قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
لطفا دوستان فروشنده که در بازیسنتر عضو هستن از فروشندگان حرام خوار حمایت نکنن!
همونایی هم که میگن من 1 سال بعد میخرم و صبر میکنم تا قیمتها ثابت بشه اولین نفری هست که میره بخره!
+
ما فامیلون اونور آب 5-4 سال هست PS3 داره ولی فقط 7 تا بازی داشت!

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
اوضاع بازار یا ناجوره یا از جاهایی که من خبر میگیرم دروغ میگن . قیمتا اصلا مناسب نیست اصلا ادم روش نمیشه بنویسه . 400 دلار چطور یهو میره رو ...

حالا دوتا بازی هم براش بگیریم سر به فلک میکشه . من که فعلا از خیرش گذشتم

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه بنرتون سر عید بخرم قیمت ها تا اون موقع خوب میشه ؟؟؟ :)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,891
نام
U-N-3-S
تو همین شهر خودمون یارو سر ps3 یک کلایی سرم گذاشت ...

کلا 90% کنسول فروشا اهل دین نیستن پس نتیجش میشه این حروم خوری ها .

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
من یه بار رفتم توپخونه
بعد رفیق اون فروشنده هم اومده بود
فروشنده یه عدد رو ماشین حساب زد و به رفیقش گفت ما PS3 رو اینقدر میخریم!
رفیقش تعجب کرده بودگفت شما دیگه کی هستی!!
دولت هم نظارتی نداره و قیمت دست فروشنده و دلار هست
امیدوارم دلار یهو بکشه پایین تا فروشنده های گرون فروش یه ضرر حسابی کنن

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بعدش هم کنسول نون شب نیست که اینقدر جر و بحث میکنین و فروشنده ها رو حروم خور میدونین. اگه اشتباه کرده باشین باید به فکر جواب دادنش هم باشین.

کسی که یه جنسی رو با 3 - 4 برابر قیمت واقعی عملا فرو میکنه به ملت ، تمامی فاکتور ها و چک لیست های حروم خور بودن رو پر میکنه ...

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
دوستان ی سوال
اگر از دبی یا از بانه ! بشه دستگاه رو خرید می ارزه بگیریم؟
به فروشنده های توپخونه(با اینکه مشتری چند سالشون برای خرید بازی ام) و پایتخت نمیشه اعتماد کرد

Sent from my LG-P768 using Tapatalk

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من نمیدونم چرا یک سری از دوستان اصرار دارن که قیمت پایین نمیاد و برای این نظرشون مثال های توهمی هم میزنن !!

این نمودار برای قیمت iPhone 5s 16gb هست، توجه داشته باشید که تا 1ماه و نیم 90%، iPhone ها از پارت نامبر امریکا بودن چون تا چند وقت در یک سری کشور های خاص عرضه میشد، و به مانند PS4 تقاضا زیاد و تولید آیفون کم بوده !

دوستان توجه داشته باشند که در کمتر از 2 ماه قیمت گوشی از 4600 رسیده به 2500. باز هم میگم که آیفون مثل PS4 به صورت World Wide عرضه نشده بود و در مارکت های خاصی پیدا میشد.

بعد از 2ماه :

iPhone 5s $650 = 2500

بعد از 2ماه:
PlayStation 4 $400 = ????0

این برای کنسول صدق نمیکنه
شما واسه گوشی میتونی چندین انتخاب داشته باشی

یعنی چی !؟!!؟!؟!؟‌ اصلا چه ربطی داره !؟‌ :|

آخرین ویرایش:

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
من نمیدونم چرا یک سری از دوستان اصرار که قیمت پایین نمیاد و برای این نظرشون مثال های توهمی هم میزنن !!

این نمودار برای قیمت iPhone 5s 16gb هست، توجه داشته باشید که تا 1ماه و نیم 90%، iPhone ها از پارت نامبر امریکا بودن چون تا چند وقت در یک سری کشور های خاص عرضه میشد، و به مانند PS4 تقاضا زیاد و تولید آیفون کم بوده !

دوستان توجه داشته باشند که در کمتر از 3 ماه قیمت گوشی از 4800 رسیده به 2500. باز هم میگم که آیفون مثل PS4 به صورت World Wide عرضه نشده بود و در مارکت های خاصی پیدا میشد.

بعد از 3ماه :

iPhone 5s $650 = 2500

بعد از 3ماه:
این برای کنسول صدق نمیکنه
شما واسه گوشی میتونی چندین انتخاب داشته باشی
ولی برای کنسول یا باید PS4 بخری یا XBOX ONE
البته بعد مدتی قیمت فروکش میکنه ولی در حد آیفون نه!

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
با این قیمتا و برخی از حرفها کم کم داره از بازی و گیم حالم بد میشه :( چقدر دلم برای بوی دسته های میکروم تنگ شده :(
ببخشید دوستان حرف دلم رو زدم
21766891635761224563.jpg

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
حالم از این فروشنده های ایرانی بهم میخوره

هر خری که از راه میرسه یه قیمت میذاره رو کنسول

هفته بعد مرخصی میگیرم میام تهران تا از نزدیک شعور فروشنده های توپخونه رو ببینم ، مرد نیستم اگه حالشون رو نگیرم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
خودم جو گیر شده بودم که لپ تاپ و گوشی galaxy 3 s رو بفروشم و ps4 رو بگیرم ولی یه کم که فک کردم دیدم اند بی مغز بودنه . به نظر من الان خریدنش خیلی خیلی اشتباست . صد درصد میتونم بهتون قول بدم الان اگه قیمتش 2400 یا 2500 باشه که از این بیشتره 2 ماه دیگه میتونید 1400 یا 1500 کنسولو بخرید. اون موقع که من میخاستم ویتا بگیرم قیمت فک کنم 1200 بود . دو ماه بعدش که از مهاباد بلند شدم اومدم تهران (پاساژ لباف) دیدم مثل مورو ملخ ps vita تو مغازه ها بود .وقتی قیمت کردم میگفتن 500 تومن . به خاطر این میگم الان خریدنش اشتباست . دو سه ماه دندون رو جیگر بزارید حله. خواهشن[-o<

:x

آخرین ویرایش:

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
من نمیدونم چرا یک سری از دوستان اصرار دارن که قیمت پایین نمیاد و برای این نظرشون مثال های توهمی هم میزنن !!

دوستان توجه داشته باشند که در کمتر از 2 ماه قیمت گوشی از 4600 رسیده به 2500. باز هم میگم که آیفون مثل PS4 به صورت World Wide عرضه نشده بود و در مارکت های خاصی پیدا میشد.

بعد از 2ماه :

iPhone 5s $650 = 2500

بعد از 2ماه:

یعنی چی !؟!!؟!؟!؟‌ اصلا چه ربطی داره !؟‌ :|
خب رقابت هست!
بعدشم شرکت هایی مثل نوکیا و سامسونگ نمایندگی دارن
مثل مایکروسافت و سونی نیست که نمایندگی ندارن و همه چیز دست فروشندست
منم دوست دارم قیمت های بیاد زیر 1 میلیون!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقا همین الان از یه فروشنده تو کرمانشاه قیمت PS4 گرفتم گفت 3 میلیون تومان دقیق :| گفت آخر هفته هم هر کی خواست بهش تحویل میده:|

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با این قیمتا نخرید که " تو پاچه رفتن " براتون معنی نشه :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر