هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
سلام دوستان

میخوام ps4 بگیرم و از این روش جدید هک که برای ورژن های 5.05 به پایین هست استفاده کنم

میخواستم بدونم ps4 slim که الان در بازار به صورت نو به فروش میره ورژنش بالاتر از 5.05 هست یا نه؟ چون یه فروشنده بهم گفت که تمام مدل های slim که الان به فروش میرن از این ورژن پایین ترن !

اگه بالاتر باشه چاره ای جز خرید دست دوم ندارم

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید کمک کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان

میخوام ps4 بگیرم و از این روش جدید هک که برای ورژن های 5.05 به پایین هست استفاده کنم

میخواستم بدونم ps4 slim که الان در بازار به صورت نو به فروش میره ورژنش بالاتر از 5.05 هست یا نه؟ چون یه فروشنده بهم گفت که تمام مدل های slim که الان به فروش میرن از این ورژن پایین ترن !

اگه بالاتر باشه چاره ای جز خرید دست دوم ندارم

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید کمک کنید
سلام.درست گفته بهتون در حال حاظر کمتر از این ورژن توی بازار هستن اما شما توی مغازه هم راحت از توی ستینگ چک کن

• Like
Reactions: miiilllaaad

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال بازی های مثل need for speed و اینا برای انلاین بازی کردن اکانت پلاس میخوان یا خودشون به سرورهای خودشون وصل میشن؟
وصل ميشن ولي بهت اخطار ميده plus نداري بعد جلوتو سد ميكنه ولي فري تو play ها فك كنم انلاينشون plus نخواد 3on3 free style مثلا نميخواد اصلا

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
یه سوال بازی های مثل need for speed و اینا برای انلاین بازی کردن اکانت پلاس میخوان یا خودشون به سرورهای خودشون وصل میشن؟
سلام.نید فور اسپید ، دیویژن ، crew2 و این نوع سبک های mmo اگر بخوای تنهایی بخش داستانی رو ببری هیچگونه نیازی به پلاس نداره و فقط اتصال به اینترنت کفایت میکنه اما اگر بخوای به صورت گروهی یعنی با دوستات و یا مچ مکینگ خوده انجام بدی بازی رو بله قطعا پلاس میخواد .
اگر بازی خاصی مد نظرت هست بگو راهنماییت کنم

• Like
Reactions: rezab and Mazi_z

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
سلام.نید فور اسپید ، دیویژن ، crew2 و این نوع سبک های mmo اگر بخوای تنهایی بخش داستانی رو ببری هیچگونه نیازی به پلاس نداره و فقط اتصال به اینترنت کفایت میکنه اما اگر بخوای به صورت گروهی یعنی با دوستات و یا مچ مکینگ خوده انجام بدی بازی رو بله قطعا پلاس میخواد .
اگر بازی خاصی مد نظرت هست بگو راهنماییت کنم
تشکر ازت....

داستان اینه که من پلاس ندارم....بعد قصد خریدشم ندارم چون خیلی پلیر هاردکور نیستم یه موقع هایی بازی میکنم اکثر بازیهایی که میخرم سینگل هست ولی بدم نمیاد مثلا یه موقع تنوع مثلا با پلیرهای دیگه مثلا بتونم مسابقه ماشین سواری بدم یا هرچیز مشابه تو این مایه ها...میخوام یه راهنمایی بکنی بازی هایی که پلاس نمیخوان ولی میشه به صورت انلاین بازی شون کرد مثلا با بقیه پلیرها چیزی هست یا کلا باید بیخیال بشم؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تشکر ازت....

داستان اینه که من پلاس ندارم....بعد قصد خریدشم ندارم چون خیلی پلیر هاردکور نیستم یه موقع هایی بازی میکنم اکثر بازیهایی که میخرم سینگل هست ولی بدم نمیاد مثلا یه موقع تنوع مثلا با پلیرهای دیگه مثلا بتونم مسابقه ماشین سواری بدم یا هرچیز مشابه تو این مایه ها...میخوام یه راهنمایی بکنی بازی هایی که پلاس نمیخوان ولی میشه به صورت انلاین بازی شون کرد مثلا با بقیه پلیرها چیزی هست یا کلا باید بیخیال بشم؟
متاسفانه باید بیخیال شی.برای هر گونه اتصال با پلیرهای دیگه حتما پلاس میخواد و هیچگونه استثنا هم نداره.
حالا شما میگی میخوای تنوع بدی خب کاری نداره همزمان مثلا سه تا بازی مولتی پلیر محور بگیر با یه گیفت کارت ۱۰ دلاری.فقط واسه یک ماه پلاس بخر و توی این یک ماه نهایت لذت رو ببر و تنوع بده به بازیت

• Like
Reactions: Mazi_z

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
تشکر ازت....

بازیای رایگانو میشه بدون پلاس رفت
بازیای رایگانی که مولتی دارن هم که تعدادشون آنچنان زیاد نیست تو همون استور میتونید ببینید از کدوما خوشتون میاد دانلود کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تشکر ازت....

يا plus تريال دو روزه استفاده كن يا بازيهاي مثه فورتنايت برو البت ماشين سواري فري تو play نيست

البت اكانت هكي هم ميتوني بزني فقط برا مولتي

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان
من هاردی که usb 3 باشه ندارم ، امکانش هست از usb 2 واسه انتقال بازی هکی به هارد ps4 استفاده کرد؟
( و اینکه کلا هارد خالی ندارم ، امکانش هست به exfat تبدیل نشه و فورمت نکنم ، چون کلی اطلاعات توی هاردم دارم )

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان
من هاردی که usb 3 باشه ندارم ، امکانش هست از usb 2 واسه انتقال بازی هکی به هارد ps4 استفاده کرد؟
( و اینکه کلا هارد خالی ندارم ، امکانش هست به exfat تبدیل نشه و فورمت نکنم ، چون کلی اطلاعات توی هاردم دارم )
نه نمیشه فقط باید از usb 3 استفاده کنی و تا خود ps4 یه دور هارد رو فرمت نکنه قابل شناسایی با کنسول ps4 نیست

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام
دوستان فامیل بنده تو اکانتش تو تخفیفات چندتا بازی بصورت دیجیتالی خریده.....میخواستم ببینم میشه من اکانتشو بگیرم و بازیهارو دانلود کنم و تو اکانت خودم بازی کنم بصورت آفلاین؟؟؟
خطر بن وجود داره؟؟؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
دوستان فامیل بنده تو اکانتش تو تخفیفات چندتا بازی بصورت دیجیتالی خریده.....میخواستم ببینم میشه من اکانتشو بگیرم و بازیهارو دانلود کنم و تو اکانت خودم بازی کنم بصورت آفلاین؟؟؟
خطر بن وجود داره؟؟؟
بله وقتی تو اکانتو اکتیو میکنی میتونی تو اکانت خودت افلاین بازی کنی ولی اون باید برای بازی کردن انلاین باشه
ن نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر