هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام برای بازی کردن دمو های بازی که رایگان هستن پلاس نمیخواد که ؟
بعد سوال بعدی یکسری بازی که مثلا با پلاس مجانی میشه رو بخری بعدش پلاس تموم شه مشکلی نیست میشه رفت که بازی رو ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام برای بازی کردن دمو های بازی که رایگان هستن پلاس نمیخواد که ؟
بعد سوال بعدی یکسری بازی که مثلا با پلاس مجانی میشه رو بخری بعدش پلاس تموم شه مشکلی نیست میشه رفت که بازی رو ؟
دمو پلاس لازم نداره بازیای رایگان (free to play) که کلا رایگان هستن هم پلاس لازم ندارن
بازیایی که هر ماه برای پلاس رایگان میشن بعد از تموم شدن پلاس تا زمانی که تمدیدشه قفل میشن

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سلام قسمت آنلاین Last of Us فیلتره یا از کار افتاده؟ بازیکن نداره؟
سرعت اینترنتت خوب باشه پیدا میکنه باید ده دقیقه ای صبر کنی. ولی در کل اینترنت تو ایران یه بلاهایی سرش اومده

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: mehran2190

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام قسمت آنلاین Last of Us فیلتره یا از کار افتاده؟ بازیکن نداره؟
سرورهای تمامی بازی های ناتی داگ حالا چه لست اف اس چه انچارتد همگی p2p هستن و قفل منطقه ای دارن.در کل فقط ایرانی پیدا میکنه درصورتی که همون ساعتی که نشستی پای کنسول یه 10 تا ایرانی دیگه هم مثل خودت همزمان بازی رو استارت کنن

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
سرورهای تمامی بازی های ناتی داگ حالا چه لست اف اس چه انچارتد همگی p2p هستن و قفل منطقه ای دارن.در کل فقط ایرانی پیدا میکنه درصورتی که همون ساعتی که نشستی پای کنسول یه 10 تا ایرانی دیگه هم مثل خودت همزمان بازی رو استارت کنن
راستی یه سوال ده روزه بلادبورن به سرورها وصل نمیشه مشکل چیه نمیشه آنلاین زد فقط دیشب دو ساعت تونستم برم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
راستی یه سوال ده روزه بلادبورن به سرورها وصل نمیشه مشکل چیه نمیشه آنلاین زد فقط دیشب دو ساعت تونستم برم

والا من علاقه ای به این بازی ندارم و از جریاناتش خبر ندارم

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
کلا اینترنت ایران برای بازی این مدت ها خراب شده یا نه

تو به بلاد بورن علاقة نداری ولی من باهاش زندگی کردم

Last edited by a moderator:

Hamed.H.A

کاربر سایت
Oct 16, 2016
7
لطفا این مورد کسی میدونه بگه خیلی رفته روی اعصابم
دو روزه که نت Ps4 میخوام تنظیم کنم این ارور میده
CE-38703-1
به اینترنت اصلا وصل نمیشد تا اینکه پراکسی زدم درست شد ولی توی حالت بدون پراکسی اصلا وصل نمیشه
ریست مودم و پی اس ۴ هم انجام دادم،
حتی روی نت گوشی هم امتحان کردم بازم همین ارور میداد یا اگه تنظیمات موفق میشد این ارور میومد
Error CE-33991-5
لطفا کمک کنین :((

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان سلام
من کنسول فت ریجن 2 با هارد 500 با دو دسته به همراه 2 دیسک بازی فیفا18 و اساسین اوریجین دارم ورژن آپدیت دستگام 5.55 میباشد
میخواستم با کنسول اسلیم یک ترابایت که کپی خور شده و 20 عنوان بازی هم نصب میکنه باهاش تعویض کنم
کنسول خودم رو 2.000.000 میخره و 1.500.000 باید سر بدم بنظر شما ارزش داره؟
لطفا راهنماییم کنید و قیمت کنسول فت و اسلیم در هارد 500 و 1 بررسی کنید ممنون میشم

سلام داداش اشتباه محض هست ۳۵۰۰ برا دتسگاه دسته دوم چه خبره

شما نیاز‌‌ نبست کنسول رو عوض کنی احتمالا با عرضه فریمور 6 کاستوم‌‌فریور ۵.۵۵ عرضه بشه

• Like
Reactions: soheilarfaei

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
درود.
دوستم BFV رو پیش خرید کرده ، بتاش فقط واسه پیش خرده کرده هاست(؟)
میخوام ببینم میشه اون پسوورد اکانتش رو به من و شخص سوم یعنی یه دوست دیگمون بده و وارد اکانتش بشیم و
بتا هروقت که اومد بذاریم تو لیست دانلود و بعد از توی اکانت اصلی خودمون بازیش کنیم؟.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
درود.
دوستم BFV رو پیش خرید کرده ، بتاش فقط واسه پیش خرده کرده هاست(؟)
میخوام ببینم میشه اون پسوورد اکانتش رو به من و شخص سوم یعنی یه دوست دیگمون بده و وارد اکانتش بشیم و
بتا هروقت که اومد بذاریم تو لیست دانلود و بعد از توی اکانت اصلی خودمون بازیش کنیم؟.
سلام.نه بتا واسه همست ، کسایی که پیش خرید کردن یکی دو روز زودتر به بتا دسترسی دارن و همچنین موقع ریلیز بازی 5 تا از اسلحه های بتل ۱ رو بهشون میدن

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام.نه بتا واسه همست ، کسایی که پیش خرید کردن یکی دو روز زودتر به بتا دسترسی دارن و همچنین موقع ریلیز بازی 5 تا از اسلحه های بتل ۱ رو بهشون میدن
ممنون.
بتا یعنی واسه همه هست؟ آخه من اکانت A روی خودش پلاس نداره ، روی اکانت B پلاس داره که روی این شیر شده،
من میخوام با A بازی کنم. این مشکل ساز نمیشه؟
اسلحه ها هم همین الان در دسترس اونایی که پیش خرید کردن هست انگار چون من دیدم بازی میکنن باهاشون.

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ممنون.
بتا یعنی واسه همه هست؟ آخه من اکانت A روی خودش پلاس نداره ، روی اکانت B پلاس داره که روی این شیر شده،
من میخوام با A بازی کنم. این مشکل ساز نمیشه؟
اسلحه ها هم همین الان در دسترس اونایی که پیش خرید کردن هست انگار چون من دیدم بازی میکنن باهاشون.
اره بتا کلا open هست واسه همه نگران نباش.فقط نمیدونم پلاس میخواد یا نمیخواد.

• Like
Reactions: AM!R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر