هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ایمیل جدید دادم و پسورد جدید و دیاکتیو هم کردم و با ایمیل جدید دوباره اکتیو کردم ولی بازم تو بازی نمیره
active as primary بزن

ایمیل جدید دادم و پسورد جدید و دیاکتیو هم کردم و با ایمیل جدید دوباره اکتیو کردم ولی بازم تو بازی نمیره
فيفا قبل اكانت بسازي روش بود؟

Last edited by a moderator:

arashavm

کاربر سایت
Aug 31, 2018
9
فيفا قبل اكانت بسازي روش بود؟
بله از همونجایی که خریدم فیفا روروش ریخته بود. البته ما همیشه آفلاین بازی میکردیم وهیچوقت بروز رسانی نکرده بودیم تا اینکه یهاکانت ساختم و به روز رسانی کردم و یک هفته هم مشکلی نداشت

active as primary بزن
بله اینکار رو هم قبلا انجام دادم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بله از همونجایی که خریدم فیفا روروش ریخته بود. البته ما همیشه آفلاین بازی میکردیم وهیچوقت بروز رسانی نکرده بودیم تا اینکه یهاکانت ساختم و به روز رسانی کردم و یک هفته هم مشکلی نداشت
خب عزیز اینو از اول میگفتید!
وقتی همه دارن میگن از اکانته و شما میگید اکانت خودمه مشکلی نداره یعنی خودتون بازیو با گیفت کارت مستقیم از استور خریدید
این چیزی که الان شما گفتید یعنی موقع خرید فروشنده براتون اکانت هکی زده و بازیو ریخته که نباید آنلاین میشدید دیگه ربطی به اکانت خودتون نداره این موضوع
اون مدتی هم که تونستید آنلاین بازی کنید بخاطر این بوده که هنوز اکانت ریستور نشده بوده
الانم هیچ کاری نمیتونید بکنید باید بازیو بخرید

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله اینکار رو هم قبلا انجام دادم
خواستي بره فيفا 19 اكانتش هست 260

خب عزیز اینو از اول میگفتید!
وقتی همه دارن میگن از اکانته و شما میگید اکانت خودمه مشکلی نداره یعنی خودتون بازیو با گیفت کارت مستقیم از استور خریدید
این چیزی که الان شما گفتید یعنی موقع خرید فروشنده براتون اکانت هکی زده و بازیو ریخته که نباید آنلاین میشدید دیگه ربطی به اکانت خودتون نداره این موضوع
اون مدتی هم که تونستید آنلاین بازی کنید بخاطر این بوده که هنوز اکانت ریستور نشده بوده
الانم هیچ کاری نمیتونید بکنید باید بازیو بخرید
خوب سركار بوديما

• Like
Reactions: zilyzal

arashavm

کاربر سایت
Aug 31, 2018
9

gunner14

کاربر سایت
Sep 8, 2010
1
سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من اشتراک پلاس دارم ولی تو بازی gta online ارور میده که باید مشترک پلاس باشی
میشه راهنمایی کنید
c83462fb4c21714eb584f2f0a60a63fb.jpg

فرستاده شده از SM-A510Fِ من با Tapatalk

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سلام
ببخشید یه سوال داشتم
من اشتراک پلاس دارم ولی تو بازی gta online ارور میده که باید مشترک پلاس باشی
میشه راهنمایی کنید
c83462fb4c21714eb584f2f0a60a63fb.jpg

فرستاده شده از SM-A510Fِ من با Tapatalk
دقیقا یک ماهه تو بازی بلادبورن کل کاربران ایرانی با این مشکل مواجه هستن و نمیتونیم آنلاین بازی کنیم

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: gunner14

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان قضیه این sony rewards چیه؟؟ یعنی من ثبت نام کنم و دهتا بازی پلات کنم یه گیفت ده دلاری بهم میده؟؟ کسی تا حالا گرفته که راهنمایی بکنه؟ من میخوام یه پلاس یک ماهه بخرم و بازی های رایگان این دو ماه رابگیرم و پلات کنم.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
دوستان حدود یک هفته میشه با نت مودم به psn متصل نمیشه و ارور np - 40833-8 رو میده درصورتی که ۳ ماهه با همین نت داشتم راحت بازی میکردم
الان با ایرانسل وصل میشه ولی اصلا پینگ کیفیت لازمو نداره
Mtu های ۱۴۵۰ و ۱۳۵۰ و۱۴۷۰ رو هم تو تست کاری نکرد
راه حلی داره ؟؟:(
کسی راه حلی نداره ؟؟
امروز دیگه اررو nw-31473-8
میده .غیر از عوض کردن isp راه دیگه ای داره ؟:-?:-? من با همین isp بازی میکردم تا ده روز پیش . اپدیت مودم و این چیزا چی تاثیر داره ؟

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
بچها جدیدا به سرور بازیا وصل نمیشم شما همین مشکل دارین؟نتمم مشکل نداره
من که کلا به psn متصل نمیشم دانلود میتونم کنم ولی به psn وصل نمیشه مگر با نت موبایل کسی هم راه حلی نداد بم :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر