قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
به نظرم آگاه شدن انسان یه اتفاق خیلی مهمه
من تا قبل از این 151 صفحه صحبت درباره ی قیمت PS4 در مورد خرید لوازمی که مورد علاقه ام بود بدون تحقیق شایدم با تحقیق خیلی کم اقدام به خرید میکردم و چون گوشم نظر دوستان و آشنایانم و نمیشنید خیلی وقتا ضرر میکردم . هممون به عینه روند فراز و نشیب قیمت که مورد بحثمون بود رو دیدیم و دوستانی که به حرفای بچه های سایت گوش دادن بدون شک ضرر نکردن
تو این چند وقته که اینجا بحث بود من به شخصه استفاده کردم PS4 یه بهونس مهم اینه که همین تجربیات کوچیک تو قسمتای مهم زندگیمون هم تاثیر میذاره و به کمکمون میاد . چه متن فیلسوفانه ای :d

images

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام
کسی میدونه باندل بازی destiny چه زمانی میاد و چقدر قیمتش هست؟؟؟

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
سلام
کسی میدونه باندل بازی destiny چه زمانی میاد و چقدر قیمتش هست؟؟؟
به طور عادی زمانی که خود بازی عرضه بشه چند هفته بعدش میاد و اگر چیز جز بازی نسبت به پک استانداردش نداشته باشه قیمتش به طور عادی باید قیمت خود کنسول باشه یعنی 399$ و یا با کمی تخفیف 429$ (با در نظر گرفتن 60 دلاری بازی که در مجموع می شه 459$)

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان ببخشید این ps4 قفل منطقه ای چیزی مثل x 360 یا x one داره ؟

یا بدون قفل عرضه میشه ؟

مثل pal و.... ؟

بازی های رجین های مختلف توی یه کنسول اجرا میشه ؟

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
سلام بچه ها خواهشا اگه کسی اطلاع داره پاسخ بده :

تاریخ و قیمت رسمی عرضه کنسول تو عربستان چه موقست ؟ همون 13 دسامبره ؟

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
قيمتش ميدونم ١٨٠٠ درهمه
تاريخش اينجوري دوستان ميگفتن همين جمعه هست
esy3u3eq.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان یکی از فروشگاههای اینترنتی توی صفحه اولش نوشته که توی چند روز آینده به تعداد نامحدود PS4 به قیمت 1600000-1650000 توی سایتشون برای فروش قرار می گیره . عجله نکنید . به زودی قیمتای در همین حد و راحت توی توپخونه و جاهای دیگه می بینید .

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
تو کدوم سایت میشه کنسول رو با قیمت 400 دلار خریداری کرد تو USA.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
خوب این هم از قیمت 1650 !!! تشکر از همه بچه های برای همراهی که واقعا توی این قیمت قطعا تاثیر مهمی داشته. دلال هایی هم که با قیمت بالا هنوز میدن چاره ای ندارن که کم کنن قیمت رو. دوستان توجه کنید این شروع کار هست. وقتی داره با 1650 پیش فروش میشه یعنی جا داره هنوز واسه ارزون تر شدن. واسه شروع عالی بود ولی تازه باید انسجام بیشتر بشه بین بچه ها . من خودم تا قبلا میگفتم 1.700 قیمت مناسی هست تا متعادل بشه ولی الان وضع فرق کرده و 1.5 تا 1.6 قیمت مناسب هست و بیشتر تحت هیچ شرایطی پول پرداخت نکنید . کنسول هیچ گارانتی و خدمات پس از فروشی نداره و همین قیمت هم کلی سود داره براشون. صبر کنید تا اسفند انشاا... قیمت به 1.5 تا 1.6 برسه تحویل فوری . باز هم تشکر از همگی برای همراهی توی این مسیر .:)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کسی میدونه تو دبی چنده؟

لانچ PS4 تو دبی 1700 درهم هست که میشه 1.360 هزار تومن . لانچ دبی هم 5 روز دیگه هست ، یعنی تا 10 روز دیگه قیمت ها بسیار معقول تر از قیمت های فعلی میشه . من تا اواسط دی قیمت 1.800 رو تو بازار پیش بینی میکنم .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا تیکه را خوب آمدی!
خوب سئوال و جواب با هم میخونن . سئوال شده در روز 13 دسامبر قیمت پایین میاد ؟
خوب برادر من نیمرو که نیست طرف همان جا درست کنه و بده دست شما. اول تو دبی بیاد بعد با قیمت مناسب حمل بشه و برسه به ایران ، بعد قیمت ها ارزان میشه نه اینکه همان روز یکباره قیمت ها تغییر کنه .
جواب هم کاملا درست است . گفته قیمت را عرضه و تقاضا تعیین میکند.
خوب یعنی اینکه ملت اگر هجوم نیارن برای خرید و هر کس نخواهد برای اینکه 2 ساعت زودتر از نفر دیگری کنسول بدستش برسد ، از سر و کول بقیه بالا برود، و از انطرف هم با عرضه کنسول در دبی تعداد در دسترس بازار بیشتر بشود مسلما قیمت ها کاهش می یابد.

خودت از خودت دفاع میکنی پس ؟! :D

عجب روزگاری شده !! :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
امروز (ساعت 8 شب دیگه :d ) لباف قیمت 2650 !
اینطوری که صحبت میکردم تا 1 ماه دیگه قیمت همین حدود هست :)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بحثا خیلی مسخره شده ها دقت کردین؟:D چند صفحه پیش اخطار داد یکی از مدیرا یه کار نکنید تاپیک به این مهمی قفل شه
حداقل 2 صفحه یه بار یه قیمتی اعلام کنید:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر