هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
سلام یکی میشه راجع به اکانت و دیتا و اکانت ترکیبی اطلاعات بده و تفاوتشون رو بگه؟
دستگاه هک شده یعنی اکانت؟!
اطلاعاتم صفره ممنون میشم توضیحاتتون کامل باشه یا لینک بدید خودم ببینم.

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام. دوستان یک سوال دارم. فریمور کنسول من 5.53 هست و قصد آپدیت کردنش رو هم ندارم به امید هک شدن. میخوام God of War رو به صورت دیسک بخرم و بازی کنم. آیا با این فریمور دستگاه آپدیت بازی در لیست دانلود هام قرار میگیره یا حتما باید دستگاه هم آپدیت بشه؟ در مورد Red Dead چی؟ میتونم دیسک رو بخرم و دستگاهم رو آپدیت نکنم؟ اصلاً قصد آنلاین بازی کردن یا رفتن به فروشگاه PSN رو ندارم فقط میخوام آپدیت بازی برام بیاد و دانلودش کنم
در مورد رد تا جایی که مشخص شده بدون آپدیتش هم حداقل 5.55 رو لازم داره یعنی با دیسکش هم نمیتونی بازی کنی. در مورد گاد هم درسته که آپدیتش روی 5.53 اجرا میشه اما برای آنلاین اپدیت کردن بهرحال نیاز به اتصال به psn و طبیعتا اپدیت بودن کنسول به آخرین ورژن موجود هست. پس اونهم نمیتونی مگر اینکه ورژن جدید دیسک رو بخری که آپدیتش روی خود دیسک باشه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Senior - pink

کاربر سایت
Oct 26, 2018
1
سلام کسی مشکل وصل شدن توی بتل 4 داره ؟ من تازه دوباره نصبش کردم اما وصل نمیشه قبلا مشکلی نداشت بتل 1 مشکلی نداره از ساپورت ea سوال کردم کفت باید پورت باز شه . کسی همچین مشکلی داشته؟ ممنون (ps4)

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام.بچها من میخوام۱- بازی دیجیتالی رو یه اکانت جدید بخرم خواستم بدونم روی اکانت اصلیم میشه بازیش کنم؟۲-و اینکه پلاس رو اکانت دومم شیر میشه؟۳-کلا تا چنتا اکانت میشه پلاس شیر کرد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.بچها من میخوام۱- بازی دیجیتالی رو یه اکانت جدید بخرم خواستم بدونم روی اکانت اصلیم میشه بازیش کنم؟۲-و اینکه پلاس رو اکانت دومم شیر میشه؟۳-کلا تا چنتا اکانت میشه پلاس شیر کرد؟
درصورتی که ظرفیت دو باشه میتونی روی اکانت خودت بازیش کنی پلاس هم مورد نداره شیر میشه در صورتی که با اکانت خودت گرفته باشی یا اکتیو از پرایمری رو داشته باشی سوال اخر 16

• Like
Reactions: porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
درصورتی که ظرفیت دو باشه میتونی روی اکانت خودت بازیش کنی پلاس هم مورد نداره شیر میشه در صورتی که با اکانت خودت گرفته باشی یا اکتیو از پرایمری رو داشته باشی سوال اخر 16
الان من دوتا اکانت دارم بازی ظرفیتی که بگیرم رو کدوم اکانت بازی ظرفیتی شیر میشه؟

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم...حقیقتش میخوام ی ps4بخرم...ممکنه سوال بنده رو قبلا هم پرسیده باشن.ولی پیدا نکردم.
همه ب من میگن کپی خور بگیر ک ارزون در بیاد.حالا اگه کپی خور بگیرم ب نظرتون چقدر زمان میبره تا بشه نسخه هکی بازی های جدید مثهread dead ,daysgone و... رو بازی کرد؟
و اینکه اگه بخوام قانونی بازی کنم بهترین راه و ارزون ترین راه چیه؟
ممنون میشم جواب بدید...ب قولی هنوز نوبم:))

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
کسی گزینه Transfer Data From Another PS4 رو امتحان کرده؟
میتونی هر دیتایی که خواستی رو از PS4 دیگه انتقال بدی؟ یا کل دیتا منتقل میشه؟
بعد از انتقال دیتا از روی PS4 دیگه پاک میشه؟
روی PS4 جدید دیتا ها پاک میشن؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان من دوتا اکانت دارم بازی ظرفیتی که بگیرم رو کدوم اکانت بازی ظرفیتی شیر میشه؟
رو کل اکانتایی که روی کنسول هستن
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم...حقیقتش میخوام ی ps4بخرم...ممکنه سوال بنده رو قبلا هم پرسیده باشن.ولی پیدا نکردم.
همه ب من میگن کپی خور بگیر ک ارزون در بیاد.حالا اگه کپی خور بگیرم ب نظرتون چقدر زمان میبره تا بشه نسخه هکی بازی های جدید مثهread dead ,daysgone و... رو بازی کرد؟
و اینکه اگه بخوام قانونی بازی کنم بهترین راه و ارزون ترین راه چیه؟
ممنون میشم جواب بدید...ب قولی هنوز نوبم:))
سوالتون مربوط به تاپیک هک/جیلبریک میشه
هیچکس هم جوابی نمیتونه بده
خیلبا به همین امیدا از زمان لانچ کنسولشون یه گوشه خاک خورد تازه بعد از این همه سال یه ورژن رو تونستن هک کنن
بازی قانونیم یکم صبر کنید قیمتش پایین بیاد میتونید فیزیکی بگیرید تقریبا به همون قیمت میفروشید

• Like
Reactions: porfesor and Ludens

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستای اهل فن سلام
من پلاس دارم
چجوری میتونم سیو های بازی هام رو منتقل کنم به سرورهای سونی ؟
ممنونم
رو هر بازی گزینه options رو بزنید upload/download save data هست از اونجا میتونید آپلود کنبد
اگه همرو میخواید آپلود کنید Application Saved Data Management تو تنظیمات هست
اتوماتیکم خواستید آپلود بشه فکر کنم تو تنظیمات رست مود چنین چیزی باشه ولی قبلش بهتره سیواتونو چک کنید یه سری بازیا مثل ff xv حدود ۵۰۰-۶۰۰ مگ حجم سیوشونه

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
رو هر بازی گزینه options رو بزنید upload/download save data هست از اونجا میتونید آپلود کنبد
اگه همرو میخواید آپلود کنید Application Saved Data Management تو تنظیمات هست
اتوماتیکم خواستید آپلود بشه فکر کنم تو تنظیمات رست مود چنین چیزی باشه ولی قبلش بهتره سیواتونو چک کنید یه سری بازیا مثل ff xv حدود ۵۰۰-۶۰۰ مگ حجم سیوشونه
دادا دم شما گرم
توضیحات کامل بود
اگه سیو ها حجم داشته باشن همون تک تک خودم دستی انتخاب میکنم که کدوم آپلود بشه یا کدوم نشه
خیلی از راهنماییتون ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر