قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
تنها سایتی که به نظر من مورد اطمینان هستش و می تونین اینترنتی بخرین که ship به ایران هم داشته باشه play-asia هستش که خود بازیسنتر هم قبولش داره یه جورایی سایت های دیگه هم می تونن واستون از این سایت به عنوان واسطه خرید کنن یه مقدار کم هم سود بکشن روش اما خوب اگه خودتون بخواهین خرید کنین یه خورده درد سر داره چون مسترکارتتون باید به اسم خودتون باشه از این هدیه ها یا نمی دونم از اینایی که تو سایت ها می فروشن نمی شه چون باید کپی مدرک شناسایی مثل پاسبورت رو واسشون اسکن کنید بفرستین اونا ظرف فکر کنم 48 تا 72 ساعت چک می کنن اگه همه چی درست بود جنس رو ارسال می کنند!! DHL هم داره که فکر کنم حدودآ 1 هفته ای هم طول می کشه که برسه دستتون!!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا شما مطمین هستین؟
اینجا دوستان گفتن ۴۰ درصد ۵۰ درصد!
من هرکار کردم درصد برا کنسول تو سایت گمرک ندیدم!
مقلا این قانونه برا خودرو زیر ۲۵۰۰ سی سی ۴۵ درصد بالاش فلان درصد گمرک!
من از یکی از دوستام که باباش کارش تو گمرک هست پرسیدم گفت اگه با پست فرستاده بشه فقط یدونه احتمال زیاد هیچی نمی گیرن،اگه هم بگیرن یک مبلغ کم!
این حرف رو دقیقا یکی از ادمین سایت هایی که کارش شیپینگ کالا از خارج هست هم به من گفت!
پس با این حساب می گم یکی می فرسته.
اون دوستانی هم که ۴۰ درصد-۵۰ درصد می گن یک لینک بدن لطفا !
گمرك جمهوري اسلامي ايران
چون اینجا هیچ حرفی از کنسول نیست!

سلام اقا پویا کلا یه عده حرف الکی نزنن میمیرن و نونشون توی هرج و مرج و اشفتگیه بازاره
50 درصد رو dc ککش رو انداخت ... واقعا ادم شرمش میشه اینا برای یه فروش نهایت بی شرمی رو انجام میدن و اطلاعات غلط رو پخش میکنن و کامنت های اعتراض رو هم پاک میکنن
مثال بارز و زنده خرید از اونور توی سایت ایران دلیور هست باندل 360 خرید فقط 5000 تومن ازش گرفت گمرک قبضشم هست و خیلی های دیگه ...
من خودمم با ترخیص کالای لشگر صحبت کردم گفتن در بیشتر موارد هیچی نمیگیرن اگر کارشناس تشخیص بده مثلا اون جنس 200 دلاره یه مبلغی میزنه در حدود 20 تا 30 هزار تومن
اینا بیشتر از این که رو جنس کلید باشن رو ادرس پستیه هر شخص گیر میدن مثلا اگه دوستتون 1 بار بفرسته هیچی نمیگن 2 بار هیچی نمیگن بار سوم و چهارم یه مبلغی میزنن چون فکر میکنن جنبه تجاری داره
اگر خواستید چند بار این کار رو انجام بدید بار دوم و سوم ادرس یکی دیگه از اعضای فامیل رو بدید

برای اوردن جنس توسط خودتون هم کارتن رو از ابعادش پاره کنید بندازید کف چمدون بیاید اینور چسب بزنید اگه خیلی واجبه یا اصلا نیاریدش
یا اصلا بیارید سر اون میزه که یکی نشسته چک میکنه چک و چونه بزنید بگید 200 دلاره و یه مبلغی میبرن توافقی میدید مشکلی هم پیش نمیاد دستگاه بازیه بگید سوغاته
بعضی ها 1 بار هم ازین مملکت خارج نشدن و فقط توهماتشون رو مینویسن و فکر میکنن قاچاق کالا میخوان انجام بدن
منم این سری رفتم هیچی نیاوردم و همش دلهره و اظطراب داشتم واسه 4 تا دونه cd دیدم اصلا کاری ندارن طرف تلوزیون 32 اورده بود 2 تا لپ تاب با هم زده بود زیر بغلش اومد تو هواپیما
اینم همیشه یادتون باشه هرگز چمدونتون رو تمیز و مرتب نچینید و اشفته باشه تا جا داره پرش کنید لباس منکراتیم بزارید اون رو طرف خجالت بکشه نگرده هر چی خالی تر باشه بیشتر ضرر میکنید انقدر پر کنید بسته نشه

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان عزیز من هشت سالی هست توی یه شرکت توی زمینه ترخیص کار میکنم... یه چیزی رو بگم که خیال همتون راحت همه اینها بستگی به ارزیاب و اون کارشناس گمرک داره چون یه دونه رو قاعدتاً نباید ایراد بگیرند. اگر هم ایراد بگیرند هیچ منع قانونی نیست و میتونند حق گرمکی رو ازتون بگیرند بهتره که از جعبش باز کنید و بگید سوغاته هرچند ارزیابهای گمرک همشون گرگند و میدونند چه خبره ... یه چیزی رو هم بهتون بگم اگر فکر میکنید احتمال داره ارزیاب گمرک بهتون گیر بده همون خواست چمدونتون رو بگرده یواشکی بیست سی تومن بزارید توی کشوی چیزی بهش بدید خیلی راحت ردتون میکنه برید.....

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
یکی از سایت های معروف در حال پیش فروش کنسول هست به قیمت 1700​

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,586
نام
محمدرضا
شماها چقدر ميترسين،اگه خودتون از اونور بياريد و بگيد براى مصرف شخصيه كارى باهاتون ندارن،اصلا نترسيد!
اگر هم قراره كه براتون پست بشه اگه روى بسته نوشته بشه هديه يا Gift معمولا كارى بهش ندارن...

DJHAMIDO2

کاربر سایت
Dec 1, 2009
61
پدر من توي استرالياست
اونجا پيش فروش داره؟
به نظر شما اگه بگم الان اونجا پيش خريد كنه خوبه يا فعلاً نگيريم تا ارزونتر بشه؟؟؟

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من اگه بين 1500 تا 1800 ببينم رو هوا ميزنمش ... نميتونم صبر كنم ... براي از كارتن در اوردن ..لمس عزيز دل ... تا دو تومن هم جاي فكر داره .. ولي نه بيشتر

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79
هزینه حمل - مالیات موقع خرید در خود کشوری که قراره ازش وارد بشه - سود فروشنده

اینا هم به عبارتی کشک دیگه؟

مالیات چیه دیگه برا خودتون مسئله سازی میکنید !!!!!!!!!! مالیت کجا ؟! کنسول که قیمتش با مالیاته ، ایران هم که به کی میخوای مالیات بدین ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!

هزینه حمل هم که گله ای و فله ای میارن هزینه خاصی نمیشه براشون ....

اصل کار ، سود فروشنده هم که کاملا به صحبت های تو این تایپیک ربط داره ! :D

یعنی نحوه قیمت گذاریت تو حلقم
:d

من این قیمت خام رو میدم که بدونین هر چی بالاتر از این میندازن بهمون کاملا حکم فرو نمودن داره ..... 2 میلیون تومن یعنی 800 هزار تومن فرو کردن !!!!!!!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب من 2 تومن کنار گذاشتم برا پلی 4 ! :d
البته اون اوایل خیلی گرون میشه و احتمالا بذارم دی -بهمن بخرم!
1800 برا خود کنسول و 200 هم برای یه بازی که یحتمل کیلزون باشه!
فقط دعاکنید از 1800 بالا نزنه!...1500-1600 که بشه عالی میشه! :x

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
شما چرا اینجوری هستید تورو خدا؟)xبابا بقران 1500به بالا حرومه بدین دست این فروشنده ها.دوستان بذارید 1چیزی بگم.شما میدونید این فروشنده ها وقتی چند تا چندتا دستگاه سفارش میدن به عنوان هدیه واسشون بازی یا عروسک شخصیت های بازی.دسته کنسول اورجینال و بقیه متعلقات بازیو میدن؟شما میدونید اونا واسه خریدارانی مثل منو شما رایگانه اما فروشنده ها به ما میفروشن با قیمت بالا؟واقعا زندگی اینجا حرومه شما هم حتی اگه مایه دارین نزارین بهتون چیزی بندازن و پشت سر بهتون بخندن.در ضمن این روزا امکانش هست تحریم هارو بردارن اونوقت دلار حتما ارزون تر میشه

Super Steel

کاربر سایت
Aug 27, 2013
79
شما چرا اینجوری هستید تورو خدا؟)xبابا بقران 1500به بالا حرومه بدین دست این فروشنده ها.دوستان بذارید 1چیزی بگم.شما میدونید این فروشنده ها وقتی چند تا چندتا دستگاه سفارش میدن به عنوان هدیه واسشون بازی یا عروسک شخصیت های بازی.دسته کنسول اورجینال و بقیه متعلقات بازیو میدن؟شما میدونید اونا واسه خریدارانی مثل منو شما رایگانه اما فروشنده ها به ما میفروشن با قیمت بالا؟واقعا زندگی اینجا حرومه شما هم حتی اگه مایه دارین نزارین بهتون چیزی بندازن و پشت سر بهتون بخندن.در ضمن این روزا امکانش هست تحریم هارو بردارن اونوقت دلار حتما ارزون تر میشه

ملت اینجا دوست دارن گرون بخرن .... هزار تا بهونه هم برا گرون خریدن خودشون جور میکنن !

دستگاه 1,200 رو چرا باید بالاتر از حداکثر حداکثر 1,500 خرید ؟!

واقعا چرا ؟!

300 هزارتومن سود رو هر دستگاه برای فروشنده بس نیست ؟!

فروشنده ای که کلی محتوای جعبه رو خالی میکنه و کلی امکانات دیگه مثل همون اکشن فیگورها استفاده میکنه .....

ملت باید اول خودشونو اصلاح کنن تا ارزونی شه !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر