قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
تا قيمت ها معقول نشده نخريد
حالا يه عده مايه دار هست كه ميليون پول توجيبيشونه با اونا كار ندارم حرفم با اكثريت جامعه هست
يك ماه صبر كنيد هم پولتون رو دور نمي ريزيد هم حال سودجوهاي بي همه چيز رو جا مياريد
ضمنا من تريج ميدم 2 تا بازي اورجينال داشته باشم تا 100 تا بازي كپي و دزدي !
من نمي دونم اين مملكت فقط اسمش اسلاميه كلا همه چيزمون دزديه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
اصلاََ یه تومن بشه تا کپی خور نشه هیچ فایده ای نداره از نظر من:)

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
قیمت این کنسول تا 2 و 3 سال روی 2 میلیون و خورده ای میمونه
هر کی هم ناراحت هستش خودش جنس وارد کنه و ارزون تر بفروشه من ازش میخرم
در ضمن کل بچه های ایران تو این تایپیک جمع بشن 1000 تومن هم قیمت ps4 در توپخونه کم نمیشه چون اصلا براشون مهم نیستیم
اونا فقط به فکر سود و پول هستن نه انسانیت
در ضمن اصلا مشکل قیمت کنسول نیست چون قیمت کنسول ارزون هستش مشکل قیمت بازی های Ps4 هستش که 300 تومن هستش و با خرید 5 تا بازی پول خود کنسول در میاد!
و عمرا کسی تو ایران کسی پول برای هر بازی 300 تومن بده عام مردم رو عرض میکنم

از کجا انقد مطمئنی که نمیاد پایین !؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!
میخوای 1.700 نگیری مشکل خودته ، عالم و آدم دارن داد و هوار را میندازن که آآآآآآآییییییی مردم بیاید تا هفته ی اول دی ماه 1.700 ببرید ، فروشنده ای مگه ؟ ب کوری چشم فروشنده های بی وجدان و ب سلامتی فروشنده های با انصاف

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
ببينم الان 1700 فروشگاهي سراغ دارين؟
اگر هست و اينجا ممنوعه لطفا خصوصي پيام بديد
ممننون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
البته واسه پیش فروش هستش نه تحویل فوری دوست عزیز.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
داداش اگه شما میتونید وارد کنید و به ما ارزون بفروشید اگرم نمیتونید گلایه نکنید
مثل یک دارو واسه سرطانی ها میمونه که واسه وارد کننده 50 تومن در میاد ولی به بیماران 500 تومن میفروشه اون بیمار که نمیتونه بگه گرون میدی نمیخوام
چون اگه نخره میمیره و مجبوره هر قیمتی که فروشنده میگه بخره
ولی کسی با بازی نکردن نمرده تا حالا !!! نون شب هم نیست اگه این سرگرمی نشد یکی دیگه این همه تفریح های مختلف هستش .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
مثل یک دارو واسه سرطانی ها میمونه که واسه وارد کننده 50 تومن در میاد ولی به بیماران 500 تومن میفروشه اون بیمار که نمیتونه بگه گرون میدی نمیخوام
كمتر مارو بخندون. منطقت منو كشته:)):d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بعضیا نه قصد خرید دارن نه میخوان قیمتو بدونن فقط واسه زجر دادن یه ملت که قصد خرید دارن میان تو تاپیک8-|

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بعضیا نه قصد خرید دارن نه میخوان قیمتو بدونن فقط واسه زجر دادن یه ملت که قصد خرید دارن میان تو تاپیک8-|
خدا خیرت بده مصطفی حرف دل منو زدی :|
الان مدت هاست دارم این تاپیکو دنبال میکنم متاسفانه اسم تاپیک یه چیزه محتواش یه چیز دیگه
الان همین پست من 100% اسپم هستش چون هیچ ارتباطی به موضوع تاپیک نداره اما اینقدر از این پستا دیدیم پست من داخلشون گم شده :|
دوستان والا ما هم داریم میترکیم از انتظار اما دلیل نمیشه همش بیایم توی جمع عمومی و جو بدیم هرکی دوست داره میتونه الان بخره ، هرکی میخواد میتونه مثل و من و خیلیا صبر کنه ارزون شد بخره عنوان تاپیک رو میزاشتن بی احترامی به فروشندگان الان مهم هم شده بود :d:|
خواهشا کم تاپیکو منحرف کنید
ممنون

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393

یعنی این توجیه برای هر چیزی میشد به کار ببره الا ps4 ، برنج فروش اینو می گفت منطقی تر بود!!

داداش والا من نمی دونم، از لحنت که حس کردم فروشنده ( حالا اگه نیستی ببخشید). من نمی دونم مملکت ما چه گرگ خونه ای شده که فروشنده هاش به نظرشون اگه ده برابر یه چیزیو به مردم بندازن هم وجدانشون راحته! ( شما انگار ناراحتی چرا مثل مثالتون نمی تونید 10 برابر قیمت بفروشید!)

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان لانچ دوبی کی هست میخوام بگم واسم بیارن :bighug: میدونید اونجا چنده قیمت؟ :-/ پک فیفا توش نسخه فیزیکی هستش یا کد دانلود بازی؟ :-/ قیمت پک فیفا چنده؟ :-/

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان لانچ دوبی کی هست میخوام بگم واسم بیارن :bighug: میدونید اونجا چنده قیمت؟ :-/ پک فیفا توش نسخه فیزیکی هستش یا کد دانلود بازی؟ :-/ قیمت پک فیفا چنده؟ :-/

6روز دیگه قیمت 1700 درهم حدود 1400
قیمت باندل فیفا رو نمیدونم

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر