هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نه این غیر عادی هست نباید همچنین صدای بده
احتمالا ضربه خورده ببرش بیرون تا برات نگاه کنن ببینن چه شه من احتمال میدم از فنش باشه
بردمش تعمیر کار میگه همه پرو سری ۷۱۱۶ زمان استند بای و خاموش شدن همچین صدایی میدن نرماله!

پس این چی بود:Shocked:
طبیعی که قطعا نیست ولی اگر مشکلی توی بازی نداری به نظرم حساس نشو اخه این موارد تخصصی هستن یوقت نبری یه جایی بدتر خرابش کنن گند بزنن توش ! اگر تعمیرکار صد در صد قابل اعتماد جوری که اصلا بمونی بالا سر کنسولت سراغ داری ببر پیشش.مدل کنسولت 7116B هستش؟؟؟
آره مدل 7116 هست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بوق تیوب رو هم یه چک کن ببین چیزی میبینی.تعمیرکارت یعنی کنسول فروش هم هست مثلا یه 4 تا 7116b زیردستش بوده باشه مطمن باشه درست میگه؟؟؟ اگر اره پس حله دیگه برو حال کن
از یه دوستم هم که مدل ۷۰۱۶ داره گفت همینطوره بوق تیوب چی هست چی رو باید چک کنم؟؟

• Like
Reactions: ps34

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستان کسی که پرو داره این ویدیو رو ببین این نوع صدای خاموش شدن نرماله؟

یک آپلود - 20180625_000105_1.mp4
سلام . عزیز من هم دقیقا همین مدل شما رو دارم . راستش فک نکنم موقع خاموش شدن همچین صدایی برای من بده ولی کلا یه صداهایی بعضی موقع ها میده موقع روشن یا خاموش شدن مثل صدای قطع شدن فیوز برق یا همچین چیزی . به نظر منم این از اون چیزاست که که کسی نمیتونه بفهمه اگرم بفهمه میگه باید عوض شه فلا قطعش . شاید بهتره اگه تو بازی ها مشکلی نداری کلا بیخیالش بشی اگر مشکل هاردی چیزی باشه کار میکنه تا بمیره هاردش و بعد یدونه نوش رو میخری میزنی بجاش ولی بازم از ادم متخصص بپرس . امیدوارم هیچ مشکلی نداشته باشه و تا ده سال دیگه مثل الان برات کار کنه .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
صحبت دستمزد و اینا نیست عزیز. من وقتش رو ندارم واقعا .در ضمن اون اکانتی که اوکی کردم برای رفیقم ( اکانت وحید فروشنده بازارچه که بچه ها میشناسنش ) مال یکی از کشورهای اروپایی بود یادم نیست سوئد بود یا همچین جایی . فکر کنم ایمیل ساپورتشون فرق میکنه برای هر کشوری .
ویرایش : دانمارک بود : support@dk.playstation.com
منم تاریخ تولدم سه سال پیش یادم رفته بود و اکانتم برای امریکا بود.منتهی پسوردم یادم بود فقط جهت احتیاط میخواستم تاریخ تولدمم بدونم برای روز مبادا.به پسرخالم که مقیم استرالیا هستش گفتم تلفنی از پشتیبانی سونی بپرس اونم برام زنگ زد.سریع تاریخ تولدم رو بهم گفتن و هیچ تاثیری هم نداشت که اکانتم امریکاست ولی از استرالیا تماش گرفته شد فقط اون دوتا سوال امنیتی که کجا به دنیا اومدی و پین رو چند گذاشتی ازش پرسیدن

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ی*و*ت*ی*و*ب
پس اکی هست نگران نباشO:-)
نه تو تیوب چیزی از صدای خاموش شدن پرو پیدا نکردم هر چی سرچ کردم

سلام . عزیز من هم دقیقا همین مدل شما رو دارم . راستش فک نکنم موقع خاموش شدن همچین صدایی برای من بده ولی کلا یه صداهایی بعضی موقع ها میده موقع روشن یا خاموش شدن مثل صدای قطع شدن فیوز برق یا همچین چیزی . به نظر منم این از اون چیزاست که که کسی نمیتونه بفهمه اگرم بفهمه میگه باید عوض شه فلا قطعش . شاید بهتره اگه تو بازی ها مشکلی نداری کلا بیخیالش بشی اگر مشکل هاردی چیزی باشه کار میکنه تا بمیره هاردش و بعد یدونه نوش رو میخری میزنی بجاش ولی بازم از ادم متخصص بپرس . امیدوارم هیچ مشکلی نداشته باشه و تا ده سال دیگه مثل الان برات کار کنه .
تو بازی ها مشکلی نداره ولی احتمال اینکه مشکل از هاردش باشه هست؟؟
واقعا خسته شدم از این همه بی کیفیتی کنسول کلی پولشو میدی آخرشم اینه مثلا پرو خریدم خیر سرم بی کیفیت به تمام معنا

Last edited by a moderator:

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
سلام تورو خدا کمکم کنید پسورد اکانت پی اس انم یادم رفت و تاریخ تولدی هم که داده بودم هم یادم رفت و بدجوری درمونده شدم چطوری میتونم بهشون ایمیل بزنم که پسوردم رو بدن؟ چه متنی باید بنویسم؟
اون ایمیلی که چنج پسورد برام میاد رو دارم اما برای چنج پسورد اولش تاریخ تولد میخاد که نمیدونم چی دادم
برو تو سايت سوني يه قسمت داره كه ميتوني با پشتيباني سوني چت كني اونجا بهش بگو كه رمزت يادت رفته ايميلتم بهش بده. خودش يه لينك به ايميلت ميفرسته كه بتوني رمز جديد انتخاب كني ديگه نيازي به تاريخ تولد هم نداري.

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان دیتا بازی watchdogs2 ریجن دو آلمان هر کاری میکنم دانلود میشه ، ارور cannot download و data is corrupted میده~X(
psx هم رو لپ تاپ من اجرا نمیشه خاک توسرش!~X(~X(

راه دیگه ای واسه دور زدن این فیلتر لینک ها ندارید؟
یه جوری نمیشه رو ps4 فیلتر شکن یا vpn نصب کرد؟:(

.
فت و یا اسلیم قبلیت چش بود که اینو خریدی مگه؟؟؟ کنسول های میان نسلی فقط رو کاغذ قوی ترن نه در عمل
البته الان من خیلی نگرانم tlou 2 روی ps4 اصلی آیا همون کیفیت pro که تو e3 بود رو داره یا نه...

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
فت و یا اسلیم قبلیت چش بود که اینو خریدی مگه؟؟؟ کنسول های میان نسلی فقط رو کاغذ قوی ترن نه در عمل
فت و اسلیم تو بازی های مولتی پلیر مثل بلاد بورن و دارک سولز ۳ کند میشدن ولی pro با روانی تو مولتی پلیر اجرا میکنه
فت و اسلیم هم موقع خاموش شدن همین صدارو میدادن منتها صداش تک بود این صداش دوتایی هست بعضی ها میگن نرماله و بعضی ها میگن ایراد داره هر چی هم تو تیوب و آپارات سرچ میکنم کسی ویدیو از زمان خاموش شدن کنسول pro و ایراداتش در زمان خاموش شدن و استند بای نذاشتن

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
فت و اسلیم تو بازی های مولتی پلیر مثل بلاد بورن و دارک سولز ۳ کند میشدن ولی pro با روانی تو مولتی پلیر اجرا میکنه
فت و اسلیم هم موقع خاموش شدن همین صدارو میدادن منتها صداش تک بود این صداش دوتایی هست بعضی ها میگن نرماله و بعضی ها میگن ایراد داره هر چی هم تو تیوب و آپارات سرچ میکنم کسی ویدیو از زمان خاموش شدن کنسول pro و ایراداتش در زمان خاموش شدن و استند بای نذاشتن
بلادبورن و دارک سولز کو-اپ انلاین هستن و بیست تا ویدیو آنالیز توی نت هست که هر سه مدل کنسول سونی دارن ۳۰ فریم میدن توی این بازی.تمامی بازی های جدید مثل کریو۲ ،دیترویت،اسپایدرمن،اساسینز اورجینز ، کال اف ww2 و حتی دیز گان که اسفند میاد همگی روی هر سه مدل ۳۰ فریمن.یه خدای جنگ روی پرو وقتی تنهایی ۶۰ فریمه تا دشمن میاد طرفت سقوط میکنه ۳۸ تا ۴۵ فریم.کلا کنسول های میان نسلی به هیچ عنوان قدرتشون قابل قبول نیست.فقط بحث hdr که تلویزیون خودش رو میخواد این وسط مطرح هست وگرنه حتی 4k واقعی هم نمیدن.احتمال زیاد E3 بعدی کنسول های نسل بعد معرفی شن و عناوینی مثل last of us و بقیه انحصاری های آینده برای نسل ۸ و ۹ همزمان بیان.
بعدم رضا جان نگران کنسولت نباش انشالله هیچیش نمیشه نهایتش اینه خدایی نکرده به مرور زمان ۱ درصد هاردت خراب شه بعدشم ظرف ۵ دقیقه قابل تعویضه و تمام چون هیچگونه مشکل تخصصی نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بلادبورن و دارک سولز کو-اپ انلاین هستن و بیست تا ویدیو آنالیز توی نت هست که هر سه مدل کنسول سونی دارن ۳۰ فریم میدن توی این بازی.تمامی بازی های جدید مثل کریو۲ ،دیترویت،اسپایدرمن،اساسینز اورجینز ، کال اف ww2 و حتی دیز گان که اسفند میاد همگی روی هر سه مدل ۳۰ فریمن.یه خدای جنگ روی پرو وقتی تنهایی ۶۰ فریمه تا دشمن میاد طرفت سقوط میکنه ۳۸ تا ۴۵ فریم.کلا کنسول های میان نسلی به هیچ عنوان قدرتشون قابل قبول نیست.فقط بحث hdr که تلویزیون خودش رو میخواد این وسط مطرح هست وگرنه حتی 4k واقعی هم نمیدن.احتمال زیاد E3 بعدی کنسول های نسل بعد معرفی شن و عناوینی مثل last of us و بقیه انحصاری های آینده برای نسل ۸ و ۹ همزمان بیان.
بعدم رضا جان نگران کنسولت نباش انشالله هیچیش نمیشه نهایتش اینه خدایی نکرده به مرور زمان ۱ درصد هاردت خراب شه بعدشم ظرف ۵ دقیقه قابل تعویضه و تمام چون هیچگونه مشکل تخصصی نداره.
ممنونم دوست عزیز خیلی آقایی من فت و اسلیم هم داشتم این صدای خاموش شدن تک صدایی بود که رو پرو دوتایی هست پس این صدا فقط از هارد میتونه باشه فقط که راحت هم قابل تعویضه و مشکل دیگه ای نداره دادا؟؟

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ممنونم دوست عزیز خیلی آقایی من فت و اسلیم هم داشتم این صدای خاموش شدن تک صدایی بود که رو پرو دوتایی هست پس این صدا فقط از هارد میتونه باشه فقط که راحت هم قابل تعویضه و مشکل دیگه ای نداره دادا؟؟
اره دقیقا تعویضش خیلی راحته و هیچ مشکلی نداره.شاید حتی از مدل هارد باشه و خراب نباشه.متاسفانه ما دسترسی به پشتیبانی سونی نداریم وگرنه میتونستیم بپرسیم.اینکه کسی پرو داره بهت بگه جریان چیه هم کمکی نمیکنه چون من الان چک کردم برات 7116B خودش شیش تا هشت مدل مختلف داره و هر مدلش فرق دارن باهم نسبت به ماهی که از کارخانه اومده بیرون.
در کل ذهنت رو در گیر نکن:D

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر