps4 هستین نمیتونیم با هم بازی کنیم. در هر صورت اگه رو به pc اوردی میتونی آیدی من Ali1373 رو ادد کنی، کلن هم داریم.

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
کسی میدونه از چه سایتی میشه پلاتینیوم خرید؟
اخه بعضی مواقع تخفیف میده 75% بد نیست ببینیم چند میوفته اگر کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
کسی میدونه از چه سایتی میشه پلاتینیوم خرید؟
اخه بعضی مواقع تخفیف میده 75% بد نیست ببینیم چند میوفته اگر کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

امنترین جا سایت خود بازیه . باید ببینی چه نوع کارتی قبول میکنه و این کارت یا پول اینترنتی رو از سایت های ایرانی بخری و بعد خودت پلات بخری

البته بعضی سایتها هستن که تمام کار رو خودشون انجام میدن که من بهشون اعتماد ندارم

در کل بهترین راه اینه که بری void بعد prime part ها رو بفروشی به بازیکن های دیگه من از این راه حدود 500-600 تا پلات در اوردم که نیازم رو برطرف کرد :)

• Like
Reactions: papa22

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
امنترین جا سایت خود بازیه . باید ببینی چه نوع کارتی قبول میکنه و این کارت یا پول اینترنتی رو از سایت های ایرانی بخری و بعد خودت پلات بخری

البته بعضی سایتها هستن که تمام کار رو خودشون انجام میدن که من بهشون اعتماد ندارم

در کل بهترین راه اینه که بری void بعد prime part ها رو بفروشی به بازیکن های دیگه من از این راه حدود 500-600 تا پلات در اوردم که نیازم رو برطرف کرد :)
ممنون
درسته حرفت
منم فقط واسه اطلاع میخواستم بدونم
من یه چند وقتی هست بازی نکردم قبلا یک کلن با دوستان درست کرده بودم و اون چرت و پرتاش هم همهش رو ساخته بودم
الان همه اینجا تو یک کلنن؟چون میخوام بازی رو آپدیت کنم.

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
ممنون
درسته حرفت
منم فقط واسه اطلاع میخواستم بدونم
من یه چند وقتی هست بازی نکردم قبلا یک کلن با دوستان درست کرده بودم و اون چرت و پرتاش هم همهش رو ساخته بودم
الان همه اینجا تو یک کلنن؟چون میخوام بازی رو آپدیت کنم.

خواهش

من دیگه بازی نمی کنم ولی توی قویترین کلن ایرانی که می شناختم هستم اسمش اگر اشتباه نکنم gunslinger

یوزرت رو بنویس اگر بچه ها به این تاپیک سر بزنند برای شما دعوت نامه می فرستند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: papa22

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر