قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان لانچ دوبی کی هست میخوام بگم واسم بیارن :bighug: میدونید اونجا چنده قیمت؟ :-/ پک فیفا توش نسخه فیزیکی هستش یا کد دانلود بازی؟ :-/ قیمت پک فیفا چنده؟ :-/

فیفا هم کد هست باید دانلود کنید ، اگر قصد دارید بازی رو بفروشید بهتره از فکر گرفتن باندل بازی در بیاید و بازی رو فیزیکی بخرید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فیفا هم کد هست باید دانلود کنید ، اگر قصد دارید بازی رو بفروشید بهتره از فکر گرفتن باندل بازی در بیاید و بازی رو فیزیکی بخرید

مصی فک کنم واسه ایکس باکس 1 دانلودی باشه واسه ps4 فیزیکیه چون من توی ویدئو ها دیدم بازی فیزیکی میذاشت روش

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون از راهنماییتون به نظرتون میصرفه با حدود ۱۶۰۰ با یه بازی بگم واسم بیارن یا یه مدت دیگه ازینم پایینتر میاد؟
1600 با بازی عالیه حتما بگو بفرسته
البته بدون بازی هم این قیمت بد نیست البته ممکنه یه ماه دیگه بدون بازی کمتر از این قیمت گیر بیاد

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
داداش اگه شما میتونید وارد کنید و به ما ارزون بفروشید اگرم نمیتونید گلایه نکنید
مثل یک دارو واسه سرطانی ها میمونه که واسه وارد کننده 50 تومن در میاد ولی به بیماران 500 تومن میفروشه اون بیمار که نمیتونه بگه گرون میدی نمیخوام
چون اگه نخره میمیره و مجبوره هر قیمتی که فروشنده میگه بخره

ما نه سرطان داریم نه مجبوریم که بخریم.بیمار اون دلالیه که از اب گلالود میخواد ماهی بگیره.خواه نا خواه قیمتا میاد پایین حتی تا 1500.الان کمیابی داریم ولی وقتی عرضه زیاد بشه ارزشش میاد پایین و قیمتا کم میشه.یه زمانی بود مردممون بی اطلاع بودن اوایل نسل قبل تو این فروم جز میزدم اقا صبر فلان بیسار نخرید گول فروشنده نخورید! الان دیگه ماشالا همه میفهمن و فروشنده ای که میخواد بگه اوکیه داره خودش رو پایین میکشه.فروشنده ای حرفه ای که با سود کم جنس زیاد بفروشه توی طولانی مدت و گردش مالی داشته باشه.اونی که 1-2 تا میخواد بفروشه با سود تپل که بابا بیخیال حذف میشه خواه نا خواه.
یکم جنس زیاد بشه توی بازار قیمتش باید بیاد روی 1300 و حتی کمتر.منو با قپونی هم بزنن نمیذارم این دلالا حال کنن و نمیخرم. ما خودمون کاسبیم پول دزدی نداریم بدیم یه سریه دم کلفت کنن.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
ممنون از راهنماییتون به نظرتون میصرفه با حدود ۱۶۰۰ با یه بازی بگم واسم بیارن یا یه مدت دیگه ازینم پایینتر میاد؟
بعد از تعیین قیمت دلار در بودجه حتما از این هم پایین تر میاد

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فقط یه چیزی رو من بگم، یکی از دوستام که فروشنده هم هستش، به من گفته که اگه بخوای من بهت کنسول رو 1.600.000 می‌دم، البته با این وجود سود هم می‌کنم. خواستم بگم که گول بعضی از این حرف‌ها رو نخورید که می‌گن برای ما نمی‌صرفه و ... . دوستِ من که نزدیک به چند ساله که تو کار خرید و فروش کنسوله، خیلی راحت به من گفت که بیا 1.600.000 بهت می‌دم ببر.
به این دوستت بگو یه دستی هم به سر ما بکشه دیگه از شدت هایپ PS4 داریم تموم میشیم :d
تا یه هفته دیگه، واسه شما هم تا 1.600.000 میاد.

هر کنسولی که وارد می‌کنند، هزینه‌‌ای که براشون میفته، حدود 1300-1400ـه دیگه خودتون حساب کنید که سودی که اینا از روی هر کنسول می‌گیرن، چقدر می‌شه:|

آخرین ویرایش:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
فقط یه چیزی رو من بگم، یکی از دوستام که فروشنده هم هستش، به من گفته که اگه بخوای من بهت کنسول رو 1.600.000 می‌دم، البته با این وجود سود هم می‌کنم. خواستم بگم که گول بعضی از این حرف‌ها رو نخورید که می‌گن برای ما نمی‌صرفه و ... . دوستِ من که نزدیک به چند ساله که تو کار خرید و فروش کنسوله، خیلی راحت به من گفت که بیا 1.600.000 بهت می‌دم ببر.

به این دوستت بگو یه دستی هم به سر ما بکشه دیگه از شدت هایپ PS4 داریم تموم میشیم :d

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بعد از تعیین قیمت دلار در بودجه حتما از این هم پایین تر میاد
بودجه امسال رو مگه ۲۸۰۰ نگفتن؟
۴۰۰x۲۸۰۰=۱۱۲۰۰۰۰
۶۹x۲۸۰۰=۱۹۳۲۰۰
جمعش میشه ۱۳۱۳۲۰۰
یعنی پایینترین قیمتی که حداقل تا یک سال آینده میشه یه ps4 با یه بازی خرید
:-b

البته در صورتیکه فروشنده ها محض رضای خدا به ما ps4 بفروشن :))

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خدا خیرت بده مصطفی حرف دل منو زدی :|
الان مدت هاست دارم این تاپیکو دنبال میکنم متاسفانه اسم تاپیک یه چیزه محتواش یه چیز دیگه
الان همین پست من 100% اسپم هستش چون هیچ ارتباطی به موضوع تاپیک نداره اما اینقدر از این پستا دیدیم پست من داخلشون گم شده :|
دوستان والا ما هم داریم میترکیم از انتظار اما دلیل نمیشه همش بیایم توی جمع عمومی و جو بدیم هرکی دوست داره میتونه الان بخره ، هرکی میخواد میتونه مثل و من و خیلیا صبر کنه ارزون شد بخره عنوان تاپیک رو میزاشتن بی احترامی به فروشندگان الان مهم هم شده بود :d:|
خواهشا کم تاپیکو منحرف کنید
ممنون
دوست گرامی اصل صحبت شما درست و صحیح هست اما باور کنید این جور بحثها صورت نگیره،من و امثال من که قصد نداریم پول مفت بدیم به یک عده از اوضاع و احوال بازار بی خبر میشیم و سرمون کلاه میره..حداقل ای کاش یه تاپیک دیگه درست میکردین راجع به این موضوعات صحبت کنیم

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
l-)اینهمه انالیز کردین دلار و بازار رو ولی یه قیمت از توپخونه نذاشتین ... بسته بابا ...

2.650 میلیون به بالا تا 3.250 میلیون اینا تو سایت اینرنتی هستش با انصافاش هستن تازه
خر تو خره هرکی یک قیمت میگه
توپ خونه امین حضور
Ps4 r1 2650-2800 ps4 r2 2350-2400
قیمتا واسه امروز صبح هستش بازار تهران

توضیح راجع به قیمت این محصول
قیمت جهانی
PS4 Standard 500 G : 399$​
قیمت دلار در تاریخ 27 آبان ماه
$ = 3029 تومان​
قیمت کنسول به تومان : 1208571​
هزینه حمل و نقل : 340000 تومان​
هزینه کلی در آمده برای این کنسول : 1208571 + 340000 + هزینه گارانتی وخدمات و بیمه ایران + سود فروشنده = حدودا 1700000 تومان
علت 2 برابر بودن قیمت : سوء استفاده بازار از علاقه به این کنسول

قیمت بازی ها هم از 250 شروع میشه تا 300 که بازیهای انحصاری هستش

آخرین ویرایش:

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
دوستان من یکی از دوستام کاناداس اگه بخواد برام بفرسته چقدر پول پستش میشه؟
بعد من چجوری میتونم این پولشو بدم بهش یا بریزم تو حسابش؟​

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
حساب دو دو تا چهار تاست ! قیمت این کنسول 400 دلاره ، به قیمت دلار آزاد هم حساب کنی میشه 3000 تا 400 ! یعنی یک میلیون و دویست هزار تومن
تازه اون فروشنده خارجی که داره این رو 399 دلار عدضه میکنه از کارخانه با قیمت پایین تری گرفتتش و با سودش داره 399 دلار میده

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
قیمت جهانی
قیمت دلار در تاریخ 15 اذر ماه
$ = 3000 تومان
قیمت کنسول به تومان : 1208571
هزینه کلی در آمده برای این کنسول : 1208571 + 340000 + هزینه گارانتی وخدمات و بیمه ایران + سود فروشنده = حدودا 1700000 تومان

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
حساب دو دو تا چهار تاست ! قیمت این کنسول 400 دلاره ، به قیمت دلار آزاد هم حساب کنی میشه 3000 تا 400 ! یعنی یک میلیون و دویست هزار تومن
تازه اون فروشنده خارجی که داره این رو 399 دلار عدضه میکنه از کارخانه با قیمت پایین تری گرفتتش و با سودش داره 399 دلار میده
اینجا ایرانه

dvadva5.jpg

- - -ویرایش - - -

قیمت جهانی
قیمت دلار در تاریخ 15 اذر ماه
$ = 3000 تومان
قیمت کنسول به تومان : 1208571

گمرک رو یادت رفت حساب کنی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر