بازی های رایگان قابل دانلود از psn با تروفی

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
دوستان بگید دیگه :(
اسم بازی هایی که توی ps store رایگان هستند و تروفی هم دارن .

چند تا بازی (رایگان) که من از استور دانلود کردم و تروفی داده :
ecolibrium (این هم بسیار بازی قشنگیه و خیلی ازش خوشم اومد)
tom blitz (این هم بازی بسیار اعتیاد اوریه ولی اولی که وارد بازی میشید حس میکنید بسیار مذخرفه ولی خیلی خیلی باحاله)
travel bug (این هم خیلی بازی مذخرفیه واقعا و فقط به درد تروفی میخوره ! حجمشم 51 مگ هست)
wake-up club (این بازی هم یه ساعت هست و میتونید تنظیم کنید کی زنگ بزنه , دوستاتونو از خواب بیدار کنید :D :D و بیشتر جنبه ی اپلیکیشن داره ولی نمیدونم چرا تو استور جایه گیم بود ! و تروفی هم میده عینه چی :D)

---------- نوشته در 11:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 AM ارسال شده بود ----------

شما هم بگید لطفا:x

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
گراویتی راش و انچارتد و نینجا تو plus مجانی هستند و هر کدوم حدود 50 ترافی میدن .متال گر هم قراره هفته دیگه مجانی بیاد رو استور ریجن 2 اون هم دو سری ترافی داره و دو تا platinium .

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
گراویتی راش و انچارتد و نینجا تو plus مجانی هستند و هر کدوم حدود 50 ترافی میدن .متال گر هم قراره هفته دیگه مجانی بیاد رو استور ریجن 2 اون هم دو سری ترافی داره و دو تا platinium .

فکر کنم برای پلاس باشه اگه باشه من ندارم پلاس

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
الان 8 مارچ هستش هنوز مجانی نشده برای US

نمیدونم داداش من هم تو فروم اصلی playstation.com دیدم هم تو یکی از فروم های ps3trophies.org ولی الان هر چی میزنم دوباره نمیاد که برات لینک بزارم خودت ببینی .نمیدونم یعنی الان مجانی نیست ؟ یعنی سونی دروغ گفته ؟ یا من خواب دیدم ؟:-s

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

برا کاربران عادی گفتم .
Plus ها که تاج سر psn هستن :D

باشه داداش نمیدونستم منظورتو .چون خبر نداشتم plus از psn جدا شده .تازگیا جدا شدن ؟ یه نگاه به عنوان تابیک بنداز .

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوستان کی گفته 8 مارچ 13 مارچ گفته این هم سایت معتبر خود سونی دیگه حرفی باقی نمیمونه
PlayStation Plus: Your March update ***8211; PlayStation.Blog.Europe

داداش من هم اینو دیدم ولی free ننوشته بود نذاشتم ولی اونی که نوشته بود 5 مارچ free هم نوشته بود به هرحال به ما چه ما که بلاس نداریم .

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
داداش من هم اینو دیدم ولی free ننوشته بود نذاشتم ولی اونی که نوشته بود 5 مارچ free هم نوشته بود به هرحال به ما چه ما که بلاس نداریم .

اره دقیقا اصلا به ما چه ما که پلاس نداریم :d کاسه داغ تر از اش شدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر