هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ظ۱ هستش خودت نوشتی نت نمیخواد نتم که قاعدتا نباید وصل کنم!
من ظرفیت یک نداشتم ولی توی ظرفیت دوم که برای استارت بازی پری اردر یه لحظه باید رفت توی اکانت اصلی استارت زد بعد میشه رفت توی اکانت اصلی

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
دوستان یدونه ps4 خریدم بعنوان اورجینال خور ولی الان داخلش چندتا بازی هست که اجرا میشه مثل فیفا 18
چطوری بفهمم دستگاه هکی هست یا نه؟ ورژن هم 5.53 هست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان یدونه ps4 خریدم بعنوان اورجینال خور ولی الان داخلش چندتا بازی هست که اجرا میشه مثل فیفا 18
چطوری بفهمم دستگاه هکی هست یا نه؟ ورژن هم 5.53 هست
این ورژن هک نشده دستگاه اورجینال خور هست اون بازیا هم احتمال زیاد اکانت هکی بودن

• Like
Reactions: Digiman

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
این ورژن هک نشده دستگاه اورجینال خور هست اون بازیا هم احتمال زیاد اکانت هکی بودن
متشکر بابت پاسخ - پس به هیج وجه به اینترنت نباید متصل بشم ؟اگه بخوام انلاین بازی کنم باید یدور هارد ریست کنم ؟
حدود 7 تا بازی داخلش هست مثلا ufc2 و assasin creed و فیفا و کال آف دیوتی ، هزینه نصب این بازیها بصورت اکانت هکی چقدره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
متشکر بابت پاسخ - پس به هیج وجه به اینترنت نباید متصل بشم ؟اگه بخوام انلاین بازی کنم باید یدور هارد ریست کنم ؟
حدود 7 تا بازی داخلش هست مثلا ufc2 و assasin creed و فیفا و کال آف دیوتی ، هزینه نصب این بازیها بصورت اکانت هکی چقدره؟
بهتره تا زمانی که تمومشون نکردید به نت وصل نشید ریست کردن هارد هم هیچ تاثیری برای شما نداره. بازیارو لازم نداشتید به نت وصل بشید تا میمونن و میتونید بعدا ازشون استفاده کنید یا قفل میشن و مجبورید پاکشون کنید
بازیا هم بستگی داره چه نسخه‌هایی باشن اگه نسخه های جدید مثل fifa19 و cod ww2 و ac odyssey/origins باشن بین ۵۰-۲۰۰ قیمتشونه (بسته به اینکه کدوم نسخه‌ها هستن)

• Like
Reactions: Digiman

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون
درسته احتمال خیلی زیاد همینی که میگی درسته چون چند جا هم خوندم و اعلام رسمی سونی برای ساخت کنسول نسل بعد
سایت همسایه تقریبا هر دو روز یه بار یه خبر در موردش میره اینجا متاسفانه کسی استقبال نمیکنه من یه خبر اونجا دیدم گفتم بچه های اینجا هم استفاده کنن بعد چون از کپی کردن و بعدا گندش در اومدن بدم میومد رفتم منبع خارجی رو در اوردم و کلمه به کلمه ترجمه کردم نزدیک سه چهار ساعت ترجمه کردم گذاشتم توی تاپیک اخبار لایکهاش به بیست ها هم نرسید انوقت اینجا یه نفر یه ترولی میکنه حداقل 40 تا لایک میگیره ماهم دیدیم اوضاع اینجوره گفتم ولش کن بیخیال همون اخبارو اونجا بخونیم سنگین تریم

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,331
سایت همسایه تقریبا هر دو روز یه بار یه خبر در موردش میره اینجا متاسفانه کسی استقبال نمیکنه من یه خبر اونجا دیدم گفتم بچه های اینجا هم استفاده کنن بعد چون از کپی کردن و بعدا گندش در اومدن بدم میومد رفتم منبع خارجی رو در اوردم و کلمه به کلمه ترجمه کردم نزدیک سه چهار ساعت ترجمه کردم گذاشتم توی تاپیک اخبار لایکهاش به بیست ها هم نرسید انوقت اینجا یه نفر یه ترولی میکنه حداقل 40 تا لایک میگیره ماهم دیدیم اوضاع اینجوره گفتم ولش کن بیخیال همون اخبارو اونجا بخونیم سنگین تریم
دادا سایتی اگه میشناسی که اخبار موثق میزاره بهم معرفی کن تو پ.خ
این چیزایی که گفتی هم درسته ولی خب خیلی توجه نکن کار خودتو بکن
راستی یه سوالم ازت دارم که تو پ.خ میپرسم

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
سلام. دوستان یک سوال دارم. فریمور کنسول من 5.53 هست و قصد آپدیت کردنش رو هم ندارم به امید هک شدن. میخوام God of War رو به صورت دیسک بخرم و بازی کنم. آیا با این فریمور دستگاه آپدیت بازی در لیست دانلود هام قرار میگیره یا حتما باید دستگاه هم آپدیت بشه؟ در مورد Red Dead چی؟ میتونم دیسک رو بخرم و دستگاهم رو آپدیت نکنم؟ اصلاً قصد آنلاین بازی کردن یا رفتن به فروشگاه PSN رو ندارم فقط میخوام آپدیت بازی برام بیاد و دانلودش کنم

ZuuuLA

کاربر سایت
Oct 24, 2018
1
سلام
اخیرا یه اکانت ترکیبی (هکی) خریدم که وقتی تو همون اول کاری که کنسول رو روشن میکنی و صفحه اکانت های اکتیو روی کنسول میاد، زیر این اکانت یه تایمر قرمز هست که شمارشگرش 0 شده. باقی اکانت ها این حالتو ندارن و فقط همین یکی اینطوری شده
خواستم بپرسم کسی میدونه معنیش چیه ؟ جالبه خود بازی قفل نشده و قابل استفاده هست

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام. دوستان یک سوال دارم. فریمور کنسول من 5.53 هست و قصد آپدیت کردنش رو هم ندارم به امید هک شدن. میخوام God of War رو به صورت دیسک بخرم و بازی کنم. آیا با این فریمور دستگاه آپدیت بازی در لیست دانلود هام قرار میگیره یا حتما باید دستگاه هم آپدیت بشه؟ در مورد Red Dead چی؟ میتونم دیسک رو بخرم و دستگاهم رو آپدیت نکنم؟ اصلاً قصد آنلاین بازی کردن یا رفتن به فروشگاه PSN رو ندارم فقط میخوام آپدیت بازی برام بیاد و دانلودش کنم
God of war رو می تونی بدون اپدیت بازی کنی ولی فکر کنم‌ red dead نیاز به اپدیت ۵.۵۵ کنسول داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر