هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام
دوستان حدود یک هفته میشه با نت مودم به psn متصل نمیشه و ارور np - 40833-8 رو میده درصورتی که ۳ ماهه با همین نت داشتم راحت بازی میکردم
الان با ایرانسل وصل میشه ولی اصلا پینگ کیفیت لازمو نداره
Mtu های ۱۴۵۰ و ۱۳۵۰ و۱۴۷۰ رو هم تو تست کاری نکرد
راه حلی داره ؟؟:(

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
به شخصه اطلاع بیشتری ندارم شاید بقیه بتونن کمکی کنن
سال پیش که بتل لاگ فیلتر شد و با اینکه خیلیا شاکی بودن آخرم رفع فیلتر نشد

اینجا فکر نکنم هیچکس بتونه دقیق راهنمایی کنه
تو تنظیمات کنسول به بخش parental control برید خودتون میتونید ببینید دقیقا چه محدودیت هایی میشه ایجاد کرد
در جواب سوالتون باید بگم شدنی هست ولی فکر نکنم بشه بصورت دلخواه جدا کرد و معمولا با توجه به رده بندی سنی خود بازی محدودیت ایچاد میشه

ربطی به آفلاین بودن شما نداره اکانت رو کنسول اکتیو شده و میتونن به اطلاعات کنسول از همون طریق دسترسی پیدا کنن بن کنن
معمولا بن نمیکنن آنلاین بشید یا بازیا قفل میشن یا نمیشن
ریست فکتوری هم چیزی نداره همه اطلاعات رو کنسولو پاک میکنه مثل روز اول تحویلتون میده چیزیو تغییر نمیده که مشکل ساز بشه
یعنی هیچ راهی نداره من به نت وصل بشم ولی خطر بن شدن نداشته باشم به خاطر اکانت های هکی ؟؟؟؟

p.m.rezaeei

کاربر سایت
Aug 31, 2018
1
سلام
دکمه ps دسته از دیروز کار نمیکنه. دسته رو ریست کردم. از اون موقع چراغ زرد شده و تو هیچ حالتی حتی Safe mode هم دکمه ps کار نمیکنه. میشه راهنمایی کنید؟

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
از کجا میشه فهمید یکی داده از اکانتتون استفاده میکنه ؟ اگه دی اکتیو شد خود به خود یعنی هک شده اکانت...

اکتیو کردم بعد رستور لایسنس زدم اصلا این رستور لایسنس رو که زدم بازی های پلاسم از رو کتابخونه چند تاش پرید دوباره لایسنس زدم چند تاش اومد چند تاش نیمد فروم های خارجی هم همین مشکل و دارن چجوری بازی هام که یه زمانی به کتابخونهاضافه کردم رو برگردونم الان عضو پلاس نیستم ...!!!

arashavm

کاربر سایت
Aug 31, 2018
9
سلام به دوستان.
من در حال بازی فیفا بودم که بازی قطع شد و وقتی دوباره میخواستم وارد بازی بشم این پیام رو دائم نشون میده لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

You cannot use the content This content can be used only by the following users ,who have a licence for it​
تصویر را آپلود میکنم

Attachments

• photo_2018-08-31_16-38-25.jpg
    photo_2018-08-31_16-38-25.jpg
    156.1 KB · مشاهده: 22

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام به دوستان.
من در حال بازی فیفا بودم که بازی قطع شد و وقتی دوباره میخواستم وارد بازی بشم این پیام رو دائم نشون میده لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

You cannot use the content This content can be used only by the following users ,who have a licence for it​
تصویر را آپلود میکنم
اکانتت هکی یا اشتراکی هست؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خودم یه اکانت معمولی ساختم
خیر ممکن نیست این حرف.پیام داره میگه لایسانس بازی از کار افتاده و مالک اصلی اکانت صاحب اون هست.
اگر مطمنی خودت ساختی شاید اکانتت هک شده و طرفم بازیتو صاحب شده.ببین ایمیلت رو عوض نکرده.اکانتت رو دو مرحله ای نکردی قبلا؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به دوستان.
با تشکر

You cannot use the content This content can be used only by the following users ,who have a licence for it
تصویر را آپلود میکنم
يوزر pass به كسي داده باشي اون رفته دي اكتيو زده نداده باشي هم هك شدي

arashavm

کاربر سایت
Aug 31, 2018
9
يوزر pass به كسي داده باشي اون رفته دي اكتيو زده نداده باشي هم هك شدي

من اصلا اکانت نخریدم. توی خود account management یه یوزر ساختم ایمیل هم دادم و یه کد پستی در امریکا را دادم و اکانتم ساخته شد و ایمیل فعال سازی هم برام اومد و همه چیز عادی بود یه مدت هم بازی کردم که این اتفاق افتاد. حالا راهش چیه؟

خیر ممکن نیست این حرف.پیام داره میگه لایسانس بازی از کار افتاده و مالک اصلی اکانت صاحب اون هست.
اگر مطمنی خودت ساختی شاید اکانتت هک شده و طرفم بازیتو صاحب شده.ببین ایمیلت رو عوض نکرده.اکانتت رو دو مرحله ای نکردی قبلا؟

ایمیل تغییر نکرده. اکانت دو مرحله ایم یعنی چی من خیلی با این اصطلاخات اشنا نیستم

خودتون بازیو رو همون اکانت خریدید؟
چون این پیغام مربوط به اکانتای هکی یا اشتراکی هست که وقتی اکانت از پرایمری خارج میشه این پیغام میاد بازی هم قفل میشه

بازی fifa 2017 بود که اکانتی هم نداشت و یکسال بدون اینکه دستگاه رو متصل به اینترنت کنیم بازی میکردیم ولی من بعدا یه EA اکانت ساختم و همینطور یه PS اکانت وحتی بازی آپدیت شد و آخرین آپدیت فیفا 17 هم نصب میشد و بازی میکردیم ولی امروز این اتفاق افتاد

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بازی fifa 2017 بود که اکانتی هم نداشت و یکسال بدون اینکه دستگاه رو متصل به اینترنت کنیم بازی میکردیم ولی من بعدا یه EA اکانت ساختم و همینطور یه PS اکانت وحتی بازی آپدیت شد و آخرین آپدیت فیفا 17 هم نصب میشد و بازی میکردیم ولی امروز این اتفاق افتاد
خود بازی از کجا اومده؟ اگه خودتون بازیو خریدید میتونید درستش کنید
ولی این ارور یعنی بازی مربوط به یه اکانت دیگه بوده اون اکانتم از پرایمری خارج شده و اگه نمیدونید اکانت مال کیه یا بازی از کجا اومده احتمال زیاد نمیتونید کاری کنید

arashavm

کاربر سایت
Aug 31, 2018
9
با
خود بازی از کجا اومده؟ اگه خودتون بازیو خریدید میتونید درستش کنید
ولی این ارور یعنی بازی مربوط به یه اکانت دیگه بوده اون اکانتم از پرایمری خارج شده و اگه نمیدونید اکانت مال کیه یا بازی از کجا اومده احتمال زیاد نمیتونید کاری کنید

بازی روخودم خریدم. اکانت هم برای کس دیگه ای نیست تعجب منهم همینه. اصلا این اکانت پولی نیست که بخواد برای کسه دیگه باشه. یه اکانت معمولیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با

بازی روخودم خریدم. اکانت هم برای کس دیگه ای نیست تعجب منهم همینه. اصلا این اکانت پولی نیست که بخواد برای کسه دیگه باشه. یه اکانت معمولیه
رمز رو عوض كن برو دي اكتيو ال بزن از توي سايت سوني
ايميلم عوض كن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر