قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شما هم می تونی تا اومد بخری البته نه از فروشندگان ایرانی .از سایت ایران دلیور بخر! تو سایتشون عضو بشو لینک آمازون محصولت رو بهشون بده قیمت دقیق رو به ازای معادل دلارش بهت میگن پول رو واریز کن حسابشون بعد واست میخرن و حداکثر یک هفته ای بهت تحویلش میدن.راحت با یه قیمت مناسب و ارزون یه PS4 خوشگل و شیک میخری;)

مگه میشه ؟!!! :-b
خب بالطبع یه چیزی هم روش میکشن دیگه ، حالا اگه بشه ! /:)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مگه میشه ؟!!! :-b
خب بالطبع یه چیزی هم روش میکشن دیگه ، حالا اگه بشه ! /:)

آره قطعا یه چیزی روش میکشن

1 - هزینه پست
2 - سود خودشون

اما بازم قیمت منطقی میشه یعنی مثلا اگر دلار 2900 حساب کنیم قیمت خود کنسول میشه 1160000 تومان + 150 هزینه پست + 150 سود خودشون در کل برات در میاد حدود 1450000 تومان و اینو هم حساب کن مستقیم از آمازون دستگاه میرسه دستت!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی

1 - هزینه پست
2 - سود خودشون

اما بازم قیمت منطقی میشه یعنی مثلا اگر دلار 2900 حساب کنیم قیمت خود کنسول میشه 1160000 تومان + 150 هزینه پست + 150 سود خودشون در کل برات در میاد حدود 1450000 تومان و اینو هم حساب کن مستقیم از آمازون دستگاه میرسه دستت!

من اینو نمیدونستم !! :|
کسی از دوستان همچین روشی رو امتحان کرده ؟! :)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین

1 - هزینه پست
2 - سود خودشون

اونوقت کالا رو هم بیمه میکنن یا نه اگه اتفاقی افتاد همه ی پول پر؟!
خرید داشتی قبلا از این سایت؟!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اونوقت کالا رو هم بیمه میکنن یا نه اگه اتفاقی افتاد همه ی پول پر؟!
خرید داشتی قبلا از این سایت؟!

شخصا خودم خرید نداشتم اما بعضی از بچه های توی بازی سنتر فکر کنم باهاش آشنایی داشته باشند! سایت اطمینانی هستش و خودتون می تونید برید یه نگاه به انجمنش بندازید چندین ساله داره فعالیت میکنه.بله کاملا بیمه میکنه و هیچ اتفاقی واسه سفارشتون پیش نمیاد البته من اینو شخصا ازشون پرسیدم که آیا مشکل گمرگ پیش نمیاد که با قاطعیت جواب داد خیر ما چنین مشکلاتی نداریم و محصول رو سالم به دستتون می رسونیم.در کل من اگر شخصا نرم ترکیه و یا به فامیلمون تو آمریکا نگم واسم بخره حتما از این سایت میخرم.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
آقا من هنوز جوابم رو نگرفتم من برا بهمن ماه برا خرید پلی 4 رو چه قیمتی حساب باز کنم ( فرض اینکه دلار 3000 باشه)؟؟
چون من می خوام حساب کتابم رو بدونم چون تقریبا 5 تومن دارم که منتظر این کارت های جدید amd هستم که بیاد و بگیرم که با پاور تقریبا روی 2500-2600 حساب باز کردم که باقی پولم میشه 2500 که اگه پلی اون موقع با 1500-1600 خریده بشه من می تونم کمی هم پول ردیف کنم و بزارم رو 1 تومن باقی مونده و اون tv مد نظرم رو برا پلی 4 بخرم! ولی اگه گرون باشه مجبورم قید تی وی رو بزنم و پلی 4 رو به مانیتورم وصل کنم ولی کلا کنسول رو تی وی بازده و خروجی بهتری داره!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
شخصا خودم خرید نداشتم اما بعضی از بچه های توی بازی سنتر فکر کنم باهاش آشنایی داشته باشند! سایت اطمینانی هستش و خودتون می تونید برید یه نگاه به انجمنش بندازید چندین ساله داره فعالیت میکنه.بله کاملا بیمه میکنه و هیچ اتفاقی واسه سفارشتون پیش نمیاد البته من اینو شخصا ازشون پرسیدم که آیا مشکل گمرگ پیش نمیاد که با قاطعیت جواب داد خیر ما چنین مشکلاتی نداریم و محصول رو سالم به دستتون می رسونیم.در کل من اگر شخصا نرم ترکیه و یا به فامیلمون تو آمریکا نگم واسم بخره حتما از این سایت میخرم.
شرایطشو همون اولی رو خوندم پشیمون شدم:D
  1. از آنجا که کالاها با پست به آدرس شما فرستاده می شود ممکن است این کالاها به گمرگ وارد شود که در آن صورت تمامی کارهای مربوط به ترخیص کالا بعهده خریدار می باشد. ( دقت داشته باشید که گمرک داخل اداره پست میباشد)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقا من هنوز جوابم رو نگرفتم من برا بهمن ماه برا خرید پلی 4 رو چه قیمتی حساب باز کنم ( فرض اینکه دلار 3000 باشه)؟؟
چون من می خوام حساب کتابم رو بدونم چون تقریبا 5 تومن دارم که منتظر این کارت های جدید amd هستم که بیاد و بگیرم که با پاور تقریبا روی 2500-2600 حساب باز کردم که باقی پولم میشه 2500 که اگه پلی اون موقع با 1500-1600 خریده بشه من می تونم کمی هم پول ردیف کنم و بزارم رو 1 تومن باقی مونده و اون tv مد نظرم رو برا پلی 4 بخرم! ولی اگه گرون باشه مجبورم قید تی وی رو بزنم و پلی 4 رو به مانیتورم وصل کنم ولی کلا کنسول رو تی وی بازده و خروجی بهتری داره!

عزیز دیگه اینطوری ها هم نیست اینقدر بخواد تا بهمن قیمت گرون بمونه.نمیشه قیمت دقیقی داد ولی تا اون موقع قیمتها حداقل فضایی نیست.اینو مطمئن باش.

- - -ویرایش - - -

شرایطشو همون اولی رو خوندم پشیمون شدم:D

اینو کجا نوشتن؟
واه! من که ازشون پرسیدم گفتن مشکل گمرگ اصلا پیش نمیاد.الان تو انجمنشون خیلی ها دارن موبایل و لپ تاپ ازش میخرن! به هر حال به نظرم بریم با اونایی که ازشون خرید کردن صحبت مستقیم کنیم و در این مورد سوال بپرسیم بهتره;)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
از آنجا که کالاها با پست به آدرس شما فرستاده می شود ممکن است این کالاها به گمرگ وارد شود که در آن صورت تمامی کارهای مربوط به ترخیص کالا بعهده خریدار می باشد. ( دقت داشته باشید که گمرک داخل اداره پست میباشد)

نه حسین مهم نیست !!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
عزیز دیگه اینطوری ها هم نیست اینقدر بخواد تا بهمن قیمت گرون بمونه.نمیشه قیمت دقیقی داد ولی تا اون موقع قیمتها حداقل فضایی نیست.اینو مطمئن باش.
من رو این حساب این حرف رو می زنم که الان پلی 3 داره با قیمت 1600-1700 ( البته تا اونجایی که می دونم!) به فروش می رسه و حالا ما باید انتظار داشته باشیم که وؤزن جدید این کنسول یعنی پلی هم با این قیمت بفروش برسه؟!
البته روی دیگه ی سکه این هست که پلی 4 و ایکس باکس وان به دلیل کپی خور نشدن تو اون موقعی که من میگم فروش زیاد و طرفدار بالایی نداشته باشه و همین باعث بشه که مجبور بشن ارزونتر بفروشن ودیل قیمت بالای پلی 3 هم کپی خور بودنش هست!!!...بازم نمی دونم!
--------
لعنتتتتتتتتتتتتت به این شرایط و اوضاع و سرزمینی که واقعا نمی تونی برای دو روز بعدت پیش بینی داشته باشی و کمی آینده رو برا خودت سبک و سنگین کنی!:|

- - -ویرایش - - -

یه چیزی هم ذهن من رو مشغول کرده این که سایتهای معتبری مثل بازی سنتر و دیبازی و بازی رایانه و بازی نما و.... که خودشون از جنس ما گیمر ها هستن و شرایط ما رو هم درک میکنن فروشگاه اینترنتی برا کنسول ها راه اندازی کنن و حداقل اون نامردیهایی که فروشنده ها میکنن رو از نداشته باشن و ما امیدوار باشیم که می تونیم خیلی ارزونتر از اون قیمت ناعادلانه ای که باید بپردازیم تهیه کنیم :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آمازون میگه ثبت نامش موقعیه که خود کنسول در دسترس باشه که !! :|

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من رو این حساب این حرف رو می زنم که الان پلی 3 داره با قیمت 1600-1700 ( البته تا اونجایی که می دونم!) به فروش می رسه و حالا ما باید انتظار داشته باشیم که وؤزن جدید این کنسول یعنی پلی هم با این قیمت بفروش برسه؟!
البته روی دیگه ی سکه این هست که پلی 4 و ایکس باکس وان به دلیل کپی خور نشدن تو اون موقعی که من میگم فروش زیاد و طرفدار بالایی نداشته باشه و همین باعث بشه که مجبور بشن ارزونتر بفروشن ودیل قیمت بالای پلی 3 هم کپی خور بودنش هست!!!...بازم نمی دونم!
--------
لعنتتتتتتتتتتتتت به این شرایط و اوضاع و سرزمینی که واقعا نمی تونی برای دو روز بعدت پیش بینی داشته باشی و کمی آینده رو برا خودت سبک و سنگین کنی!:|

دقیقا !

به 3 دلیل توی بهمن ماه با یه قیمت خوب و مناسب می تونی PS4 بخری:

1 - یک ماه از زمان لانچ کنسول ها گذشته و بازار این کنسولها تو ایران بهتر میشه
2 - کنسولهای نسل فعلی یعنی PS3 و X360 و ... با اومدن کنسولهای نسل بعد به شدت افت قیمت میکنند
3 - کنسولهای نسل بعد اورجینال هستن و کپی خور نمی باشند و قطعا مخاطبین کمی دارد

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بچه ها دلار بشه 2 هزار تومان هم فروشنده های محترم ایرانی همین قیمتهای فضایی رو در دستور کار خودشون واسه فروش قرار میدن.اصلا کاری به دلار ندارن پس دلتون رو خوش نکنید:|
فروشنده ها غلط کردن...

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79

اون فقط و فقط به خاطر تعداد محدود کپی خور هست ....

الان DC که دله دزدی و چند برابر قیمت فروختن معروف هست ، PS4 رو برا پیش فروش گذاشته 1.600 !!

تازه این DC دری وری قیمت میده !!! خیلی کمتر از این حرفها میشه ... 1,400 هم کمتر تو بازار میاد ...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آمازون میگه ثبت نامش موقعیه که خود کنسول در دسترس باشه که !! :|

متوجه منظورت نشدم! اما سایتهای مختلفی دارن کنسولهای نسل بعد رو پیش فروش میکنند که پیشنهاد میکنم با توجه به نوسان شدید دلار در این روزها پیش فروش نکنید و منتظر باشید کنسولها در آذر ماه بیان و بعد از آمازون یا سایتهای دیگر توسط همین سایت ایران دلیور اگر خواستید خرید مستقیم بکنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر