هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
شتتتت!

پس فقط میشه با کابل شبکه
و گزینه transfer data from another Ps4
انتقال داد؟
با هارد که قطعا نمی شه
ولی اون گزینه رو مطمئن نیستم بشه باهاش دیتای بازی رو کپی کرد یا فقط برای مثلا اسکرین شات یا این چیزاست

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: esemech

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
کاش یه نفر دقیق به سوال من جواب میداد.من یه اکانت پیپال با این ایمیل های موقت ساختم و تونستم با یه اکانت از این پلاس های 14 روزه بگیرم.حالا میشه همین اطلاعات پی پال رو به اکانت اصلیم بدم تا بتونم این پلاس 14 روزه رو رو اکانت خودم بگیرم؟بن نمیشه کنسول یا مشکلی پیش نمیاد؟میخوام بازیهای تخفیف خورده پلاس رو بخرم!!

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
با عرض ادب
میخوام هارد ps4 pro 4 تیرا بگیرم میشه یکی راهنمای کنه کدوم بخرم چجوری بدونم برای ps4 pro مناسبه ؟
هارد هارده دیگه
پرو و اسلیم و غیره نداره
هارد 2.5 اینچ لپ تاپی می خوره

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: abo3bsa20

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
  • Like
Reactions: abo3bsa20

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
آخرش یه نفر پیدا نشد سوال منو دقیق جواب بده!
من یه اکانت پی پال ساختم با ایمیل فیک(از این ایمیل موقتیا) که یه اکانت ریجن دو هم ساختم و با استفاده از لینک اکانت پی پال به اکانت جدید تونستم پی اس پلاس 14 روزه رایگان بگیرم.
حالا سوالم اینه که اگه یه اکانت پی پال با ایمیل معتبر با استفاده از وی پی ان بسازم میتونم اون اکانت پی پال رو به اکانت اصلیم وصل کنم؟کنسلو بن نمیشه؟این وصل کردن
اکانت پی پال و استفاده ازش در اکانت کلا 5 دقیقه طول میکشه و بعدش میشه اکانت پی پال رو از اکانت ریموو کرد.این روش میشه یا نمیشه؟چون برای خرید بازیهای رایگان یا تخفیف های پلاس باید پلاس رو خود اکانت باشه.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
آخرش یه نفر پیدا نشد سوال منو دقیق جواب بده!
من یه اکانت پی پال ساختم با ایمیل فیک(از این ایمیل موقتیا) که یه اکانت ریجن دو هم ساختم و با استفاده از لینک اکانت پی پال به اکانت جدید تونستم پی اس پلاس 14 روزه رایگان بگیرم.
حالا سوالم اینه که اگه یه اکانت پی پال با ایمیل معتبر با استفاده از وی پی ان بسازم میتونم اون اکانت پی پال رو به اکانت اصلیم وصل کنم؟کنسلو بن نمیشه؟این وصل کردن
اکانت پی پال و استفاده ازش در اکانت کلا 5 دقیقه طول میکشه و بعدش میشه اکانت پی پال رو از اکانت ریموو کرد.این روش میشه یا نمیشه؟چون برای خرید بازیهای رایگان یا تخفیف های پلاس باید پلاس رو خود اکانت باشه.
شما یه بار پلاس رو استفاده کردی. دیگه الان فک نکنم با زدن یه پی پال دیگه بهت پلاس بده. و بن هم نمیشی. چون این جدید معتبره فیک نیست.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
شما یه بار پلاس رو استفاده کردی. دیگه الان فک نکنم با زدن یه پی پال دیگه بهت پلاس بده. و بن هم نمیشی. چون این جدید معتبره فیک نیست.
پلا رو یه اکانت دیگه گرفتم.الان میخوام رو اکانت اصلی خودم بگیرم که تا حالا روش نگرفتم و اکانت پی پال میخواد.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
من یه سوال دارم دو تا دسته ps4 دارم که هر دو روی R2 مشکل پیدا کردند یکیش درست کار نمیکنه و میره داخل لق میزنه دومی خود به خود با تکون عمل میکنه. به نظرتون چی کار کنم کار خودم هست باز کنم درستش کنم یا بدم بیرون جایی؟ فکر میکنم ذغال توش مشکل پیدا کرده باشه. اگه جای مطمئن و منصف میشناسید بگید واقعا پول دسته جدید ندارم با این وضع گرونی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر