هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بلادبورن و دارک سولز کو-اپ انلاین هستن و بیست تا ویدیو آنالیز توی نت هست که هر سه مدل کنسول سونی دارن ۳۰ فریم میدن توی این بازی.تمامی بازی های جدید مثل کریو۲ ،دیترویت،اسپایدرمن،اساسینز اورجینز ، کال اف ww2 و حتی دیز گان که اسفند میاد همگی روی هر سه مدل ۳۰ فریمن.یه خدای جنگ روی پرو وقتی تنهایی ۶۰ فریمه تا دشمن میاد طرفت سقوط میکنه ۳۸ تا ۴۵ فریم.کلا کنسول های میان نسلی به هیچ عنوان قدرتشون قابل قبول نیست.فقط بحث hdr که تلویزیون خودش رو میخواد این وسط مطرح هست وگرنه حتی 4k واقعی هم نمیدن.احتمال زیاد E3 بعدی کنسول های نسل بعد معرفی شن و عناوینی مثل last of us و بقیه انحصاری های آینده برای نسل ۸ و ۹ همزمان بیان.
بعدم رضا جان نگران کنسولت نباش انشالله هیچیش نمیشه نهایتش اینه خدایی نکرده به مرور زمان ۱ درصد هاردت خراب شه بعدشم ظرف ۵ دقیقه قابل تعویضه و تمام چون هیچگونه مشکل تخصصی نداره.
اونجوري كه شما نوشتي نيست بعضي از بازيها مثل هلبليد تامرايدر gow واقعا فريم دهيش خيلي بيشتر از اسليم هست من خودم pro دارم ولي ايني كه شما اصرار داري روي بي مصرف بودن pro درست نيست
سازنده بازي وقت بذاره روي pro حداقل از نظرفريم دهي قابل مقايسه با اسليم نيست حالا اينكه شما از pro خوشت نمياد دليل نميشه حقيقت رو كتمان كنيد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اونجوري كه شما نوشتي نيست بعضي از بازيها مثل هلبليد تامرايدر gow واقعا فريم دهيش خيلي بيشتر از اسليم هست من خودم pro دارم ولي ايني كه شما اصرار داري روي بي مصرف بودن pro درست نيست
سازنده بازي وقت بذاره روي pro حداقل از نظرفريم دهي قابل مقايسه با اسليم نيست حالا اينكه شما از pro خوشت نمياد دليل نميشه حقيقت رو كتمان كنيد
هیچ سازنده ای وقت نمیزاره روی توسعه ی یه بازی روی 5 -6 تا کنسول خانواده ی سونی و مایکرو چون اصلا از نظر زمانی و هزینه ای نمیرسن. این حرف رو اکثر سازنده ها ابتدای اومدن میان نسل ها گفتن.بیس بازی روی مدل پایه بسته میشه و روی مدل های بالا شاخ و برگ میگیره اونم در مراحل اخر.
تام رایدر 1 سال بعد از ایکس باکس روی ps4 اومد به خاطر این یه عالمه زمان داشتن برای گسترش فنی بازیشون و دقیقا هم مثل خدای جنگ فریم ریتش مرتب از 60 به 38-45 سقوط میکنه.ویدیوهاش هست میتونم لینک بدم هی از 60 میشه 38 .
درضمن من الان دویسد عنوان قبلا ریلیز شده و یا در اینده که قراره ریلیز بشن میتونم نام ببرن که توی همه کنسول ها 30 فریمن هستن و خواهند بود ولی تو برام جز همین نهایت 3-4 تا بازی فریم باز نام ببر ببینم چی توی چنته داری :unamused:
بنده به حرفی اصرار ندارم فقط با دلایل منطقی واقعیت ها رو میگم که کنسول میان نسلی قدرتش فقط روی کاغذه نه در عمل.هی گرفته دستش کتمان نکنید یا پیگیر پست های ماست کجا چی میگیم:smirk:

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
اینکه توقع قدرت 2 برابر از پرو داشته باشیم یکمی خارج از منطق هست. همین تفاوت 30 و 60 فریم هم فقط توی بعضی از بازی ها هستن.
این هم که بگیم پرو با اسلیم و فت فرقی نداره باز هم اشتباهه. همین اپ اسکیل کردن خودش خیلی فرق میکنه.
من شخصا با 2 تیوی 1080 و 4k و 2 دستگاه پرو و معمولی در یک زمان تست کردم.
فرقش تا حدی هست که اگر بازم دوباره بخوام دستگاه بخرم بازم ترجیهم پرو هست.
اینو در نظر داشته باشیم که تفاوت قدرت در حد همون تفاوت قیمت هست. حالا به قیمت های داخل کاری ندارم منظورم همون قیمت دلاری هست.
این تفاوت کیفیت در بازی های انحصاری خیلی چشمگیر تر هست.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازيهاي جديد اونايي كه روي سي فريم در مدلهاي فت و اسليم قفل هستن همشون روي pro در 1080 فريم دهي بالاتري دارن حتي 45 فريم هم باشه بازم مشهوده تو gow كه به قول استاد تا 38 فريم كم ميشه بازم نسبت به اسليم و فت تفاوتش محسوسه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
نمیدونم اگر gow و تام رایدر نبود دیگه چه مثالی داشتن بزنن:)) توی اساسینز اورجینز مرتب پرو میره روی ۲۷ فریم ولی فت ثابت روی ۳۰ هست.تازه لست گاردین بماند که تا ۲۴ فریم روی پرو افت میکنه ولی رو فت ثابته:))
راستی جعبه پیام خصوصیم خیلی پر شده لطفا اینقدر وقت من رو با چرت و پرت گویی نگیرید و کمترم توی زندگی شخصی ملت سرک بکشید

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دو روز dg رد دد اومد متوجه ميشي cyberpunk كه بماند dg احتمالا روي اسليم ميشه فريمهارو شمورد :))

نمیدونم اگر gow و تام رایدر نبود دیگه چه مثالی داشتن بزنن توی اساسینز اورجینز مرتب پرو میره روی ۲۷ فریم ولی فت ثابت روی ۳۰ هست.تازه لست گاردین بماند که تا ۲۴ فریم روی پرو افت میکنه ولی رو فت ثابته
راستی جعبه پیام خصوصیم خیلی پر شده لطفا اینقدر وقت من رو با چرت و پرت گویی نگیرید
متوجه نميشم وقت شما؟ كي به شما p kh فرستاده ؟

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یکی هست خیلی توی نخ من هستمیتونم یه عکس از صندق پیامم بگیرم نشون بدم صدتا پیامش رو ولی کار درستی نیست انجامش نمیدم
بذار قبلش يادت نره هي اسمايلي قلب ميذاشتي دوسه تا p kh فرستادم روت رفت بالا
منو خودت رو مقايسه كن ببين فاصله رو اينم كه ايدي psn ت هست باز تفاوت رو ببين اين زدن به صحراي كربلا اينجا زشته مثه دخترا تا كم مياري ميزني صحراي كربلا اونم وسط topic اتفاقا برات افتخار بود با كاربري مثه من دوست بودي ولي قدر ندونستي حرف dg بود بيا p kh استاد parsa نيا
mehdi_psxbox's PSN Profile

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
منبقرو مقايسه كن ببين فاصله رو اينم كه ايدي psn ت هست باز تفاوت رو ببين اين زدن به صحراي كربلا اينجا زشته مثه دخ تا ك مياري ميزني صحراي كربلا اونم وسط topic اتفاقا برات ات بود با كاربري مثه من دوس بودي ولي قدر ندونس حرف dg بود بيا p kh است
اون پست بالا کسی با تو نبود خیلی زود قضاوت کردی.من یوزر اون شخص رو دادم به مدیر اونم بنش کرد.میخوای اسم مدیر رو بهت میگم برو از خودش بپرس.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
نمیدونم اگر gow و تام رایدر نبود دیگه چه مثالی داشتن بزنن:)) توی اساسینز اورجینز مرتب پرو میره روی ۲۷ فریم ولی فت ثابت روی ۳۰ هست.تازه لست گاردین بماند که تا ۲۴ فریم روی پرو افت میکنه ولی رو فت ثابته:))
بهت پیشنهاد میکنم حتما بازیها رو پرو امتحان کنی(البته بعد اینکه این دلار کوفتی سرو سامان گرفت).لذت فریم بیشتر رو از دست نده.شما یه بار آنلاین بتل ۱ رو با پرو بزنی دیگه نمیتونی با اسلیم بازی کنی.پرو یا رزولوشن بیشتر میده و یا فریم بیشتر که هر ۲ تاش واسه بازیباز لذت بخشه.در ضمن عمل و کاغذ ماها فرق میکنه نه اونا.

• Like
Reactions: miiilllaaad

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بهت پیشنهاد میکنم حتما بازیها رو پرو امتحان کنی(البته بعد اینکه این دلار کوفتی سرو سامان گرفت).لذت فریم بیشتر رو از دست نده.شما یه بار آنلاین بتل ۱ رو با پرو بزنی دیگه نمیتونی با اسلیم بازی کنی.پرو یا رزولوشن بیشتر میده و یا فریم بیشتر که هر ۲ تاش واسه بازیباز لذت بخشه.در ضمن عمل و کاغذ ماها فرق میکنه نه اونا.
الان 10 روزی هست پرو خریدم.حال ندارم از کارتن درش بیارم با همون کنسول خودم میرم:Dنیازی هم به تست نیست ویدیوهای آنلایز توی نت تا خرخره پر هستش و مهم اکثر بازی ها هستن که فرقی ندارن.در ضمن من شغل دارم و بیکار بی عار نیستم صبح تا شب توی خونه بازی پلات کنم یا شب به امید بازی جدید بخوابم به خاطر این زیاد برام اهمیتی نداره این موارد فنی:D

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
الان 10 روزی هست پرو خریدم.حال ندارم از کارتن درش بیارم با همون کنسول خودم میرم:Dنیازی هم به تست نیست ویدیوهای آنلایز توی نت تا خرخره پر هستش و مهم اکثر بازی ها هستن که فرقی ندارن.در ضمن من شغل دارم و بیکار بی عار نیستم صبح تا شب توی خونه بازی پلات کنم یا شب به امید بازی جدید بخوابم به خاطر این زیاد برام اهمیتی نداره این موارد فنی:D
میگی پرو آشغاله ولی رفتی خریدی
میگی بیکار نیستی تست کنی ولی تا خرخره ویدیو تست ملت رو رفتی دیدی
میگی ۵-۶ تا بازی شاخ مهم نیست و مهم اکثر بازها هستش ولی بازم میگی بی کار و بی عار نیستی صبح تا شب بازی بکنی
من که نفهمیدم داری کیرو میزنی.خلاصه که خوب ملت رو گذاشتی سر کار

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
میگی پرو آشغاله ولی رفتی خریدی
میگی بیکار نیستی تست کنی ولی تا خرخره ویدیو تست ملت رو رفتی دیدی
میگی ۵-۶ تا بازی شاخ مهم نیست و مهم اکثر بازها هستش ولی بازم میگی بی کار و بی عار نیستی صبح تا شب بازی بکنی
من که نفهمیدم داری کیرو میزنی.خلاصه که خوب ملت رو گذاشتی سر کار
من همه سخت افزارها و بازی ها (به جز مایکرو) رو تست میکنم در اوقات فراغتم اما هیچ وقت دلیل نمیبینم از کنسول یا بازی ای که آنچنان آش دهن سوزی نیست و هم سطح بقیست الکی تعریف و تمجید کنم. منم در مورد همه چیز اینجوریم و هیچ وقتم نگفتم آشغاله گفتم در حد تعاریف ظاهر نشده مالک جان

آخرین ویرایش:
  • Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان ناموسا يه نفر ما را راهنمايي كنه.

من امروز ميخواستم Conan Exiles كه تخفيف خورده بود را از استور بخرم و فهميدم كه نسخه آمريكاييش سانسوري داره و برهنگي كامل توش نيست، ولي نسخه اروپايي اينجوري نيست و دقيقا مثل نسخه PC هستش و هيچ سانسوري نداره و كلا مثلا سري ياكوزا هم معمولا نسخه اروپاييش بدون سانسوره.

پس چرا بيشتريا ميگن تو ريجن 1 هست كه سانسوري اصلا وجود نداره؟

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

دقیقا به همون اندازه ی 50 دلار یا نهایت 100 دلاری که می دید گیرتون میاد فریم ها درسته که 60 ثابت نمی شه اما بین 45 تا 60 می شن که بازم خیلی خوبه خیلی بهتر از 30 فریم هست بازم اینپوت لگم کمتر می کنه 4k ش تقریبا مسخره هست اما بازم شارپتر می شه بی تاثیر نیست خلاصه که من رو هر کاری کنن بازم پرو می خرم همون 15 تا 25 فریم بیشترشم خیلی روی بازی تاثیر داره یا حتی در بازی های 30 فریم دیگه هیچ افتی از 30 به پایین نداری یا aa که اضافه می شه جای fxaa خیلی باعث شفاف تر شدن تصویر می شه لبه ها هم بهتر از بین می رن در کل ارزش پول بیشتر رو داره از کیفیت ساخت پلاستیک بازیافتی با صدای زیادش که بگذریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر